Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės, Data: 2007-03-24, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 16       ->      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 9   Vilmantas Pratusevičius 
 Inga Bankauskienė 
    21:19  21:14    
 V.Pratusevičius, I.Bankauskienė      
 8   Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
  18:21  21:15  21:16      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5   Povilas Bartušis 
 Lina Sprainytė 
      21:16  21:16  
 A.Jockus, L.Šidlauskaitė      
 12   Alvydas Jockus 
 Lauryna Šidlauskaitė 
  24:22  21:17      
   A.Janavičius, R.Gečaitė    
 13   Algimantas Plytnikas 
 Rita Plytnikienė 
    21:4  21:7    
 A.Janavičius, R.Gečaitė      
 4   Aidanas Janavičius 
 Rugilė Gečaitė 
  21:2  21:5       1-a vieta
       A.Petkevičius, L.Patašienė
 3   Valdas Paulauskas 
 Aldona Pikčilingienė 
        21:18  21:15
 V.Paulauskas, A.Pikčilingienė      
 14       ->      
   S.Lesota, J.Muchina    
 11   Edvinas Jakubauskas 
 Viktorija Novik 
    21:10  21:19    
 S.Lesota, J.Muchina      
 6   Sergejus Lesota 
 Jekaterina Muchina 
  21:18  21:8      
     V.Giedraitis, E.Noreikaitė  
 7   Žygimantas Eismontas 
 Indrė Adomaitytė 
      12:21  22:20  21:15  
 Ž.Eismontas, I.Adomaitytė      
 10   Juozas Gaižauskas 
 Anna Kosmač 
  21:15  11:21  21:19      
   V.Giedraitis, E.Noreikaitė    
 15         21:17  21:11    
 V.Giedraitis, E.Noreikaitė      
 2   Valdas Giedraitis 
 Erika Noreikaitė 
  ->    A.Janavičius, R.Gečaitė   3-a vieta
       A.Janavičius, R.Gečaitė
       S.Lesota, J.Muchina   21:18  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pratusevičius, I.Bankauskienė    
     V.Pratusevičius, I.Bankauskienė  
     A.Jockus, L.Šidlauskaitė   21:14  22:20   5-a vieta
       V.Paulauskas, A.Pikčilingienė
     V.Paulauskas, A.Pikčilingienė     21:14  21:17
     V.Paulauskas, A.Pikčilingienė  
     Ž.Eismontas, I.Adomaitytė   21:4  17:21  21:12  
         
         
       A.Jockus, L.Šidlauskaitė   7-a vieta
       Ž.Eismontas, I.Adomaitytė
       Ž.Eismontas, I.Adomaitytė   21:15  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė    
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė   ->    
     P.Bartušis, L.Sprainytė  
   P.Bartušis, L.Sprainytė     21:10  15:21  21:18  
   P.Bartušis, L.Sprainytė    
   A.Plytnikas, R.Plytnikienė   21:19  21:14     9-a vieta
       J.Gaižauskas, A.Kosmač
        21:13  21:6
   E.Jakubauskas, V.Novik    
   E.Jakubauskas, V.Novik   ->    
     J.Gaižauskas, A.Kosmač  
   J.Gaižauskas, A.Kosmač     21:15  21:19  
   J.Gaižauskas, A.Kosmač    
    ->    
         
       S.Korobovas, I.Jasiūnienė   11-a vieta
       E.Jakubauskas, V.Novik
       E.Jakubauskas, V.Novik   21:14  21:9
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Plytnikas, R.Plytnikienė  
     A.Plytnikas, R.Plytnikienė   ->   13-a vieta
       A.Plytnikas, R.Plytnikienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.