Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2007-03-17, Vieta: Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Daina Kairytė    Dėl 1-8 vietos      
 D.Kairytė      
 16   Dominyka Bortnikaitė    21:1  21:3      
   D.Kairytė    
 9   Gintarė Gečaitė      21:2  21:0    
 G.Gečaitė      
 8   Ernesta Pakulnytė      B/Ž      
     D.Kairytė  
 5   Justina Dimšaitė        21:9  21:15  
 J.Dimšaitė      
 12   Aleksandra Novik    21:3  21:6      
   I.Linkutė    
 13   Evelina Šiušytė      21:11  21:17    
 I.Linkutė      
 4   Ieva Linkutė    21:7  21:14       1-a vieta
       D.Kairytė
 3   Amanda Meirytė          12:21  21:7  22:20
 A.Meirytė      
 14   Agnė Kupliauskaitė    21:3  21:3      
   A.Meirytė    
 11   Ramunė Ričkutė      21:13  21:5    
 G.Parnarauskaitė      
 6   Greta Parnarauskaitė    21:17  21:11      
     A.Meirytė  
 7   Eimantė Samuilytė        21:17  23:21  
 R.Jocytė      
 10   Raimonda Jocytė    23:21  21:19      
   I.Starevičiutė    
 15   Gabija Liaudanskytė      21:9  21:5    
 I.Starevičiutė      
 2   Indrė Starevičiutė    21:4  21:4    I.Linkutė   3-a vieta
       I.Starevičiutė
       I.Starevičiutė   15:21  21:16  21:15
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Gečaitė    
     J.Dimšaitė  
     J.Dimšaitė   21:13  21:7   5-a vieta
       J.Dimšaitė
     G.Parnarauskaitė     21:12  21:9
     G.Parnarauskaitė  
     R.Jocytė   16:21  21:18  21:13  
         
         
       G.Gečaitė   7-a vieta
       R.Jocytė
       R.Jocytė   21:8  21:6
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Bortnikaitė      
   D.Bortnikaitė    
   E.Pakulnytė     B/Ž    
     E.Šiušytė  
   A.Novik     16:21  21:17  23:21  
   E.Šiušytė    
   E.Šiušytė   21:14  17:21  21:18     9-a vieta
       E.Samuilytė
   A.Kupliauskaitė       21:14  21:16
   R.Ričkutė    
   R.Ričkutė   14:21  21:18  21:13    
     E.Samuilytė  
   E.Samuilytė     20:22  21:18  21:16  
   E.Samuilytė    
   G.Liaudanskytė   21:4  21:5    
         
       D.Bortnikaitė   11-a vieta
       R.Ričkutė
       R.Ričkutė   21:18  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Pakulnytė    
     A.Novik  
     A.Novik     B/Ž   13-a vieta
       A.Kupliauskaitė
     A.Kupliauskaitė     21:16  18:21  21:18
     A.Kupliauskaitė  
     G.Liaudanskytė   21:4  21:4  
         
         
       E.Pakulnytė   15-a vieta
       G.Liaudanskytė
       G.Liaudanskytė     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.