Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras, Data: 2005-11-12, Vieta: “Bastilijos” sporto centre, Tauragėje  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
   A.Plavin      
 17   Kęstas Katkauskas      15:2  15:0      
 T.Vekeris        
 16   Tadas Vekeris    15:10  15:1        
     A.Plavin    
 9   Laurynas Sparnauskis        15:0  15:0    
 A.Kučinskas        
 24   Arnas Kučinskas    15:13  15:6        
   R.Serapinas      
 25   Arnoldas Mockus      15:13  15:12      
 R.Serapinas        
 8   Rapolas Serapinas    15:0  15:0        
       A.Plavin  
 5   Tautvydas Liorančas          15:2  15:1  
 T.Liorančas        
 28   Žymantas Nemčinskas    15:2  15:6        
   T.Liorančas      
 21   Modestas Galdikas      15:12  15:5      
 L.Rimkus        
 12   Lukas Rimkus    15:1  15:2        
     M.Prevelis    
 13   Renaldas Šileris        15:3  15:0    
 R.Šileris        
 20   Marius Česnavičius    15:11  15:6        
   M.Prevelis      
 29   Tadas Perminas      15:1  15:1      
 M.Prevelis        
 4   Martynas Prevelis    15:0  15:0         1-a vieta
         A.Plavin
 3   Augustinas Narkis            15:3  15:3
 A.Narkis        
 30       ->        
   A.Narkis      
 19   Deividas Lembertas      15:2  15:8      
 G.Bernotas        
 14   Gytis Bernotas    15:6  15:3        
     A.Narkis    
 11   Domantas Bartušis        15:12  15:12    
 D.Bartušis        
 22   Petras Bartušis    15:4  15:7        
   M.Pranauskas      
 27   Tautvydas Raila      15:2  15:0      
 M.Pranauskas        
 6   Mantas Pranauskas    15:0  15:2        
       P.Bartušis  
 7   Povilas Bartušis          15:11  15:7  
 P.Bartušis        
 26   Lukas Genutis    15:0  15:3        
   P.Bartušis      
 23   Ernestas Stonkus      15:7  15:4      
 M.Atkočaitis        
 10   Martynas Atkočaitis    15:1  15:5        
     P.Bartušis    
 15   Simonas Jocys        15:9  15:8    
 S.Jocys        
 18   Arnas Urbutis    15:0  15:3      M.Prevelis   3-a vieta
   K.Bartoševičius    M.Prevelis
 31         15:4  15:6    A.Narkis   15:7  15:9
 K.Bartoševičius        
 2   Karolis Bartoševičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Serapinas    
       T.Liorančas  
       T.Liorančas   15:6  10:15  15:1   5-a vieta
         K.Bartoševičius
       M.Pranauskas     15:2  15:2
       K.Bartoševičius  
       K.Bartoševičius   15:9  15:2  
           
           
         R.Serapinas   7-a vieta
         M.Pranauskas
         M.Pranauskas   15:10  15:9
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Vekeris      
     A.Kučinskas    
     A.Kučinskas   15:9  15:4    
       A.Kučinskas  
     L.Rimkus     15:13  17:14  
     L.Rimkus    
     R.Šileris   15:9  15:0     9-a vieta
         M.Atkočaitis
     G.Bernotas       14:17  15:6  15:7
     G.Bernotas    
     D.Bartušis   15:4  15:8    
       M.Atkočaitis  
     M.Atkočaitis     15:0  15:0  
     M.Atkočaitis    
     S.Jocys   15:13  15:10    
           
         L.Rimkus   11-a vieta
         L.Rimkus
         G.Bernotas   15:4  15:9
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Vekeris    
       T.Vekeris  
       R.Šileris   10:15  15:10  15:6   13-a vieta
         S.Jocys
       D.Bartušis     15:1  15:3
       S.Jocys  
       S.Jocys   15:3  15:5  
           
           
         R.Šileris   15-a vieta
         R.Šileris
    Dėl 17-32 vietos      D.Bartušis   15:12  11:15  15:9
         
   K.Katkauskas      
   K.Katkauskas   ->      
     L.Sparnauskis    
   L.Sparnauskis     15:11  15:6    
   L.Sparnauskis      
   A.Mockus   15:0  15:3      
       L.Sparnauskis  
   Ž.Nemčinskas       15:3  15:0  
   M.Galdikas      
   M.Galdikas   15:7  15:5      
     M.Galdikas    
   M.Česnavičius     15:10  15:12    
   M.Česnavičius      
   T.Perminas   15:3  15:9       17-a vieta
         L.Sparnauskis
          15:3  15:1
   D.Lembertas      
   D.Lembertas   ->      
     D.Lembertas    
   P.Bartušis     15:1  15:6    
   P.Bartušis      
   T.Raila   5:15  15:12  15:8      
       D.Lembertas  
   L.Genutis       15:11  15:13  
   E.Stonkus      
   E.Stonkus   15:10  15:4      
     E.Stonkus    
   A.Urbutis     11:15  15:7  15:2    
   A.Urbutis      
    ->    M.Galdikas   19-a vieta
         E.Stonkus
         E.Stonkus     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
       K.Katkauskas    
       K.Katkauskas  
       M.Česnavičius   15:12  15:8   21-a vieta
         K.Katkauskas
       P.Bartušis     15:6  15:4
       A.Urbutis  
       A.Urbutis   15:1  15:9  
           
           
         M.Česnavičius   23-a vieta
         M.Česnavičius
         P.Bartušis   15:4  15:4
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Mockus    
     A.Mockus   ->    
       T.Perminas  
     Ž.Nemčinskas     15:1  15:3  
     T.Perminas    
     T.Perminas   15:4  15:1     25-a vieta
         T.Perminas
          15:12  15:0
     T.Raila    
     T.Raila   ->    
       L.Genutis  
     L.Genutis     11:15  15:6  17:15  
     L.Genutis    
      ->    
           
         A.Mockus   27-a vieta
         A.Mockus
         T.Raila   15:9  8:15  15:13
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       Ž.Nemčinskas  
       Ž.Nemčinskas   ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 102 103 
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.