Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-02-02, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-02-03 2008-02-03  
 1   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 16       ->      
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 9   Alvydas Jockus 
 Ieva Linkutė 
    21:15  21:14 [16']    
 M.Prevelis, E.Liočaitė      
 8   Martynas Prevelis 
 Emilija Liočaitė 
  18:21  21:14  24:22 [30']      
    [1] 10:00   R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 5   Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
      21:15  21:11 [33']  
 D.Razas, A.Meirytė      
 12   Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  21:7  21:10      
   D.Razas, A.Meirytė    
 13   Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
    21:19  21:16 [3']    
 A.Mizgiris, E.Untė      
 4   Aurimas Mizgiris 
 Emilija Untė 
  21:4  21:7 [14']       1-a vieta
      [7] 10:20   R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 3   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
        21:14  21:17 [13']
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 14       ->      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 11   Augustinas Narkis 
 Greta Bertauskaitė 
    21:10  21:11 [12']    
 S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė      
 6   Saulius Šaltmeris 
 Gabija Čekauskaitė 
  21:9  21:14 [13']      
    [2] 10:00   K.Dauskurtas, G.Voitechovskaja  
 7   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
      21:18  27:29  21:12 [33']  
 L.Litvinas, I.Starevičiutė      
 10   Edvinas Jakubauskas 
 Erika Noreikaitė 
  21:19  17:21  21:18 [29']      
   K.Dauskurtas, G.Voitechovskaja    
 15         21:12  21:10 [19']    
 K.Dauskurtas, G.Voitechovskaja      
 2   Kazimieras Dauskurtas 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->    D.Razas, A.Meirytė   3-a vieta
      [8] 10:20   D.Razas, A.Meirytė
       E.Slušnys, D.Kairytė   19:21  21:16  21:16 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Prevelis, E.Liočaitė    
    [23]  A.Mizgiris, E.Untė  
     A.Mizgiris, E.Untė   21:17  21:11 [12']   5-a vieta
      [3] 10:00   A.Mizgiris, E.Untė
     S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė     21:12  21:13 [11']
    [24]  L.Litvinas, I.Starevičiutė  
     L.Litvinas, I.Starevičiutė   21:13  15:21  21:18 [26']  
         
         
       M.Prevelis, E.Liočaitė   7-a vieta
      [4] 10:00   S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė
       S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė   21:13  21:19 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Jockus, I.Linkutė    
   A.Jockus, I.Linkutė   ->    
    [25]  A.Jockus, I.Linkutė  
   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė     21:12  21:17 [15']  
   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė    
   I.Reznikas, D.Bortnikaitė   15:21  21:19  21:12 [30']     9-a vieta
      [5] 10:20   A.Jockus, I.Linkutė
        21:11  21:18 [16']
   A.Narkis, G.Bertauskaitė    
   A.Narkis, G.Bertauskaitė   ->    
    [26]  E.Jakubauskas, E.Noreikaitė  
   E.Jakubauskas, E.Noreikaitė     21:11  21:13 [17']  
   E.Jakubauskas, E.Noreikaitė    
    ->    
         
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   11-a vieta
      [6] 10:20   A.Narkis, G.Bertauskaitė
       A.Narkis, G.Bertauskaitė   21:7  21:7 [9']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [27]  I.Reznikas, D.Bortnikaitė  
     I.Reznikas, D.Bortnikaitė   ->   13-a vieta
      [29]  I.Reznikas, D.Bortnikaitė
        ->
    [28]  .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [30]  .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 103 104 
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.