Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-03-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 34, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Andrius Kordušas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-32 vietos          
 A.Kordušas, R.Šulnienė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [14] 10:20    A.Kordušas, R.Šulnienė        
 33   Jonas Seniūnas 
 Vida Giedra 
    21:19  21:8 [17']        
[1] 10:00    G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė          
 32   Gytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:13  21:16 [16']     Dėl 1-8 vietos      
    [22] 10:45    A.Kordušas, R.Šulnienė      
 17   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      21:12  21:15 [19']      
 M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė          
 48       ->          
  [3] 10:00    S.Stravinskas, J.Puchova        
 49         21:19  21:17 [21']        
 S.Stravinskas, J.Puchova          
 16   Salvijus Stravinskas 
 Jelena Puchova 
  ->       Dėl 1-4 vietos    
      [36] 11:35    A.Kordušas, R.Šulnienė    
 9   Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
        21:14  21:17 [15']    
 J.Bartkus, V.Tankevič          
 56       ->          
  [4] 10:00    M.Atkočaitis, U.Padaigaitė        
 41         21:13  17:21  21:15 [26']        
 M.Atkočaitis, U.Padaigaitė          
 24   Martynas Atkočaitis 
 Urtė Padaigaitė 
  ->          
    [19] 10:45    M.Atkočaitis, U.Padaigaitė      
 25   Paulius Umantas 
 Kotryna Martinaitienė 
      25:23  21:9 [17']      
 P.Umantas, K.Martinaitienė          
 40       ->          
  [5] 10:00    P.Umantas, K.Martinaitienė        
 57         21:14  21:19 [19']        
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė          
 8   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
  ->         Dėl 1-2 vietos  
        [50] 12:30    A.Kordušas, R.Šulnienė  
 5   Andžej Mackevič (jr) 
 Jelena Ramaneckienė 
          21:12  19:21  21:14 [26']  
 A.Mackevič (jr), J.Ramaneckienė          
 60       ->          
  [6] 10:00    A.Mackevič (jr), J.Ramaneckienė        
 37         21:14  21:14 [18']        
 J.Gatelis, E.Bajorinaitė          
 28   Jovitas Gatelis 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  ->          
    [20] 10:45    A.Mackevič (jr), J.Ramaneckienė      
 21   Valentas Stončius 
 Asta Bačkaitienė 
      21:16  21:9 [18']      
 V.Stončius, A.Bačkaitienė          
 44       ->          
  [7] 10:00    P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė        
 53         17:21  22:20  21:12 [32']        
 P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė          
 12   Paulius Ivanauskas 
 Indrė Petrulaitienė 
  ->          
      [37] 11:35    A.Mackevič (jr), J.Ramaneckienė    
 13   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        21:16  12:21  24:22 [34']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė          
 52       ->          
  [8] 10:00    M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė        
 45         21:17  21:14 [15']        
 M.Stankevičius, J.Sereckienė          
 20   Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  ->          
    [21] 10:45    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė      
 29   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
      21:8  21:9 [13']      
 K.Jucys, B.Baranauskaitė          
 36       ->          
  [9] 10:00    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė        
 61         21:8  21:7 [13']        
 L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė          
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->           1-a vieta
          [61] 12:55    S.Leonovič, A.Pakšytė
 3   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
            21:12  21:15 [17']
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė          
 62       ->          
  [11] 10:20    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 35         21:9  21:17 [17']        
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė          
 30   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  ->          
    [23] 10:45    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 19   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
      21:19  21:12 [19']      
 V.Salietis, A.Brikaitė          
 46       ->          
  [10] 10:00    A.Olšauskas, R.Gečaitė        
 51         21:15  21:16 [19']        
 A.Olšauskas, R.Gečaitė          
 14   Artūras Olšauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  ->          
      [38] 11:35    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 11   Karolis Šemeta 
 Dominyka Sitavičiūtė 
        21:12  21:5 [14']    
 K.Šemeta, D.Sitavičiūtė          
 54       ->          
  [12] 10:20    K.Šemeta, D.Sitavičiūtė        
 43         21:15  21:16 [16']        
 M.Petkevičius, N.Beketova          
 22   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
  ->          
    [24] 10:45    K.Šemeta, D.Sitavičiūtė      
 27   Vidas Venckus 
 Eglė Mačiulytė 
      21:16  21:18 [17']      
 V.Venckus, E.Mačiulytė          
 38       ->          
  [13] 10:20    V.Martinkus, R.Petrošienė        
 59         14:21  21:14  21:9 [26']        
 V.Martinkus, R.Petrošienė          
 6   Vidas Martinkus 
 Ramunė Petrošienė 
  ->          
        [51] 12:30    S.Leonovič, A.Pakšytė  
 7   Tomas Lukoševičius 
 Justė Kažanauskaitė 
          21:19  21:13 [17']  
 T.Lukoševičius, J.Kažanauskaitė          
 58       ->          
  [15] 10:20    T.Lukoševičius, J.Kažanauskaitė        
 39         21:14  20:22  21:15 [26']        
 Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė          
 26   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  ->          
    [25] 10:45    P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 23   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
      21:15  21:23  21:17 [30']      
 P.Gečas, G.Plečkaitytė          
 42       ->          
  [16] 10:20    P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 55         21:16  18:21  26:24 [32']        
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė          
 10   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->          
      [39] 11:35    S.Leonovič, A.Pakšytė    
 15   Valentinas Bagdanavičius 
 Lorena Valantiejienė 
        21:8  21:6 [12']    
 V.Bagdanavičius, L.Valantiejienė          
 50       ->        A.Mackevič (jr), J.Ramaneckienė   3-a vieta
  [17] 10:20    V.Bagdanavičius, L.Valantiejienė     [62] 12:55    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 47         21:14  23:21 [18']      R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   17:21  21:16  21:16 [32']
 A.Nareika, K.Nareikienė          
 18   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  ->          
    [26] 11:10    S.Leonovič, A.Pakšytė      
 31   Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
      21:11  21:11 [15']      
[2] 10:00    A.Vanagas, I.Jasiūnienė          
 34   Vaidas Markevičius 
 Ingrida Petkutė 
  22:20  21:12 [21']          
  [18] 10:45    S.Leonovič, A.Pakšytė        
 63         21:17  21:12 [15']        
 S.Leonovič, A.Pakšytė          
 2   Sergej Leonovič 
 Aurelija Pakšytė 
  ->       Dėl 5-8 vietos    
         M.Atkočaitis, U.Padaigaitė    
        [52] 12:30    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė  
         L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė   21:9  21:19 [15']   5-a vieta
          [63] 12:55    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė
         K.Šemeta, D.Sitavičiūtė     21:11  20:22  21:11 [26']
        [53] 12:30    K.Šemeta, D.Sitavičiūtė  
         P.Gečas, G.Plečkaitytė   21:23  21:19  21:16 [33']  
             
