Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės, Data: 2007-03-24, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Edgaras Slušnys ,   Daina Kairytė   Dėl 1-4 vietų    
 E.Slušnys, D.Kairytė    
 8   Lukas Litvinas ,   Emilija Liočaitė    21:7  21:13    
   E.Slušnys, D.Kairytė  
 5   Joris Markūnas ,   Indrė Starevičiutė      21:12  21:12  
 P.Rakauskas, V.Tverskaja    
 4   Paulius Rakauskas ,   Viktorija Tverskaja    21:15  22:24  21:13    1-a vieta
     E.Slušnys, D.Kairytė
 3   Kazimieras Dauskurtas ,   Emilija Untė        21:15  21:11
 K.Dauskurtas, E.Untė    
 6   Alan Plavin ,   Ugnė Vasiliauskaitė    21:18  9:21  21:15    
   A.Petkevičius, R.Narijauskaitė  
 7   Andrius Girdžijauskas ,   Ieva Linkutė      21:18  21:23  21:10  
 A.Petkevičius, R.Narijauskaitė    
 2   Arūnas Petkevičius ,   Regina Narijauskaitė    21:13  22:20    
     
     P.Rakauskas, V.Tverskaja  3-a vieta
   P.Rakauskas, V.Tverskaja
   K.Dauskurtas, E.Untė   20:22  21:13  21:18
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Litvinas, E.Liočaitė    
   J.Markūnas, I.Starevičiutė  
   J.Markūnas, I.Starevičiutė   18:21  21:18  21:15  5-a vieta
     A.Plavin, U.Vasiliauskaitė
   A.Plavin, U.Vasiliauskaitė     21:14  21:18
   A.Plavin, U.Vasiliauskaitė  
   A.Girdžijauskas, I.Linkutė   21:14  21:11  
       
       
     L.Litvinas, E.Liočaitė  7-a vieta
     L.Litvinas, E.Liočaitė
     A.Girdžijauskas, I.Linkutė   21:16  14:21  21:18
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 102 103 
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.