Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės, Data: 2007-10-06, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 16       ->      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 9  Vilmantas Pratusevičius 
 Inga Bankauskienė 
    21:14  21:12    
 V.Pratusevičius, I.Bankauskienė      
 8  Valdas Paulauskas 
 Lolita Siliūnienė 
    B/Ž      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5  Rimas Lavrukaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
      21:16  21:14  
 R.Lavrukaitis, A.Pikčilingienė      
 12  Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:16  21:19      
   R.Lavrukaitis, A.Pikčilingienė    
 13  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
    21:18  20:22  21:16    
 M.Prevelis, J.Prevelienė      
 4  Martynas Prevelis 
 Juratė Prevelienė 
  21:12  21:16       1-a vieta
       P.Bartušis, I.Starevičiutė
 3  Povilas Bartušis 
 Indrė Starevičiutė 
        21:10  13:21  21:9
 P.Bartušis, I.Starevičiutė      
 14       ->      
   P.Bartušis, I.Starevičiutė    
 11  Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
    21:9  21:14    
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 6  Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
  21:16  21:19      
     P.Bartušis, I.Starevičiutė  
 7  Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
      21:17  19:21  21:12  
 L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 10  Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
  21:16  21:15      
   J.Špelveris, E.Liočaitė    
 15         12:21  21:16  21:19    
 J.Špelveris, E.Liočaitė      
 2  Juozas Špelveris 
 Emilija Liočaitė 
  ->    R.Lavrukaitis, A.Pikčilingienė   3-a vieta
       J.Špelveris, E.Liočaitė
       J.Špelveris, E.Liočaitė   21:13  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pratusevičius, I.Bankauskienė    
     M.Prevelis, J.Prevelienė  
     M.Prevelis, J.Prevelienė     B/Ž   5-a vieta
       A.Morkūnas, R.Narijauskaitė
     A.Morkūnas, R.Narijauskaitė     18:21  21:16  21:15
     A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
     L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:17  21:16  
         
         
       V.Pratusevičius, I.Bankauskienė   7-a vieta
       V.Pratusevičius, I.Bankauskienė
       L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:12  17:21  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Paulauskas, L.Siliūnienė    
   V.Paulauskas, L.Siliūnienė   ->    
     V.Paulauskas, L.Siliūnienė  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė     21:12  21:17  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     B/Ž     9-a vieta
       V.Paulauskas, L.Siliūnienė
        17:21  21:13  21:5
   D.Grincevičius, R.Grincevičienė    
   D.Grincevičius, R.Grincevičienė   ->    
     A.Poderys, A.Liepuonienė  
   A.Poderys, A.Liepuonienė     21:7  21:18  
   A.Poderys, A.Liepuonienė    
    ->    
         
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   11-a vieta
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:18  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė  
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė   ->   13-a vieta
       S.Korobovas, I.Jasiūnienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 108 109 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.