Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08  
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-8 vietos      
[9]  G.Voitechovskaja      
 16   Greta Bertauskaitė    21:10  21:11 [16']      
  [17]  G.Voitechovskaja    
 9   Indrė Adomaitytė      21:10  21:7 [14']    
[10]  I.Starevičiutė      
 8   Indrė Starevičiutė    21:10  21:13 [15']      
    [25]  G.Voitechovskaja  
 5   Daina Kairytė        21:11  21:16 [13']  
[11]  D.Kairytė      
 12   Jekaterina Muchina    21:9  21:6 [12']      
  [18]  G.Čekauskaitė    
 13   Alesja Hodakovska      16:21  21:19  21:12 [23']    
[12]  G.Čekauskaitė      
 4   Gabija Čekauskaitė    21:6  21:8 [21']       1-a vieta
      [125] 13:30   O.Jaciuk
 3   Aušra Lapytė          18:21  21:14  22:20 [47']
[13]  A.Lapytė      
 14   Erika Noreikaitė    21:7  21:6 [15']      
  [19]  A.Lapytė    
 11   Emilija Untė      21:16  16:21  21:13 [34']    
[14]  G.Liorančaitė      
 6   Giedrė Liorančaitė    23:21  21:12 [29']      
    [26]  O.Jaciuk  
 7   Rugilė Gečaitė        21:10  21:10 [17']  
[15]  R.Gečaitė      
 10   Emilija Liočaitė    21:16  19:21  21:13 [32']      
  [20]  O.Jaciuk    
 15   Viktorija Novik      21:8  21:5 [16']    
[16]  O.Jaciuk      
 2   Oksana Jaciuk    21:7  21:3 [16']    G.Čekauskaitė   3-a vieta
      [126] 13:30   G.Čekauskaitė
       A.Lapytė   21:10  21:10 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Starevičiutė    
    [27]  I.Starevičiutė  
     D.Kairytė   21:17  20:22  21:18 [26']   5-a vieta
      [127] 13:30   I.Starevičiutė
     G.Liorančaitė     21:8  21:17 [19']
    [28]  R.Gečaitė  
     R.Gečaitė   21:10  12:21  21:12 [40']  
         
         
       D.Kairytė   7-a vieta
      [128] 13:30   D.Kairytė
       G.Liorančaitė   22:20  21:9 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Bertauskaitė      
  [21]  I.Adomaitytė    
   I.Adomaitytė   21:15  16:21  21:15 [33']    
    [29]  I.Adomaitytė  
   J.Muchina     21:18  18:21  21:16 [37']  
  [22]  A.Hodakovska    
   A.Hodakovska   21:10  21:10 [22']     9-a vieta
      [129] 14:00   E.Liočaitė
   E.Noreikaitė       21:17  21:9 [19']
  [23]  E.Untė    
   E.Untė   21:9  21:7 [11']    
    [30]  E.Liočaitė  
   E.Liočaitė     21:11  21:12 [16']  
  [24]  E.Liočaitė    
   V.Novik   21:11  21:18 [19']    
         
       A.Hodakovska   11-a vieta
      [130] 14:00   E.Untė
       E.Untė   21:8  21:9 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Bertauskaitė    
    [31]  G.Bertauskaitė  
     J.Muchina   21:17  21:10 [18']   13-a vieta
      [131] 14:00   G.Bertauskaitė
     E.Noreikaitė     21:8  21:19 [20']
    [32]  E.Noreikaitė  
     V.Novik   21:18  21:10 [10']  
         
         
       J.Muchina   15-a vieta
      [132] 14:00   V.Novik
       V.Novik   21:14  21:16 [24']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.