Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmės taurė - 2007, Data: 2007-03-10, Vieta: Aukuro m-kla, Kelmė  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin 
 Ieva Linkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, I.Linkutė      
 16       ->      
   A.Plavin, I.Linkutė    
 9   Renaldas Šileris 
 Goda Krivonosovaitė 
    21:6  21:7    
 R.Šileris, G.Krivonosovaitė      
 8   Maksimas Koren 
 Aleksandra Novik 
  21:9  21:4      
     A.Plavin, I.Linkutė  
 5   Žygimantas Eismontas 
 Eimantė Samuilytė 
      21:10  21:10  
 Ž.Eismontas, E.Samuilytė      
 12   Michailas Golubevas 
 Gabija Liaudanskytė 
  21:11  21:9      
   L.Rimkus, A.Meirytė    
 13         22:20  21:10    
 L.Rimkus, A.Meirytė      
 4   Lukas Rimkus 
 Amanda Meirytė 
  ->       1-a vieta
       A.Plavin, I.Linkutė
 3   Linas Zavadskis 
 Greta Parnarauskaitė 
        21:9  21:10
 L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė      
 14       ->      
   L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė    
 11   Mykolas Šermukšnis 
 Veronika Salygina 
    14:14  29:27    
 L.Sparnauskis, G.Gečaitė      
 6   Laurynas Sparnauskis 
 Gintarė Gečaitė 
  21:14  21:16      
     K.Bartoševičius, E.Pakulnytė  
 7   Martynas Atkočaitis 
 Evelina Šiušytė 
      21:15  21:15  
 M.Atkočaitis, E.Šiušytė      
 10   Ignas Reznikas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  21:9  21:7      
   K.Bartoševičius, E.Pakulnytė    
 15         21:10  21:7    
 K.Bartoševičius, E.Pakulnytė      
 2   Karolis Bartoševičius 
 Ernesta Pakulnytė 
  ->    L.Rimkus, A.Meirytė   3-a vieta
       L.Rimkus, A.Meirytė
       L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė   21:14  21:8
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Šileris, G.Krivonosovaitė    
     
     Ž.Eismontas, E.Samuilytė   ->   5-a vieta
     
     L.Sparnauskis, G.Gečaitė     
     
     M.Atkočaitis, E.Šiušytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   M.Koren, A.Novik   ->    
     
   M.Golubevas, G.Liaudanskytė       
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
   M.Šermukšnis, V.Salygina   ->    
     
   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 103 104 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.