Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės, Data: 2007-03-24, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ignas Geštautas    Dėl 1-16 vietos        
 I.Geštautas        
 32       ->        
   L.Bartusevičius      
 17   Maksimas Koren      23:25  21:12  21:15      
 L.Bartusevičius        
 16   Lukas Bartusevičius    21:10  21:6        
     L.Bartusevičius    
 9   Mykolas Šermukšnis        24:22  16:21  21:7    
 M.Šermukšnis        
 24       ->        
   L.Kontrimas      
 25         21:4  21:15      
 L.Kontrimas        
 8   Lukas Kontrimas    ->        
       T.Raila  
 5   Renaldas Šileris          21:10  21:17  
 R.Šileris        
 28       ->        
   R.Šileris      
 21         21:15  18:21  21:11      
 K.Katkauskas        
 12   Kęstas Katkauskas    ->        
     T.Raila    
 13   Petras Bartušis        21:6  21:15    
 A.Mironovskis        
 20   Artūras Mironovskis    21:6  21:6        
   T.Raila      
 29         21:18  21:16      
 T.Raila        
 4   Tautvydas Raila    ->         1-a vieta
         M.Atkočaitis
 3   Martynas Atkočaitis            21:17  21:9
 M.Atkočaitis        
 30       ->        
   M.Atkočaitis      
 19   Simonas Štriupkus      21:3  21:8      
 J.Mickus        
 14   Justinas Mickus    19:21  21:19  25:23        
     M.Atkočaitis    
 11   Ignas Reznikas        21:4  21:10    
 I.Reznikas        
 22       ->        
   I.Reznikas      
 27           B/Ž      
 L.Genutis        
 6   Lukas Genutis    ->        
       M.Atkočaitis  
 7   Tadas Stankevičius          21:5  21:8  
 T.Stankevičius        
 26       ->        
   A.Sobol      
 23         21:13  21:18      
 A.Sobol        
 10   Artiom Sobol    ->        
     L.Sparnauskis    
 15   Tautvydas Garmus        21:17  21:13    
 T.Garmus        
 18   Paulius Ivanauskas    21:9  21:9      L.Bartusevičius   3-a vieta
   L.Sparnauskis    L.Bartusevičius
 31         21:10  21:17    L.Sparnauskis   21:10  22:20
 L.Sparnauskis        
 2   Laurynas Sparnauskis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Kontrimas    
       L.Kontrimas  
       R.Šileris   21:13  30:28   5-a vieta
         L.Kontrimas
       I.Reznikas     21:18  21:10
       I.Reznikas  
       A.Sobol     B/Ž  
           
           
         R.Šileris   7-a vieta
         R.Šileris
         A.Sobol     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Geštautas      
     I.Geštautas    
     M.Šermukšnis   21:9  21:9    
       I.Geštautas  
     K.Katkauskas     19:21  21:11  21:18  
     A.Mironovskis    
     A.Mironovskis   21:16  21:11     9-a vieta
         I.Geštautas
     J.Mickus       11:21  21:17  21:18
     J.Mickus    
     L.Genutis     B/Ž    
       T.Stankevičius  
     T.Stankevičius     21:11  21:17  
     T.Stankevičius    
     T.Garmus   21:18  22:24  21:16    
           
         A.Mironovskis   11-a vieta
         A.Mironovskis
         J.Mickus   21:6  21:12
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Šermukšnis    
       K.Katkauskas  
       K.Katkauskas   22:20  21:19   13-a vieta
         K.Katkauskas
       L.Genutis     11:21  21:7  21:18
       T.Garmus  
       T.Garmus     B/Ž  
           
           
         M.Šermukšnis   15-a vieta
         M.Šermukšnis
    Dėl 17-32 vietos      L.Genutis     B/Ž
         
   M.Koren      
   M.Koren   ->      
     M.Koren    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Koren  
        21:14  21:17  
   .      
    ->      
     P.Bartušis    
   P.Bartušis     ->    
   P.Bartušis      
    ->       17-a vieta
         S.Štriupkus
          15:21  22:20  21:18
   S.Štriupkus      
   S.Štriupkus   ->      
     S.Štriupkus    
      ->    
   .      
    ->      
       S.Štriupkus  
        17:21  27:25  21:16  
   .      
    ->      
     P.Ivanauskas    
   P.Ivanauskas     ->    
   P.Ivanauskas      
    ->    P.Bartušis   19-a vieta
         P.Ivanauskas
         P.Ivanauskas   18:21  21:17  21:6
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.