Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmės taurė - 2006, Data: 2006-03-11, Vieta: Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin 
 Ieva Pope 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, I.Pope      
 16       ->      
   A.Plavin, I.Pope    
 9   Martynas Atkočaitis 
 Evelina Šiušytė 
    21:4    
 M.Atkočaitis, E.Šiušytė      
 8   Henrikas Umbražūnas 
 Eglė Galentaitė 
  23:20      
     A.Plavin, I.Pope  
 5   Karolis Borusas 
 Ieva Linkutė 
      15:5  15:3  
 K.Borusas, I.Linkutė      
 12   Kęstas Katkauskas 
 Rūta Stulpinaitė 
  21:13      
   V.Česnavičius, R.Strockytė    
 13   Janis Berzins 
 Ilze Kublicka 
    21:3    
 V.Česnavičius, R.Strockytė      
 4   Vaidotas Česnavičius 
 Rūta Strockytė 
  21:3       1-a vieta
       A.Plavin, I.Pope
 3   Povilas Bartušis 
 Aija Pope 
        15:6  15:12
 P.Bartušis, A.Pope      
 14       ->      
   P.Bartušis, A.Pope    
 11   Paulius Leniauskas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
    21:10    
 Ž.Eismontas, G.Parnarauskaitė      
 6   Žygimantas Eismontas 
 Greta Parnarauskaitė 
  21:1      
     A.Jockus, D.Kairytė  
 7   Tautvydas Liorančas 
 Alesja Hodakovska 
      15:10  9:15  15:7  
 T.Liorančas, A.Hodakovska      
 10   Arnas Kučinskas 
 Eimantė Samuilytė 
  21:17      
   A.Jockus, D.Kairytė    
 15         21:0    
 A.Jockus, D.Kairytė      
 2   Alvydas Jockus 
 Daina Kairytė 
  ->    V.Česnavičius, R.Strockytė   3-a vieta
       P.Bartušis, A.Pope
       P.Bartušis, A.Pope     B/Ž
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Atkočaitis, E.Šiušytė    
     
     K.Borusas, I.Linkutė   ->   5-a vieta
     
     Ž.Eismontas, G.Parnarauskaitė     
     
     T.Liorančas, A.Hodakovska   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   H.Umbražūnas, E.Galentaitė   ->    
     
   K.Katkauskas, R.Stulpinaitė       
     
   J.Berzins, I.Kublicka   ->     9-a vieta
     
        
     
   P.Leniauskas, R.Aleksevičiūtė   ->    
     
   A.Kučinskas, E.Samuilytė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.