Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Donatas Narvilas 
 Kristina Dovydaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Narvilas, K.Dovydaitytė      
 16   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
  15:3  15:2 [14']      
   D.Narvilas, K.Dovydaitytė    
 9   Ovidijus Kučinskas 
 Rugilė Gečaitė 
    15:8  15:4 [19']    
 A.Slušnys, U.Vasiliauskaitė      
 8   Arnoldas Slušnys 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  15:13  15:1 [21']      
     D.Narvilas, K.Dovydaitytė  
 5   Sergej Leonovič 
 Oksana Jaciuk 
      15:8  15:5 [23']  
 S.Leonovič, O.Jaciuk      
 12   Edgaras Slušnys 
 Viktorija Tverskaja 
  15:2  15:5 [14']      
   R.Butkus, L.Bandholm    
 13   Alan Plavin 
 Diana Jaciuk 
    6:15  15:10  15:11 [31']    
 R.Butkus, L.Bandholm      
 4   Ričardas Butkus 
 Ligita Bandholm 
  15:0  15:1 [11']       1-a vieta
       A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė
 3   Šarūnas Bilius 
 Gerda Voitechovskaja 
        15:7  15:5 [27']
 Š.Bilius, G.Voitechovskaja      
 14   Povilas Bartušis 
 __________ __________ 
  15:1  15:6 [17']      
   Š.Bilius, G.Voitechovskaja    
 11   Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
    15:13  15:10 [21']    
 D.Butkus, R.Šulnienė      
 6   Deividas Butkus 
 Rasa Šulnienė 
  15:12  15:5 [19']      
     A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė  
 7   Andrius Jankus 
 Emilija Liočaitė 
      15:6  15:5 [26']  
 A.Kovaliov, V.Guseva      
 10   Aleksandr Kovaliov 
 Viktorija Guseva 
  4:15  15:4  17:14 [31']      
   A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė    
 15   Mindaugas Loveikis 
 Justina Dimšaitė 
    15:0  15:2 [13']    
 A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė      
 2   Aivaras Kvedarauskas 
 Akvilė Stapušaitytė 
  15:0  15:0 [7']    R.Butkus, L.Bandholm   3-a vieta
       Š.Bilius, G.Voitechovskaja
       Š.Bilius, G.Voitechovskaja   15:12  15:9 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Slušnys, U.Vasiliauskaitė    
     S.Leonovič, O.Jaciuk  
     S.Leonovič, O.Jaciuk   15:7  15:3 [16']   5-a vieta
       S.Leonovič, O.Jaciuk
     D.Butkus, R.Šulnienė     17:15  15:0 [21']
     D.Butkus, R.Šulnienė  
     A.Kovaliov, V.Guseva   11:15  15:3  15:4 [29']  
         
         
       A.Slušnys, U.Vasiliauskaitė   7-a vieta
     
       A.Kovaliov, V.Guseva   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Litvinas, I.Starevičiutė      
     
   O.Kučinskas, R.Gečaitė   ->    
     
   E.Slušnys, V.Tverskaja       
     
   A.Plavin, D.Jaciuk   ->     9-a vieta
     
   P.Bartušis, _.__________       
     
   D.Razas, A.Meirytė   ->    
     
   A.Jankus, E.Liočaitė       
     
   M.Loveikis, J.Dimšaitė   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.