Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2007-03-17, Vieta: Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin 
 Daina Kairytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, D.Kairytė      
 16       ->      
   A.Plavin, D.Kairytė    
 9   Martynas Atkočaitis 
 Evelina Šiušytė 
    21:10  21:5    
 T.Liorančas, R.Ričkutė      
 8   Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
  21:13  21:11      
     A.Plavin, D.Kairytė  
 5   Žygimantas Eismontas 
 Eimantė Samuilytė 
      21:9  21:9  
 Ž.Eismontas, E.Samuilytė      
 12       ->      
   M.Prevelis, J.Dimšaitė    
 13         20:22  21:14  21:14    
 M.Prevelis, J.Dimšaitė      
 4   Martynas Prevelis 
 Justina Dimšaitė 
  ->       1-a vieta
       A.Plavin, D.Kairytė
 3   Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
        21:8  21:18
 P.Bartušis, A.Meirytė      
 14       ->      
   P.Bartušis, A.Meirytė    
 11         21:8  21:10    
 A.Jockus, R.Jocytė      
 6   Alvydas Jockus 
 Raimonda Jocytė 
  ->      
     L.Litvinas, I.Starevičiutė  
 7   Linas Zavadskis 
 Greta Parnarauskaitė 
      21:15  14:21  21:8  
 L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė      
 10   Lukas Rimkus 
 Gintarė Gečaitė 
  21:16  21:12      
   L.Litvinas, I.Starevičiutė    
 15         21:8  21:10    
 L.Litvinas, I.Starevičiutė      
 2   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
  ->    M.Prevelis, J.Dimšaitė   3-a vieta
       P.Bartušis, A.Meirytė
       P.Bartušis, A.Meirytė   21:8  21:13
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Liorančas, R.Ričkutė    
     Ž.Eismontas, E.Samuilytė  
     Ž.Eismontas, E.Samuilytė   15:21  21:7  21:15   5-a vieta
       A.Jockus, R.Jocytė
     A.Jockus, R.Jocytė     21:18  21:18
     A.Jockus, R.Jocytė  
     L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė   21:13  21:12  
         
         
       T.Liorančas, R.Ričkutė   7-a vieta
       L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė
       L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė   16:21  21:4  21:19
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Atkočaitis, E.Šiušytė    
   M.Atkočaitis, E.Šiušytė   ->    
     M.Atkočaitis, E.Šiušytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Atkočaitis, E.Šiušytė
        21:18  13:21  21:15
   .    
    ->    
     L.Rimkus, G.Gečaitė  
   L.Rimkus, G.Gečaitė     ->  
   L.Rimkus, G.Gečaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.