Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas, Data: 2005-04-16, Vieta: Gaurės g. 27 a, Tauragė  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Augustinas Narkis    Dėl 1-16 vietos        
 A.Narkis        
 32       ->        
   A.Narkis      
 17   Povilas Rainys      15:4  15:0      
 I.Plytnikas        
 16   Ignas Plytnikas    15:5  15:1        
     A.Narkis    
 9   Lukas Rimkus        15:3  15:2    
 L.Rimkus        
 24       ->        
   L.Sparnauskis      
 25         15:8  9:15  15:7      
 L.Sparnauskis        
 8   Laurynas Sparnauskis    ->        
       M.Prevelis  
 5   Rapolas Serapinas          15:8  3:15  15:11  
 R.Serapinas        
 28       ->        
   R.Serapinas      
 21   Žydrūnas Skrikis      15:0  15:2      
 D.Bartušis        
 12   Domantas Bartušis    15:3  15:2        
     M.Prevelis    
 13   Arnas Urbutis        15:2  15:5    
 E.Kreitalas        
 20   Edvardas Kreitalas    15:4  15:5        
   M.Prevelis      
 29         15:3  15:0      
 M.Prevelis        
 4   Martynas Prevelis    ->         1-a vieta
         K.Bartoševičius
 3   Mantas Pranauskas            10:15  15:12  15:6
 M.Pranauskas        
 30       ->        
   M.Pranauskas      
 19   Mindaugas Butkus      15:0  15:0      
 T.Vekeris        
 14   Tadas Vekeris    15:4  15:4        
     M.Pranauskas    
 11   Renaldas Šileris        15:9  15:6    
 R.Šileris        
 22   Paulius Leniauskas    15:0  15:0        
   T.Liorančas      
 27         15:4  15:6      
 T.Liorančas        
 6   Tautvydas Liorančas    ->        
       K.Bartoševičius  
 7   Vladislavas Bobrovas          15:2  15:3  
 V.Bobrovas        
 26       ->        
   V.Bobrovas      
 23         15:10  15:10      
 G.Bernotas        
 10   Gytis Bernotas    ->        
     K.Bartoševičius    
 15   Karolis Kvasas        15:0  15:2    
 K.Kvasas        
 18   Modestas Galdikas    16:17  15:9  15:11      A.Narkis   3-a vieta
   K.Bartoševičius    A.Narkis
 31         15:1  15:0    M.Pranauskas   15:8  15:7
 K.Bartoševičius        
 2   Karolis Bartoševičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Sparnauskis    
       R.Serapinas  
       R.Serapinas   15:11  15:0   5-a vieta
         R.Serapinas
       T.Liorančas     15:1  15:0
       T.Liorančas  
       V.Bobrovas   15:5  15:6  
           
           
         L.Sparnauskis   7-a vieta
         V.Bobrovas
         V.Bobrovas   15:1  15:2
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Plytnikas      
     L.Rimkus    
     L.Rimkus   15:3  15:0    
       L.Rimkus  
     D.Bartušis     15:8  15:0  
     D.Bartušis    
     E.Kreitalas   15:12  4:15  15:11     9-a vieta
         L.Rimkus
     T.Vekeris       15:7  15:6
     R.Šileris    
     R.Šileris   15:5  17:14    
       R.Šileris  
     G.Bernotas     17:16  15:10  
     G.Bernotas    
     K.Kvasas   15:8  15:7    
           
         D.Bartušis   11-a vieta
         G.Bernotas
         G.Bernotas   15:10  15:4
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Plytnikas    
       I.Plytnikas  
       E.Kreitalas   10:15  15:7  15:6   13-a vieta
         I.Plytnikas
       T.Vekeris     15:7  15:7
       T.Vekeris  
       K.Kvasas   15:8  8:15  15:8  
           
           
         E.Kreitalas   15-a vieta
         E.Kreitalas
    Dėl 17-32 vietos      K.Kvasas   15:14  15:8
         
   P.Rainys      
   P.Rainys   ->      
     P.Rainys    
      ->    
   .      
    ->      
       P.Rainys  
        15:7  6:15  15:4  
   Ž.Skrikis      
   Ž.Skrikis   ->      
     A.Urbutis    
   A.Urbutis     15:3  15:0    
   A.Urbutis      
    ->       17-a vieta
         M.Galdikas
          15:8  15:5
   M.Butkus      
   M.Butkus   ->      
     M.Butkus    
   P.Leniauskas     15:4  15:4    
   P.Leniauskas      
    ->      
       M.Galdikas  
        15:10  15:8  
   .      
    ->      
     M.Galdikas    
   M.Galdikas     ->    
   M.Galdikas      
    ->    A.Urbutis   19-a vieta
         M.Butkus
         M.Butkus   11:15  17:16  15:5
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       Ž.Skrikis  
       Ž.Skrikis   ->   21-a vieta
         Ž.Skrikis
       P.Leniauskas     15:4  15:9
       P.Leniauskas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 102 103 
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.