Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, Data: 2006-02-16, Vieta: Kretingos verslo ir technologijos mokykla  
Grupė- Mėgėjai C, Dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Juozas Špelveris 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, J.Špelveris      
 16       ->      
   A.Petkevičius, J.Špelveris    
 9   Salvinija Tarvydaitė 
 Arkadij Maksimenko 
    15:8  15:4    
 S.Tarvydaitė, A.Maksimenko      
 8   Daina Kairytė 
 Linas Petrauskas 
  15:8  15:10      
     A.Petkevičius, J.Špelveris  
 5   Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
      15:4  15:6  
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 12   Alvydas Šaltmeris 
 Raimondas Ubis 
  15:10  15:12      
   D.Blevaitienė, M.Venckūnas    
 13         15:10  15:11    
 D.Blevaitienė, M.Venckūnas      
 4   Danguolė Blevaitienė 
 Marijus Venckūnas 
  ->       1-a vieta
       A.Petkevičius, J.Špelveris
 3   Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
        10:15  15:8  15:13
 R.Juknevičius, A.Slušnys      
 14       ->      
   R.Juknevičius, A.Slušnys    
 11   Nikolajus Gnedojus 
 Saulius Rukša 
    15:3  15:6    
 V.Bradūnas, A.Morkūnas      
 6   Vidas Bradūnas 
 Arūnas Morkūnas 
  15:10  15:11      
     R.Butkus, S.Michniewicz  
 7   Algimantas Maziliauskas 
 Kęstutis Žilys 
      15:11  17:14  
 A.Maziliauskas, K.Žilys      
 10   Gediminas Gresevičius 
 Mantas Gresevičius 
    B/Ž      
   R.Butkus, S.Michniewicz    
 15         15:7  15:3    
 R.Butkus, S.Michniewicz      
 2   Ričardas Butkus 
 Stanislaw Michniewicz 
  ->    D.Blevaitienė, M.Venckūnas   3-a vieta
       D.Blevaitienė, M.Venckūnas
       R.Juknevičius, A.Slušnys   15:11  7:15  15:12
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Tarvydaitė, A.Maksimenko    
     E.Slušnys, S.Šaltmeris  
     E.Slušnys, S.Šaltmeris   15:11  15:9   5-a vieta
       A.Maziliauskas, K.Žilys
     V.Bradūnas, A.Morkūnas     15:12  8:15  15:10
     A.Maziliauskas, K.Žilys  
     A.Maziliauskas, K.Žilys   10:15  15:13  15:6  
         
         
       S.Tarvydaitė, A.Maksimenko   7-a vieta
       S.Tarvydaitė, A.Maksimenko
       V.Bradūnas, A.Morkūnas   15:11  9:15  15:9
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kairytė, L.Petrauskas    
   D.Kairytė, L.Petrauskas   ->    
     
   A.Šaltmeris, R.Ubis     ->  
   A.Šaltmeris, R.Ubis    
    ->     9-a vieta
     
        
   N.Gnedojus, S.Rukša    
   N.Gnedojus, S.Rukša   ->    
     
   G.Gresevičius, M.Gresevičius     ->  
   G.Gresevičius, M.Gresevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.