Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas, Data: 2006-03-04, Vieta: KTU sporto salė  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Klaudijus Kašinskis    Dėl 1-16 vietos        
 K.Kašinskis        
 32       ->        
   K.Kašinskis      
 17   Darius Mieliauskas      15:0  15:0      
 D.Mieliauskas        
 16   Artūras Toricinas    15:0  15:2        
     K.Kašinskis    
 9   Mantvydas Lasinskas        15:0  15:2    
 M.Lasinskas        
 24       ->        
   M.Loveikis      
 25         15:7  6:15  15:9      
 M.Loveikis        
 8   Mindaugas Loveikis    ->        
       K.Kašinskis  
 5   Gediminas Matekonis          15:3  15:6  
 G.Matekonis        
 28       ->        
   G.Matekonis      
 21         15:1  15:0      
 V.Rakauskas        
 12   Vygintas Rakauskas    ->        
     V.Vitkauskas    
 13   Matas Kavaliauskas        15:9  15:13    
 E.Staškauskas        
 20   Edgaras Staškauskas    15:0  15:8        
   V.Vitkauskas      
 29         15:0  15:0      
 V.Vitkauskas        
 4   Vaidotas Vitkauskas    ->         1-a vieta
         K.Kašinskis
 3   Darius Čepauskas            15:12  15:2
 D.Čepauskas        
 30       ->        
   D.Čepauskas      
 19   Julius Marozas      15:7  15:9      
 J.Marozas        
 14   Tomas Kaminskas    15:0  15:0        
     D.Čepauskas    
 11   Sergej Dvoeglazov        15:10  15:6    
 S.Dvoeglazov        
 22       ->        
   M.Bičkovas      
 27         15:2  15:1      
 M.Bičkovas        
 6   Marijus Bičkovas    ->        
       R.Bilius  
 7   Olegas Kurganovas          15:8  15:12  
 O.Kurganovas        
 26       ->        
   O.Kurganovas      
 23         15:2  15:3      
 L.Supronas        
 10   Linas Supronas    ->        
     R.Bilius    
 15   Linas Šiškevičius        15:7  15:5    
 L.Šiškevičius        
 18   Tadas Budvytis    15:11  15:13      V.Vitkauskas   3-a vieta
   R.Bilius    D.Čepauskas
 31         15:2  15:3    D.Čepauskas   15:12  15:6
 R.Bilius        
 2   Ramūnas Bilius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Loveikis    
       M.Loveikis  
       G.Matekonis   2:15  17:15  17:16   5-a vieta
         O.Kurganovas
       M.Bičkovas     15:3  15:1
       O.Kurganovas  
       O.Kurganovas   12:15  17:14  15:10  
           
           
         G.Matekonis   7-a vieta
         M.Bičkovas
         M.Bičkovas   15:3  15:8
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Mieliauskas      
     M.Lasinskas    
     M.Lasinskas   15:0  15:5    
       M.Lasinskas  
     V.Rakauskas     15:1  15:5  
     V.Rakauskas    
     E.Staškauskas   15:5  15:5     9-a vieta
         L.Supronas
     J.Marozas       17:15  15:0
     J.Marozas    
     S.Dvoeglazov     B/Ž    
       L.Supronas  
     L.Supronas     15:12  15:10  
     L.Supronas    
     L.Šiškevičius     B/Ž    
           
         V.Rakauskas   11-a vieta
         J.Marozas
         J.Marozas   15:0  15:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Mieliauskas    
       D.Mieliauskas  
       E.Staškauskas   15:3  15:1   13-a vieta
         D.Mieliauskas
       S.Dvoeglazov     15:4  15:5
       S.Dvoeglazov  
       L.Šiškevičius   15:1  15:0  
           
           
         E.Staškauskas   15-a vieta
         E.Staškauskas
    Dėl 17-32 vietos      L.Šiškevičius   15:0  15:0
         
   A.Toricinas      
   A.Toricinas   ->      
     A.Toricinas    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Toricinas  
        15:0  15:2  
   .      
    ->      
     M.Kavaliauskas    
   M.Kavaliauskas     ->    
   M.Kavaliauskas      
    ->       17-a vieta
         A.Toricinas
          15:6  15:7
   T.Kaminskas      
   T.Kaminskas   ->      
     T.Kaminskas    
      ->    
   .      
    ->      
       T.Budvytis  
        16:17  15:10  15:12  
   .      
    ->      
     T.Budvytis    
   T.Budvytis     ->    
   T.Budvytis      
    ->    M.Kavaliauskas   19-a vieta
         T.Kaminskas
         T.Kaminskas   15:10  15:1
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.