Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2008-01-19, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius 
 Klaudijus Kašinskis 
  Dėl 1-16 vietos        
 Š.Bilius, K.Kašinskis        
 32       ->        
   Š.Bilius, K.Kašinskis      
 17   Petras Bartušis 
 Gytis Bernotas 
    21:4  21:2      
 P.Bartušis, G.Bernotas        
 16   Kęstas Katkauskas 
 Paulius Ivanauskas 
  21:15  19:21  21:19        
     Š.Bilius, K.Kašinskis    
 9   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
      21:10  21:11    
 E.Jakubauskas, A.Jockus        
 24       ->        
   M.Prevelis, E.Šakalys      
 25         21:14  21:19      
 M.Prevelis, E.Šakalys        
 8   Martynas Prevelis 
 Egidijus Šakalys 
  ->        
       Š.Bilius, K.Kašinskis  
 5   Lukas Litvinas 
 Alan Plavin 
        21:14  21:13  
 L.Litvinas, A.Plavin        
 28       ->        
   L.Litvinas, A.Plavin      
 21         21:3  21:8      
 L.Sparnauskis, R.Šileris        
 12   Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  ->        
     L.Litvinas, A.Plavin    
 13   Martynas Atkočaitis 
 Arnas Kučinskas 
      15:21  21:19  21:18    
 M.Atkočaitis, A.Kučinskas        
 20   Lukas Kavaliauskas 
 Šarūnas Lobinas 
  21:2  21:3        
   K.Dauskurtas, S.Šaltmeris      
 29         21:12  21:14      
 K.Dauskurtas, S.Šaltmeris        
 4   Kazimieras Dauskurtas 
 Saulius Šaltmeris 
  ->         1-a vieta
         Š.Bilius, K.Kašinskis
 3   Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
          8:21  29:27  21:17
 D.Razas, R.Stapušaitis        
 30       ->        
   D.Razas, R.Stapušaitis      
 19   Nedas Bičkovas 
 Dominykas Juškys 
    21:4  21:7      
 V.Prevelis, T.Raila        
 14   Vaidotas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
  21:6  21:7        
     D.Razas, R.Stapušaitis    
 11   Aidanas Janavičius 
 Linas Zavadskis 
      21:9  21:13    
 A.Janavičius, L.Zavadskis        
 22       ->        
   D.Čepauskas, V.Vitkauskas      
 27         22:20  21:12      
 D.Čepauskas, V.Vitkauskas        
 6   Darius Čepauskas 
 Vaidotas Vitkauskas 
  ->        
       D.Razas, R.Stapušaitis  
 7   Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
        21:19  21:19  
 P.Bartušis, T.Liorančas        
 26       ->        
   P.Bartušis, T.Liorančas      
 23         21:9  21:16      
 Ž.Eismontas, L.Kontrimas        
 10   Žygimantas Eismontas 
 Lukas Kontrimas 
  ->        
     A.Mizgiris, E.Slušnys    
 15   Lukas Bartusevičius 
 Lukas Genutis 
      21:9  21:10    
 L.Bartusevičius, L.Genutis        
 18   Karolis Narkevičius 
 Tomas Vaškevičius 
  21:8  21:13      L.Litvinas, A.Plavin   3-a vieta
   A.Mizgiris, E.Slušnys    A.Mizgiris, E.Slušnys
 31         21:6  21:7    A.Mizgiris, E.Slušnys   21:10  21:10
 A.Mizgiris, E.Slušnys        
 2   Aurimas Mizgiris 
 Edgaras Slušnys 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Prevelis, E.Šakalys    
       K.Dauskurtas, S.Šaltmeris  
       K.Dauskurtas, S.Šaltmeris   21:13  21:18   5-a vieta
         D.Čepauskas, V.Vitkauskas
       D.Čepauskas, V.Vitkauskas     18:21  21:13  21:12
       D.Čepauskas, V.Vitkauskas  
       P.Bartušis, T.Liorančas   21:12  16:21  21:10  
           
           
         M.Prevelis, E.Šakalys   7-a vieta
         P.Bartušis, T.Liorančas
         P.Bartušis, T.Liorančas   21:14  17:21  25:23
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Bartušis, G.Bernotas      
     E.Jakubauskas, A.Jockus    
     E.Jakubauskas, A.Jockus   21:9  21:10    
       M.Atkočaitis, A.Kučinskas  
     L.Sparnauskis, R.Šileris     21:18  18:21  21:15  
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas    
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas   21:14  19:21  21:12     9-a vieta
         A.Janavičius, L.Zavadskis
     V.Prevelis, T.Raila       21:15  21:14
     A.Janavičius, L.Zavadskis    
     A.Janavičius, L.Zavadskis   21:12  21:9    
       A.Janavičius, L.Zavadskis  
     Ž.Eismontas, L.Kontrimas     21:14  21:16  
     Ž.Eismontas, L.Kontrimas    
     L.Bartusevičius, L.Genutis   21:18  21:19    
           
         E.Jakubauskas, A.Jockus   11-a vieta
         E.Jakubauskas, A.Jockus
         Ž.Eismontas, L.Kontrimas   20:22  21:18  21:19
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Bartušis, G.Bernotas    
       L.Sparnauskis, R.Šileris  
       L.Sparnauskis, R.Šileris   21:14  21:19   13-a vieta
         L.Bartusevičius, L.Genutis
       V.Prevelis, T.Raila     24:22  18:21  21:19
       L.Bartusevičius, L.Genutis  
       L.Bartusevičius, L.Genutis   20:22  21:17  23:21  
           
           
         P.Bartušis, G.Bernotas   15-a vieta
         V.Prevelis, T.Raila
    Dėl 17-32 vietos      V.Prevelis, T.Raila   21:15  21:13
         
   K.Katkauskas, P.Ivanauskas      
   K.Katkauskas, P.Ivanauskas   ->      
     K.Katkauskas, P.Ivanauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Katkauskas, P.Ivanauskas  
        21:10  21:13  
   .      
    ->      
     L.Kavaliauskas, Š.Lobinas    
   L.Kavaliauskas, Š.Lobinas     ->    
   L.Kavaliauskas, Š.Lobinas      
    ->       17-a vieta
         K.Katkauskas, P.Ivanauskas
          21:14  21:18
   N.Bičkovas, D.Juškys      
   N.Bičkovas, D.Juškys   ->      
     N.Bičkovas, D.Juškys    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Narkevičius, T.Vaškevičius  
        19:21  21:14  21:12  
   .      
    ->      
     K.Narkevičius, T.Vaškevičius    
   K.Narkevičius, T.Vaškevičius     ->    
   K.Narkevičius, T.Vaškevičius      
    ->    L.Kavaliauskas, Š.Lobinas   19-a vieta
         L.Kavaliauskas, Š.Lobinas
         N.Bičkovas, D.Juškys   21:17  14:21  21:17
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.