Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08 2006-10-08  
 1   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
[65]  A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [73]  A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9   Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
    21:9  21:9 [10']    
[66]  A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė      
 8   Andrius Girdžijauskas 
 Greta Bertauskaitė 
  22:20  21:7 [19']      
    [97] 10:00   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
      21:16  18:21  21:15 [23']  
[67]  E.Slušnys, D.Kairytė      
 12   Alvydas Jockus 
 Emilija Liočaitė 
  21:3  21:12 [15']      
  [74]  E.Slušnys, D.Kairytė    
 13   Edvinas Jakubauskas 
 Ieva Linkutė 
    21:18  9:21  21:13 [23']    
[68]  D.Razas, _.__________      
 4   Dovydas Razas 
 __________ __________ 
  21:4  21:6 [10']       1-a vieta
      [103] 10:30   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3   Ramūnas Stapušaitis 
 Giedrė Liorančaitė 
        22:20  21:15 [21']
[69]  R.Stapušaitis, G.Liorančaitė      
 14   Lukas Kontrimas 
 Erika Noreikaitė 
  21:11  21:8 [13']      
  [75]  R.Stapušaitis, G.Liorančaitė    
 11   Daumantas Vitkauskas 
 Rūta Strockytė 
    21:14  21:13 [10']    
[70]  S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė      
 6   Saulius Šaltmeris 
 Gabija Čekauskaitė 
  21:6  21:6 [13']      
    [98] 10:00   E.Jenkus, O.Jaciuk  
 7   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
      21:17  16:21  21:17 [30']  
[71]  K.Dauskurtas, E.Unte      
 10   Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Unte 
  21:14  21:16 [16']      
  [76]  E.Jenkus, O.Jaciuk    
 15         21:17  21:11 [17']    
[72]  E.Jenkus, O.Jaciuk      
 2   Edvinas Jenkus 
 Oksana Jaciuk 
  ->    E.Slušnys, D.Kairytė   3-a vieta
      [104] 10:30   E.Slušnys, D.Kairytė
       R.Stapušaitis, G.Liorančaitė   21:19  12:21  21:16 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė    
    [99] 10:00   D.Razas, _.__________  
     D.Razas, _.__________   21:9  21:11 [13']   5-a vieta
      [105] 11:00   D.Razas, _.__________
     S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė     21:14  21:16 [15']
    [100] 10:00   K.Dauskurtas, E.Unte  
     K.Dauskurtas, E.Unte   21:11  21:12 [14']  
         
         
       A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė   7-a vieta
      [106] 11:00   A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė
       S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė   21:18  21:15 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [77]  P.Bartušis, A.Meirytė    
   P.Bartušis, A.Meirytė   ->    
    [101] 10:30   P.Bartušis, A.Meirytė  
   A.Jockus, E.Liočaitė     21:10  21:17 [16']  
  [78]  E.Jakubauskas, I.Linkutė    
   E.Jakubauskas, I.Linkutė   17:21  21:14  21:15 [24']     9-a vieta
      [107] 11:00   P.Bartušis, A.Meirytė
   L.Kontrimas, E.Noreikaitė       23:21  21:19 [20']
  [79]  D.Vitkauskas, R.Strockytė    
   D.Vitkauskas, R.Strockytė   21:16  21:16 [12']    
    [102] 10:30   L.Litvinas, I.Starevičiutė  
   L.Litvinas, I.Starevičiutė     21:17  21:10 [14']  
  [80]  L.Litvinas, I.Starevičiutė    
    ->    
         
       E.Jakubauskas, I.Linkutė   11-a vieta
      [108] 11:00   D.Vitkauskas, R.Strockytė
       D.Vitkauskas, R.Strockytė   18:21  22:20  21:15 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jockus, E.Liočaitė  
     A.Jockus, E.Liočaitė   ->   13-a vieta
      [109] 11:30   A.Jockus, E.Liočaitė
     L.Kontrimas, E.Noreikaitė     21:14  25:27  21:19 [27']
     L.Kontrimas, E.Noreikaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 106 107 
Turnyras, skirtas generolo Jono Žemaičio 100-osioms gimimo metinėms paminėti
2009-03-28 10:30 2009-03-28 22:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    VD  
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas
2009-03-21 12:00 2009-03-22 14:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.