Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2007-04-14, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-04-14 2007-04-14 2007-04-14 2007-04-15  
 1   Oksana Jaciuk    Dėl 1-8 vietos      
 O.Jaciuk      
 16       ->      
  [51] 13:40   O.Jaciuk    
 9   Lauryna Šidlauskaitė      21:4  21:9 [18']    
[16] 11:40   L.Šidlauskaitė      
 8   Brigita Daljecka    21:1  21:2 [12']      
    [88] 15:40   E.Tarasewicz  
 5   Emilija Liočaitė        21:12  4:21  21:17 [34']  
[17] 11:40   E.Liočaitė      
 12   Lina Sprainytė    21:13  21:5 [15']      
  [52] 13:40   E.Tarasewicz    
 13   Agnė Prišmantaitė      21:7  21:15 [9']    
[18] 11:40   E.Tarasewicz      
 4   Edyta Tarasewicz    21:4  21:2 [11']       1-a vieta
      [218] 13:00   E.Piotrowska
 3   Ewa Piotrowska          21:15  21:9 [18']
 E.Piotrowska      
 14       ->      
  [53] 13:40   E.Piotrowska    
 11   Justina Tvaskaitė      21:12  21:7 [11']    
[19] 12:00   E.Noreikaitė      
 6   Erika Noreikaitė    21:17  21:11 [16']      
    [89] 15:40   E.Piotrowska  
 7   Linda Pletiena        21:8  21:9 [22']  
[20] 12:00   L.Šimukauskaitė      
 10   Laura Šimukauskaitė    21:16  21:3 [16']      
  [54] 13:40   G.Liorančaitė    
 15         21:13  21:19 [20']    
 G.Liorančaitė      
 2   Giedrė Liorančaitė    ->    O.Jaciuk   3-a vieta
      [219] 13:20   O.Jaciuk
       G.Liorančaitė   21:8  21:7 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Šidlauskaitė    
    [90] 15:40   E.Liočaitė  
     E.Liočaitė   21:15  21:10 [22']   5-a vieta
      [220] 13:20   E.Liočaitė
     E.Noreikaitė     21:11  21:11 [18']
    [91] 16:00   E.Noreikaitė  
     L.Šimukauskaitė   21:14  21:10 [13']  
         
         
       L.Šidlauskaitė   7-a vieta
      [221] 13:20   L.Šidlauskaitė
       L.Šimukauskaitė   21:13  21:18 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [55] 14:00   B.Daljecka    
   B.Daljecka   ->    
    [92] 16:00   L.Sprainytė  
   L.Sprainytė     21:2  21:2 [8']  
  [56] 14:00   L.Sprainytė    
   A.Prišmantaitė   21:9  21:5 [17']     9-a vieta
      [222] 13:20   J.Tvaskaitė
        20:22  21:12  22:20 [31']
   J.Tvaskaitė    
   J.Tvaskaitė   ->    
    [93] 16:00   J.Tvaskaitė  
   L.Pletiena     21:1  21:2 [12']  
   L.Pletiena    
    ->    
         
       B.Daljecka   11-a vieta
      [223] 13:20   L.Pletiena
       L.Pletiena   21:17  21:19 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Prišmantaitė  
     A.Prišmantaitė   ->   13-a vieta
       A.Prišmantaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.