Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Akvilė Stapušaitytė 
 Ligita Bandholm 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Stapušaitytė, L.Bandholm      
 16       ->      
   A.Stapušaitytė, L.Bandholm    
 9   Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
    15:2  15:0 [12']    
 I.Adomaitytė, R.Gečaitė      
 8   Diana Jaciuk 
 Viktorija Guseva 
  10:15  15:3  15:4 [42']      
     A.Stapušaitytė, L.Bandholm  
 5   Salvinija Tarvydaitė 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      15:2  15:0 [20']  
 S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė      
 12   Justina Dimšaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
  15:2  15:0 [11']      
   S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė    
 13   Aušra Lapytė 
 Ieva Linkutė 
    15:5  15:3 [21']    
 O.Jaciuk, V.Tverskaja      
 4   Oksana Jaciuk 
 Viktorija Tverskaja 
  15:6  15:3 [19']       1-a vieta
       A.Stapušaitytė, L.Bandholm
 3   Vaida Špelverytė 
 Rasa Šulnienė 
        15:1  15:3 [18']
 V.Špelverytė, R.Šulnienė      
 14       ->      
   V.Špelverytė, R.Šulnienė    
 11   Anna Kosmač 
 Jekaterina Muchina 
    12:15  15:2  15:4 [38']    
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 6   Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
  15:2  15:10 [23']      
     K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja  
 7   Giedrė Liorančaitė 
 Amanda Meirytė 
      15:1  15:1 [20']  
 G.Liorančaitė, A.Meirytė      
 10   Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
  15:12  13:15  15:5 [46']      
   K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja    
 15         15:3  15:1 [11']    
 K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja      
 2   Kristina Dovydaitytė 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->    S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė   3-a vieta
       S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė
       V.Špelverytė, R.Šulnienė   15:8  15:6 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė    
     O.Jaciuk, V.Tverskaja  
     O.Jaciuk, V.Tverskaja   15:10  15:8 [26']   5-a vieta
       O.Jaciuk, V.Tverskaja
     G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė     15:2  15:0 [15']
     G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė  
     G.Liorančaitė, A.Meirytė   13:15  15:4  15:2 [37']  
         
         
       I.Adomaitytė, R.Gečaitė   7-a vieta
     
       G.Liorančaitė, A.Meirytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Jaciuk, V.Guseva    
   D.Jaciuk, V.Guseva   ->    
     
   J.Dimšaitė, L.Šimukauskaitė     ->  
     
   A.Lapytė, I.Linkutė   ->     9-a vieta
     
        
     
   A.Kosmač, J.Muchina   ->    
     
   E.Liočaitė, E.Noreikaitė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.