Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX, Data: 2005-11-19, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas      
 16       ->      
   T.Liorančas    
 9   Karolis Borusas      21:13    
 S.Jocys      
 8   Simonas Jocys    21:6      
     T.Liorančas  
 5   Georgij Pancyrev        21:18  
 G.Pancyrev      
 12   Ivan Lebedev    21:17      
   R.Šilinga    
 13         21:13    
 R.Šilinga      
 4   Rytis Šilinga    ->       1-a vieta
       T.Liorančas
 3   Egidijus Šakalys          21:13
 E.Šakalys      
 14       ->      
   A.Melnik    
 11   Vladislav Cipiliov      21:13    
 A.Melnik      
 6   Aleksandr Melnik    21:8      
     M.Pranauskas  
 7   Tadas Šeženis        21:13  
 T.Šeženis      
 10   Dovydas Gelgutas    21:0      
   M.Pranauskas    
 15         21:19    
 M.Pranauskas      
 2   Mantas Pranauskas    ->    R.Šilinga   3-a vieta
       R.Šilinga
       A.Melnik   21:19
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Jocys    
     G.Pancyrev  
     G.Pancyrev   21:10   5-a vieta
       T.Šeženis
     E.Šakalys     21:5
     T.Šeženis  
     T.Šeženis   21:8  
         
         
       S.Jocys   7-a vieta
       E.Šakalys
       E.Šakalys   21:17
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Borusas    
   K.Borusas   ->    
     I.Lebedev  
   I.Lebedev     21:19  
   I.Lebedev    
    ->     9-a vieta
       I.Lebedev
        21:20
   V.Cipiliov    
   V.Cipiliov   ->    
     V.Cipiliov  
   D.Gelgutas     21:9  
   D.Gelgutas    
    ->    
         
       K.Borusas   11-a vieta
       K.Borusas
       D.Gelgutas   21:6
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.