Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės, Data: 2007-03-24, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug D, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Greta Parnarauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 G.Parnarauskaitė      
 16       ->      
   G.Parnarauskaitė    
 9   Aleksandra Novik      21:14  21:3    
 J.Zinytė      
 8   Jovita Zinytė    21:17  21:19      
     G.Parnarauskaitė  
 5   Evelina Šiušytė        22:20  21:16  
 E.Šiušytė      
 12   Agnė Prišmantaitė    21:13  21:12      
   E.Šiušytė    
 13   Inga Aleksina      22:20  21:17    
 R.Ričkutė      
 4   Ramunė Ričkutė    21:14  21:12       1-a vieta
       G.Parnarauskaitė
 3   Gintarė Gečaitė          21:14  21:7
 G.Gečaitė      
 14       ->      
   V.Salygina    
 11   Dominyka Bortnikaitė      21:7  21:12    
 V.Salygina      
 6   Veronika Salygina    21:11  22:20      
     V.Salygina  
 7   Agnė Kupliauskaitė        21:17  10:21  21:14  
 A.Kupliauskaitė      
 10   Austėja Jakšytė    21:19  21:19      
   E.Samuilytė    
 15         21:19  21:11    
 E.Samuilytė      
 2   Eimantė Samuilytė    ->    E.Šiušytė   3-a vieta
       E.Samuilytė
       E.Samuilytė   21:11  21:19
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Zinytė    
     R.Ričkutė  
     R.Ričkutė   21:13  20:22  21:18   5-a vieta
       R.Ričkutė
     G.Gečaitė     21:11  21:19
     A.Kupliauskaitė  
     A.Kupliauskaitė   22:20  21:14  
         
         
       J.Zinytė   7-a vieta
       J.Zinytė
       G.Gečaitė   21:17  21:16
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Novik    
   A.Novik   ->    
     A.Novik  
   A.Prišmantaitė     27:25  21:16  
   A.Prišmantaitė    
   I.Aleksina   21:18  11:21  21:18     9-a vieta
       D.Bortnikaitė
        21:4  21:10
   D.Bortnikaitė    
   D.Bortnikaitė   ->    
     D.Bortnikaitė  
   A.Jakšytė     21:19  17:21  22:20  
   A.Jakšytė    
    ->    
         
       A.Prišmantaitė   11-a vieta
       A.Prišmantaitė
       A.Jakšytė   16:21  21:17  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Aleksina  
     I.Aleksina   ->   13-a vieta
       I.Aleksina
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 102 103 
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.