Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2005-03-19, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17   Justina Tvaskaitė      11:0  11:0      
 L.Sprainytė        
 16   Lina Sprainytė    11:8  6:11  11:7        
     G.Voitechovskaja    
 9   Indrė Starevičiutė        11:0  11:0    
 I.Starevičiutė        
 24       ->        
   I.Adomaitytė      
 25         11:4  11:6      
 I.Adomaitytė        
 8   Indrė Adomaitytė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5   Gabija Čekauskaitė          13:10  11:4  
 G.Čekauskaitė        
 28       ->        
   G.Čekauskaitė      
 21   Jovita Zinytė      11:2  11:4      
 G.Liorančaitė        
 12   Giedrė Liorančaitė    11:1  11:0        
     U.Rokaitė    
 13   Justina Dimšaitė        11:10  11:7    
 J.Dimšaitė        
 20   Ieva Linkutė    11:2  11:2        
   U.Rokaitė      
 29         11:0  11:0      
 U.Rokaitė        
 4   Urtė Rokaitė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Ugnė Vasiliauskaitė            11:7  13:10
 U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 19   Rūta Strockytė      11:0  11:0      
 G.Katauskytė        
 14   Gintarė Katauskytė    11:1  11:3        
     U.Vasiliauskaitė    
 11   Sabina Buitkutė        11:0  11:0    
 S.Buitkutė        
 22       ->        
   D.Jaciuk      
 27         11:2  5:11  11:8      
 D.Jaciuk        
 6   Diana Jaciuk    ->        
       O.Jaciuk  
 7   Viktorija Tverskaja          11:3  2:11  11:5  
 V.Tverskaja        
 26       ->        
   V.Tverskaja      
 23         11:5  11:5      
 A.Meirytė        
 10   Amanda Meirytė    ->        
     O.Jaciuk    
 15   Jekaterina Muchina        11:1  11:2    
 J.Muchina        
 18   Ieva Sabaliauskaitė    11:0  11:1      U.Rokaitė   3-a vieta
   O.Jaciuk    U.Rokaitė
 31         11:1  11:0    U.Vasiliauskaitė   11:8  6:11  11:9
 O.Jaciuk        
 2   Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Adomaitytė    
       G.Čekauskaitė  
       G.Čekauskaitė   11:2  11:5   5-a vieta
         V.Tverskaja
       D.Jaciuk     11:6  3:11  11:9
       V.Tverskaja  
       V.Tverskaja   11:9  11:6  
           
           
         I.Adomaitytė   7-a vieta
         D.Jaciuk
         D.Jaciuk   12:12  11:7  11:4
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Sprainytė      
     I.Starevičiutė    
     I.Starevičiutė   11:2  11:1    
       I.Starevičiutė  
     G.Liorančaitė     11:8  11:1  
     J.Dimšaitė    
     J.Dimšaitė   11:2  11:0     9-a vieta
         I.Starevičiutė
     G.Katauskytė       11:5  11:0
     S.Buitkutė    
     S.Buitkutė   11:0  11:2    
       S.Buitkutė  
     A.Meirytė     11:9  12:13  11:9  
     A.Meirytė    
     J.Muchina   11:4  11:2    
           
         J.Dimšaitė   11-a vieta
         A.Meirytė
         A.Meirytė   11:4  11:3
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sprainytė    
       G.Liorančaitė  
       G.Liorančaitė   11:3  11:1   13-a vieta
         G.Liorančaitė
       G.Katauskytė     11:7  11:0
       G.Katauskytė  
       J.Muchina   11:7  11:9  
           
           
         L.Sprainytė   15-a vieta
         L.Sprainytė
    Dėl 17-32 vietos      J.Muchina   7:11  11:3  11:7
         
   J.Tvaskaitė      
   J.Tvaskaitė   ->      
     J.Tvaskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Tvaskaitė  
        11:1  11:0  
   J.Zinytė      
   J.Zinytė   ->      
     J.Zinytė    
   I.Linkutė     11:4  11:6    
   I.Linkutė      
    ->       17-a vieta
         J.Tvaskaitė
          11:0  11:0
   R.Strockytė      
   R.Strockytė   ->      
     R.Strockytė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Strockytė  
        11:2  11:0  
   .      
    ->      
     I.Sabaliauskaitė    
   I.Sabaliauskaitė     ->    
   I.Sabaliauskaitė      
    ->    J.Zinytė   19-a vieta
         J.Zinytė
         I.Sabaliauskaitė   11:0  11:0
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       I.Linkutė  
       I.Linkutė   ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 97 98 
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VV    MV    MD  
     U-19    VV  
     U-19 B    MV    VD    MX  
     U-19 C    MD  
     40+    VV    MV    MD    MX  
     40+ B    VD  
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
     U-19 B    VV    MV    MX  
     U-19 C    VD    MD  
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VD    MD  
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
     U-19 E    VV  
     U-19 F    VD  
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
     Suaug    MV  
     Suaug B    VV    VD    D    MX  
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD  
     U-11    VV    MV  
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.