Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08  
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-8 vietos      
[9]  G.Voitechovskaja      
 16   Greta Bertauskaitė    21:10  21:11 [16']      
  [17]  G.Voitechovskaja    
 9   Indrė Adomaitytė      21:10  21:7 [14']    
[10]  I.Starevičiutė      
 8   Indrė Starevičiutė    21:10  21:13 [15']      
    [25]  G.Voitechovskaja  
 5   Daina Kairytė        21:11  21:16 [13']  
[11]  D.Kairytė      
 12   Jekaterina Muchina    21:9  21:6 [12']      
  [18]  G.Čekauskaitė    
 13   Alesja Hodakovska      16:21  21:19  21:12 [23']    
[12]  G.Čekauskaitė      
 4   Gabija Čekauskaitė    21:6  21:8 [21']       1-a vieta
      [125] 13:30   O.Jaciuk
 3   __________ __________          18:21  21:14  22:20 [47']
[13]  _.__________      
 14   Erika Noreikaitė    21:7  21:6 [15']      
  [19]  _.__________    
 11   Emilija Untė      21:16  16:21  21:13 [34']    
[14]  G.Liorančaitė      
 6   Giedrė Liorančaitė    23:21  21:12 [29']      
    [26]  O.Jaciuk  
 7   Rugilė Gečaitė        21:10  21:10 [17']  
[15]  R.Gečaitė      
 10   Emilija Liočaitė    21:16  19:21  21:13 [32']      
  [20]  O.Jaciuk    
 15   Viktorija Novik      21:8  21:5 [16']    
[16]  O.Jaciuk      
 2   Oksana Jaciuk    21:7  21:3 [16']    G.Čekauskaitė   3-a vieta
      [126] 13:30   G.Čekauskaitė
       _.__________   21:10  21:10 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Starevičiutė    
    [27]  I.Starevičiutė  
     D.Kairytė   21:17  20:22  21:18 [26']   5-a vieta
      [127] 13:30   I.Starevičiutė
     G.Liorančaitė     21:8  21:17 [19']
    [28]  R.Gečaitė  
     R.Gečaitė   21:10  12:21  21:12 [40']  
         
         
       D.Kairytė   7-a vieta
      [128] 13:30   D.Kairytė
       G.Liorančaitė   22:20  21:9 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Bertauskaitė      
  [21]  I.Adomaitytė    
   I.Adomaitytė   21:15  16:21  21:15 [33']    
    [29]  I.Adomaitytė  
   J.Muchina     21:18  18:21  21:16 [37']  
  [22]  A.Hodakovska    
   A.Hodakovska   21:10  21:10 [22']     9-a vieta
      [129] 14:00   E.Liočaitė
   E.Noreikaitė       21:17  21:9 [19']
  [23]  E.Untė    
   E.Untė   21:9  21:7 [11']    
    [30]  E.Liočaitė  
   E.Liočaitė     21:11  21:12 [16']  
  [24]  E.Liočaitė    
   V.Novik   21:11  21:18 [19']    
         
       A.Hodakovska   11-a vieta
      [130] 14:00   E.Untė
       E.Untė   21:8  21:9 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Bertauskaitė    
    [31]  G.Bertauskaitė  
     J.Muchina   21:17  21:10 [18']   13-a vieta
      [131] 14:00   G.Bertauskaitė
     E.Noreikaitė     21:8  21:19 [20']
    [32]  E.Noreikaitė  
     V.Novik   21:18  21:10 [10']  
         
         
       J.Muchina   15-a vieta
      [132] 14:00   V.Novik
       V.Novik   21:14  21:16 [24']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.