             
           M.Atkočaitis, U.Padaigaitė   7-a vieta
         
           P.Gečas, G.Plečkaitytė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       S.Stravinskas, J.Puchova      
      [40] 11:35    P.Umantas, K.Martinaitienė    
       P.Umantas, K.Martinaitienė   17:21  21:18  24:22 [37']    
        [54] 12:30    P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė  
       P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė     21:19  21:12 [18']  
      [41] 11:35    P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė    
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:14  21:13 [16']     9-a vieta
          [64] 12:55    P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė
       A.Olšauskas, R.Gečaitė       23:21  21:8 [20']
      [42] 12:00    V.Martinkus, R.Petrošienė    
       V.Martinkus, R.Petrošienė   20:22  21:17  21:13 [29']    
        [55] 12:30    V.Martinkus, R.Petrošienė  
       T.Lukoševičius, J.Kažanauskaitė     21:13  19:21  21:11 [32']  
      [43] 12:00    V.Bagdanavičius, L.Valantiejienė    
       V.Bagdanavičius, L.Valantiejienė   23:21  21:15 [18']    
             
           P.Umantas, K.Martinaitienė   11-a vieta
         
           V.Bagdanavičius, L.Valantiejienė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         S.Stravinskas, J.Puchova    
         
         M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   ->   13-a vieta
         
         A.Olšauskas, R.Gečaitė     ->
         
         T.Lukoševičius, J.Kažanauskaitė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė        
    [27] 11:10    G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė      
     M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:18  24:22 [21']      
      [44] 12:00    A.Tamošaitis, T.Urbonienė    
     J.Bartkus, V.Tankevič     20:15 [8']    
    [28] 11:10    A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
     A.Tamošaitis, T.Urbonienė   16:21  21:13  21:13 [27']      
        [56] 12:30    A.Tamošaitis, T.Urbonienė  
     J.Gatelis, E.Bajorinaitė       21:19  21:18 [24']  
    [29] 11:10    J.Gatelis, E.Bajorinaitė      
     V.Stončius, A.Bačkaitienė   21:13  22:20 [17']      
      [45] 12:00    J.Gatelis, E.Bajorinaitė    
     M.Stankevičius, J.Sereckienė     21:10  21:7 [15']    
    [30] 11:10    M.Stankevičius, J.Sereckienė      
     K.Jucys, B.Baranauskaitė   22:20  21:9 [19']       17-a vieta
          [65] 13:20    A.Tamošaitis, T.Urbonienė
     S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė         23:21  19:21  21:14 [27']
    [31] 11:10    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
     V.Salietis, A.Brikaitė   21:13  13:21  21:18 [26']      
      [46] 12:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
     M.Petkevičius, N.Beketova     21:13  19:21  21:13 [25']    
    [32] 11:10    V.Venckus, E.Mačiulytė      
     V.Venckus, E.Mačiulytė   21:19  21:15 [19']      
        [57] 12:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė       19:21  21:16  21:18 [28']  
    [33] 11:10    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   18:21  24:22  21:11 [29']      
      [47] 12:00    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     A.Nareika, K.Nareikienė     21:19  21:19 [19']    
    [34] 11:35    A.Nareika, K.Nareikienė      
     A.Vanagas, I.Jasiūnienė   21:9  22:20 [16']    J.Gatelis, E.Bajorinaitė   19-a vieta
         
           D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė    
         
         M.Stankevičius, J.Sereckienė   ->   21-a vieta
         
         V.Venckus, E.Mačiulytė     ->
         
         A.Nareika, K.Nareikienė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
         
       J.Bartkus, V.Tankevič   ->    
         
       V.Stončius, A.Bačkaitienė     ->  
         
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   ->     25-a vieta
         
       V.Salietis, A.Brikaitė       ->
         
       M.Petkevičius, N.Beketova   ->    
         
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     ->  
         
       A.Vanagas, I.Jasiūnienė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   J.Seniūnas, V.Giedra        
   J.Seniūnas, V.Giedra   ->        
     J.Seniūnas, V.Giedra      
      ->      
   .        
    ->        
       J.Seniūnas, V.Giedra    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         J.Seniūnas, V.Giedra  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         V.Markevičius, I.Petkutė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       V.Markevičius, I.Petkutė    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     V.Markevičius, I.Petkutė  
   V.Markevičius, I.Petkutė     ->     ->
   V.Markevičius, I.Petkutė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       .    
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
       .    
        ->    
         .  
          ->  
       .    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->      
         .  
          ->  
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
       .    
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
       .    
        ->    
         
          ->  
       .    
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.