Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2007-04-14, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-04-14 2007-04-14 2007-04-15 2007-04-15  
 1   Oksana Jaciuk 
 Daina Kairytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 O.Jaciuk, D.Kairytė      
 16       ->      
  [137] 18:50   O.Jaciuk, D.Kairytė    
 9   Lina Sprainytė 
 Justina Tvaskaitė 
    21:8  21:8 [23']    
[122] 17:50   E.Klepacka, L.Veldre      
 8   Ewa Klepacka 
 Laura Veldre 
  21:13  21:23  21:13 [31']      
    [159] 10:00   O.Jaciuk, D.Kairytė  
 5   Giedrė Liorančaitė 
 Amanda Meirytė 
      21:7  21:9 [21']  
 G.Liorančaitė, A.Meirytė      
 12       ->      
  [138] 18:50   G.Liorančaitė, A.Meirytė    
 13         21:1  21:5 [18']    
 B.Daljecka, L.Pletiena      
 4   Brigita Daljecka 
 Linda Pletiena 
  ->       1-a vieta
      [185] 11:20   O.Jaciuk, D.Kairytė
 3   Ewa Piotrowska 
 Edyta Tarasewicz 
        15:21  21:10  21:16 [29']
 E.Piotrowska, E.Tarasewicz      
 14       ->      
  [139] 18:50   E.Piotrowska, E.Tarasewicz    
 11         21:9  21:8 [17']    
 E.Liočaitė, E.Noreikaitė      
 6   Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
  ->      
    [160] 10:00   E.Piotrowska, E.Tarasewicz  
 7   Ieva Linkutė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      21:18  25:23 [32']  
[123] 17:50   I.Linkutė, L.Šidlauskaitė      
 10   Agnė Prišmantaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
  21:7  21:13 [20']      
  [140] 18:50   D.Pelna, M.Radovska    
 15         21:10  21:9 [25']    
 D.Pelna, M.Radovska      
 2   Dana Pelna 
 Monika Radovska 
  ->    G.Liorančaitė, A.Meirytė   3-a vieta
      [186] 11:20   D.Pelna, M.Radovska
       D.Pelna, M.Radovska   15:21  21:12  21:14 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Klepacka, L.Veldre    
    [161] 10:00   E.Klepacka, L.Veldre  
     B.Daljecka, L.Pletiena   21:7  21:5 [22']   5-a vieta
      [187] 11:20   E.Liočaitė, E.Noreikaitė
     E.Liočaitė, E.Noreikaitė     21:15  21:12 [21']
    [162] 10:00   E.Liočaitė, E.Noreikaitė  
     I.Linkutė, L.Šidlauskaitė   15:21  21:13  21:11 [27']  
         
         
       B.Daljecka, L.Pletiena   7-a vieta
      [188] 11:20   I.Linkutė, L.Šidlauskaitė
       I.Linkutė, L.Šidlauskaitė   21:7  21:7 [9']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Sprainytė, J.Tvaskaitė    
   L.Sprainytė, J.Tvaskaitė   ->    
     L.Sprainytė, J.Tvaskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [189] 11:40   L.Sprainytė, J.Tvaskaitė
        21:15  21:8 [21']
   .    
    ->    
     A.Prišmantaitė, L.Šimukauskaitė  
   A.Prišmantaitė, L.Šimukauskaitė     ->  
   A.Prišmantaitė, L.Šimukauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.