Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08  
 1   Oksana Jaciuk 
 Amanda Meirytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[41]  O.Jaciuk, A.Meirytė      
 16       ->      
  [49]  O.Jaciuk, A.Meirytė    
 9   Viktorija Novik 
 Greta Bertauskaitė 
    21:11  21:8 [16']    
[42]  V.Novik, G.Bertauskaitė      
 8   Jekaterina Muchina 
 Erika Noreikaitė 
  21:9  21:19 [19']      
    [57]  O.Jaciuk, A.Meirytė  
 5   Gabija Čekauskaitė 
 Emilija Liočaitė 
      21:2  21:16 [15']  
[43]  G.Čekauskaitė, E.Liočaitė      
 12       ->      
  [50]  A.Lapytė, G.Liorančaitė    
 13         14:21  21:19  21:19 [32']    
[44]  A.Lapytė, G.Liorančaitė      
 4   Aušra Lapytė 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->       1-a vieta
      [110] 11:30   G.Voitechovskaja, E.Untė
 3   Daina Kairytė 
 Indrė Starevičiutė 
        21:18  21:15 [22']
[45]  D.Kairytė, I.Starevičiutė      
 14       ->      
  [51]  D.Kairytė, I.Starevičiutė    
 11   Alesja Hodakovska 
 Ilze Kublicka 
    21:8  21:15 [23']    
[46]  I.Adomaitytė, R.Gečaitė      
 6   Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
  22:20  21:8 [24']      
    [58]  G.Voitechovskaja, E.Untė  
 7   Ieva Linkutė 
 Rūta Strockytė 
      21:18  21:16 [22']  
[47]  I.Linkutė, R.Strockytė      
 10   Aija Pope 
 Ieva Pope 
  21:19  23:21 [27']      
  [52]  G.Voitechovskaja, E.Untė    
 15         21:15  21:14 [19']    
[48]  G.Voitechovskaja, E.Untė      
 2   Gerda Voitechovskaja 
 Emilija Untė 
  ->    A.Lapytė, G.Liorančaitė   3-a vieta
      [111] 11:30   D.Kairytė, I.Starevičiutė
       D.Kairytė, I.Starevičiutė   21:18  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Novik, G.Bertauskaitė    
    [59]  G.Čekauskaitė, E.Liočaitė  
     G.Čekauskaitė, E.Liočaitė   21:11  21:17 [19']   5-a vieta
      [112] 11:30   G.Čekauskaitė, E.Liočaitė
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė     21:10  21:14 [13']
    [60]  I.Adomaitytė, R.Gečaitė  
     I.Linkutė, R.Strockytė   21:12  21:23  21:8 [29']  
         
         
       V.Novik, G.Bertauskaitė   7-a vieta
      [113] 12:00   I.Linkutė, R.Strockytė
       I.Linkutė, R.Strockytė   21:4  21:14 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [53]  J.Muchina, E.Noreikaitė    
   J.Muchina, E.Noreikaitė   ->    
    [61]  J.Muchina, E.Noreikaitė  
      ->  
  [54]  .    
    ->     9-a vieta
      [114] 12:00   J.Muchina, E.Noreikaitė
        21:18  21:15 [21']
  [55]  A.Hodakovska, I.Kublicka    
   A.Hodakovska, I.Kublicka   ->    
    [62]  A.Hodakovska, I.Kublicka  
   A.Pope, I.Pope     17:21  22:20  21:14 [31']  
  [56]  A.Pope, I.Pope    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Pope, I.Pope
       A.Pope, I.Pope   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [63]  
      ->   13-a vieta
     
        ->
    [64]  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.