Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08 2006-10-08  
 1   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
[65]  A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [73]  A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9   Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
    21:9  21:9 [10']    
[66]  A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė      
 8   Andrius Girdžijauskas 
 Greta Bertauskaitė 
  22:20  21:7 [19']      
    [97] 10:00   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
      21:16  18:21  21:15 [23']  
[67]  E.Slušnys, D.Kairytė      
 12   Alvydas Jockus 
 Emilija Liočaitė 
  21:3  21:12 [15']      
  [74]  E.Slušnys, D.Kairytė    
 13   Edvinas Jakubauskas 
 Ieva Linkutė 
    21:18  9:21  21:13 [23']    
[68]  D.Razas, A.Lapytė      
 4   Dovydas Razas 
 Aušra Lapytė 
  21:4  21:6 [10']       1-a vieta
      [103] 10:30   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3   Ramūnas Stapušaitis 
 Giedrė Liorančaitė 
        22:20  21:15 [21']
[69]  R.Stapušaitis, G.Liorančaitė      
 14   Lukas Kontrimas 
 Erika Noreikaitė 
  21:11  21:8 [13']      
  [75]  R.Stapušaitis, G.Liorančaitė    
 11   Daumantas Vitkauskas 
 Rūta Strockytė 
    21:14  21:13 [10']    
[70]  S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė      
 6   Saulius Šaltmeris 
 Gabija Čekauskaitė 
  21:6  21:6 [13']      
    [98] 10:00   E.Jenkus, O.Jaciuk  
 7   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
      21:17  16:21  21:17 [30']  
[71]  K.Dauskurtas, E.Untė      
 10   Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Untė 
  21:14  21:16 [16']      
  [76]  E.Jenkus, O.Jaciuk    
 15         21:17  21:11 [17']    
[72]  E.Jenkus, O.Jaciuk      
 2   Edvinas Jenkus 
 Oksana Jaciuk 
  ->    E.Slušnys, D.Kairytė   3-a vieta
      [104] 10:30   E.Slušnys, D.Kairytė
       R.Stapušaitis, G.Liorančaitė   21:19  12:21  21:16 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė    
    [99] 10:00   D.Razas, A.Lapytė  
     D.Razas, A.Lapytė   21:9  21:11 [13']   5-a vieta
      [105] 11:00   D.Razas, A.Lapytė
     S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė     21:14  21:16 [15']
    [100] 10:00   K.Dauskurtas, E.Untė  
     K.Dauskurtas, E.Untė   21:11  21:12 [14']  
         
         
       A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė   7-a vieta
      [106] 11:00   A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė
       S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė   21:18  21:15 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [77]  P.Bartušis, A.Meirytė    
   P.Bartušis, A.Meirytė   ->    
    [101] 10:30   P.Bartušis, A.Meirytė  
   A.Jockus, E.Liočaitė     21:10  21:17 [16']  
  [78]  E.Jakubauskas, I.Linkutė    
   E.Jakubauskas, I.Linkutė   17:21  21:14  21:15 [24']     9-a vieta
      [107] 11:00   P.Bartušis, A.Meirytė
   L.Kontrimas, E.Noreikaitė       23:21  21:19 [20']
  [79]  D.Vitkauskas, R.Strockytė    
   D.Vitkauskas, R.Strockytė   21:16  21:16 [12']    
    [102] 10:30   L.Litvinas, I.Starevičiutė  
   L.Litvinas, I.Starevičiutė     21:17  21:10 [14']  
  [80]  L.Litvinas, I.Starevičiutė    
    ->    
         
       E.Jakubauskas, I.Linkutė   11-a vieta
      [108] 11:00   D.Vitkauskas, R.Strockytė
       D.Vitkauskas, R.Strockytė   18:21  22:20  21:15 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jockus, E.Liočaitė  
     A.Jockus, E.Liočaitė   ->   13-a vieta
      [109] 11:30   A.Jockus, E.Liočaitė
     L.Kontrimas, E.Noreikaitė     21:14  25:27  21:19 [27']
     L.Kontrimas, E.Noreikaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.