Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08  
 1   Oksana Jaciuk 
 Amanda Meirytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[41]  O.Jaciuk, A.Meirytė      
 16       ->      
  [49]  O.Jaciuk, A.Meirytė    
 9   Viktorija Novik 
 Greta Bertauskaitė 
    21:11  21:8 [16']    
[42]  V.Novik, G.Bertauskaitė      
 8   Jekaterina Muchina 
 Erika Noreikaitė 
  21:9  21:19 [19']      
    [57]  O.Jaciuk, A.Meirytė  
 5   Gabija Čekauskaitė 
 Emilija Liočaitė 
      21:2  21:16 [15']  
[43]  G.Čekauskaitė, E.Liočaitė      
 12       ->      
  [50]  _.__________, G.Liorančaitė    
 13         14:21  21:19  21:19 [32']    
[44]  _.__________, G.Liorančaitė      
 4   __________ __________ 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->       1-a vieta
      [110] 11:30   G.Voitechovskaja, E.Unte
 3   Daina Kairytė 
 Indrė Starevičiutė 
        21:18  21:15 [22']
[45]  D.Kairytė, I.Starevičiutė      
 14       ->      
  [51]  D.Kairytė, I.Starevičiutė    
 11   Alesja Hodakovska 
 Ilze Kublicka 
    21:8  21:15 [23']    
[46]  I.Adomaitytė, R.Gečaitė      
 6   Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
  22:20  21:8 [24']      
    [58]  G.Voitechovskaja, E.Unte  
 7   Ieva Linkutė 
 Rūta Strockytė 
      21:18  21:16 [22']  
[47]  I.Linkutė, R.Strockytė      
 10   Aija Pope 
 Ieva Pope 
  21:19  23:21 [27']      
  [52]  G.Voitechovskaja, E.Unte    
 15         21:15  21:14 [19']    
[48]  G.Voitechovskaja, E.Unte      
 2   Gerda Voitechovskaja 
 Emilija Unte 
  ->    _.__________, G.Liorančaitė   3-a vieta
      [111] 11:30   D.Kairytė, I.Starevičiutė
       D.Kairytė, I.Starevičiutė   21:18  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Novik, G.Bertauskaitė    
    [59]  G.Čekauskaitė, E.Liočaitė  
     G.Čekauskaitė, E.Liočaitė   21:11  21:17 [19']   5-a vieta
      [112] 11:30   G.Čekauskaitė, E.Liočaitė
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė     21:10  21:14 [13']
    [60]  I.Adomaitytė, R.Gečaitė  
     I.Linkutė, R.Strockytė   21:12  21:23  21:8 [29']  
         
         
       V.Novik, G.Bertauskaitė   7-a vieta
      [113] 12:00   I.Linkutė, R.Strockytė
       I.Linkutė, R.Strockytė   21:4  21:14 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [53]  J.Muchina, E.Noreikaitė    
   J.Muchina, E.Noreikaitė   ->    
    [61]  J.Muchina, E.Noreikaitė  
      ->  
  [54]  .    
    ->     9-a vieta
      [114] 12:00   J.Muchina, E.Noreikaitė
        21:18  21:15 [21']
  [55]  A.Hodakovska, I.Kublicka    
   A.Hodakovska, I.Kublicka   ->    
    [62]  A.Hodakovska, I.Kublicka  
   A.Pope, I.Pope     17:21  22:20  21:14 [31']  
  [56]  A.Pope, I.Pope    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Pope, I.Pope
       A.Pope, I.Pope   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [63]  
      ->   13-a vieta
     
        ->
    [64]  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 106 107 
Turnyras, skirtas generolo Jono Žemaičio 100-osioms gimimo metinėms paminėti
2009-03-28 10:30 2009-03-28 22:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    VD  
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas
2009-03-21 12:00 2009-03-22 14:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.