Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Bilius        
 32       ->        
   Š.Bilius      
 17   Edgaras Slušnys      15:3  15:5 [17']      
 E.Slušnys        
 16   Vaidotas Vitkauskas    15:6  12:15  15:10 [46']        
     Š.Bilius    
 9   Dovydas Razas        15:8  15:2 [21']    
 D.Razas        
 24       ->        
   D.Butkus      
 25         7:15  15:8  15:5 [37']      
 D.Butkus        
 8   Deividas Butkus    ->        
       A.Kvedarauskas  
 5   Aivaras Kvedarauskas          15:3  15:4 [25']  
 A.Kvedarauskas        
 28       ->        
   A.Kvedarauskas      
 21         15:3  15:6 [23']      
 D.Čepauskas        
 12   Darius Čepauskas    ->        
     A.Kvedarauskas    
 13   Ovidijus Kučinskas        15:4  6:1 [20']    
 O.Kučinskas        
 20   Mindaugas Loveikis    15:0  15:0 [10']        
   R.Stapušaitis      
 29         15:7  15:8 [24']      
 R.Stapušaitis        
 4   Ramūnas Stapušaitis    ->         1-a vieta
         A.Kvedarauskas
 3   Klaudijus Kašinskis            15:2  15:1 [25']
 K.Kašinskis        
 30       ->        
   K.Kašinskis      
 19   Povilas Bartušis      15:6  15:2 [20']      
 A.Kovaliov        
 14   Aleksandr Kovaliov    15:10  15:4 [21']        
     K.Kašinskis    
 11   Arnoldas Slušnys        15:6  15:6 [23']    
 A.Slušnys        
 22       ->        
   S.Leonovič      
 27         15:6  15:10 [20']      
 S.Leonovič        
 6   Sergej Leonovič    ->        
       D.Narvilas  
 7   Ramūnas Bilius          15:9  6:15  15:9 [59']  
 R.Bilius        
 26       ->        
   R.Bilius      
 23         15:9  15:8 [28']      
 A.Jankus        
 10   Andrius Jankus    ->        
     D.Narvilas    
 15   Alan Plavin        15:2  15:11 [28']    
 A.Plavin        
 18   Lukas Litvinas    15:5  15:4 [17']      Š.Bilius   3-a vieta
   D.Narvilas    K.Kašinskis
 31         15:3  15:0 [15']    K.Kašinskis   15:7  15:7 [34']
 D.Narvilas        
 2   Donatas Narvilas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Butkus    
       D.Butkus  
       R.Stapušaitis     B/Ž   5-a vieta
         S.Leonovič
       S.Leonovič     15:12  15:12 [25']
       S.Leonovič  
       R.Bilius   15:11  15:13 [35']  
           
           
         R.Stapušaitis   7-a vieta
         R.Bilius
         R.Bilius     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Slušnys      
     D.Razas    
     D.Razas   15:9  15:3 [21']    
       D.Razas  
     D.Čepauskas       B/Ž  
     O.Kučinskas    
     O.Kučinskas   15:10  15:10 [32']     9-a vieta
         A.Jankus
     A.Kovaliov       15:8  15:13 [27']
     A.Slušnys    
     A.Slušnys   15:5  15:2 [19']    
       A.Jankus  
     A.Jankus     15:7  17:14 [25']  
     A.Jankus    
     A.Plavin   15:2  15:2 [12']    
           
         O.Kučinskas   11-a vieta
         A.Slušnys
         A.Slušnys     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Slušnys    
       D.Čepauskas  
       D.Čepauskas   15:11  15:7 [29']   13-a vieta
         D.Čepauskas
       A.Kovaliov     15:12  17:16 [34']
       A.Kovaliov  
       A.Plavin   15:7  15:9 [21']  
           
           
         E.Slušnys   15-a vieta
         E.Slušnys
    Dėl 17-32 vietos      A.Plavin   12:15  15:10  15:6 [45']
         
   V.Vitkauskas      
   V.Vitkauskas   ->      
     V.Vitkauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Vitkauskas  
        15:1  15:7 [19']  
   .      
    ->      
     M.Loveikis    
   M.Loveikis     ->    
   M.Loveikis      
    ->       17-a vieta
         V.Vitkauskas
          17:15  15:11 [31']
   P.Bartušis      
   P.Bartušis   ->      
     P.Bartušis    
      ->    
   .      
    ->      
       L.Litvinas  
        15:5  15:1 [15']  
   .      
    ->      
     L.Litvinas    
   L.Litvinas     ->    
   L.Litvinas      
    ->    M.Loveikis   19-a vieta
         M.Loveikis
         P.Bartušis   1:15  15:11  9:8 [34']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.