Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI Sezoninis badmintono turnyras, Data: 2019-08-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-24 2019-08-24 2019-08-24 2019-08-24  
 1   Almantas Viruišis    Dėl 1-8 vietos      
 A.Viruišis      
 16       ->      
  [17] 11:30    A.Viruišis    
 9   Ihar Tsybenka      21:9  21:10 [17']    
[6] 10:30    I.Tsybenka      
 8   Augustinas Stankevičius    21:7  21:13 [15']      
    [23] 12:00    A.Viruišis  
 5   Laurynas Mitrulevičius        21:11  21:17 [19']  
[7] 10:30    L.Mitrulevičius      
 12  Mark Chabenskis    21:19  21:9 [18']      
  [14] 11:00    P.Varaneckas    
 13         11:21  21:19  21:15 [31']    
 P.Varaneckas      
 4   Pranas Varaneckas    ->       1-a vieta
      [30] 12:30    A.Viruišis
 3   Marius Puškorius          19:21  21:17  21:10 [36']
 M.Puškorius      
 14       ->      
  [15] 11:00    M.Puškorius    
 11   Žygimantas Kvartūnas      21:8  23:21 [21']    
[8] 10:30    V.Vasilčenko      
 6   Valerij Vasilčenko    21:11  21:14 [19']      
    [24] 12:00    M.Puškorius  
 7   Edvinas Tuminski        22:20  23:21 [25']  
[8] 10:30    K.Bužinskis      
 10   Karolis Bužinskis    21:9  21:11 [16']      
  [16] 11:00    K.Bužinskis    
 15         21:13  17:21  21:17 [28']    
 L.Liaudanskas      
 2   Laisvydas Liaudanskas    ->    P.Varaneckas   3-a vieta
      [31] 12:30    K.Bužinskis
       K.Bužinskis   21:17  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Tsybenka    
    [25] 12:00    L.Mitrulevičius  
     L.Mitrulevičius   21:18  14:21  21:14 [31']   5-a vieta
      [32] 12:30    L.Liaudanskas
     V.Vasilčenko     21:18  21:17 [19']
    [26] 12:00    L.Liaudanskas  
     L.Liaudanskas   21:13  21:11 [17']  
         
         
       I.Tsybenka   7-a vieta
      [33] 12:30    I.Tsybenka
       V.Vasilčenko   21:16  21:19 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Stankevičius    
   A.Stankevičius   ->    
    [27] 12:00    M.Chabenskis  
   M.Chabenskis     21:19  21:18 [20']  
   M.Chabenskis    
    ->     9-a vieta
      [34] 12:30    Ž.Kvartūnas
        21:5  21:14 [14']
   Ž.Kvartūnas    
   Ž.Kvartūnas   ->    
    [28] 12:00    Ž.Kvartūnas  
   E.Tuminski     16:21  21:13  21:17 [26']  
   E.Tuminski    
    ->    
         
       A.Stankevičius   11-a vieta
      [35] 13:00    A.Stankevičius
       E.Tuminski   24:22  21:14 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 102 103 
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.