Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2007-04-14, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-04-14 2007-04-14 2007-04-14 2007-04-14 2007-04-15  
 1   Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
  [21] 12:00   T.Liorančas      
 17   Mantvydas Dapšys      21:3  21:5 [10']      
[1] 11:00   P.Bartušis        
 16   Petras Bartušis    21:5  21:10 [21']        
    [57] 14:00   T.Liorančas    
 9   Peteris Pakalns        21:15  21:5 [16']    
 P.Pakalns        
 24       ->        
  [22] 12:00   R.Šileris      
 25         21:5  21:7 [11']      
 R.Šileris        
 8   Renaldas Šileris    ->        
      [94] 16:00   T.Liorančas  
 5   Oskars Akmens          19:21  21:18  21:18 [36']  
 O.Akmens        
 28       ->        
  [23] 12:00   O.Akmens      
 21         21:13  21:5 [17']      
 K.Katkauskas        
 12   Kęstas Katkauskas    ->        
    [58] 14:00   L.Rimkus    
 13   Tadas Perminas        21:18  16:21  21:17 [35']    
[2] 11:00   T.Perminas        
 20   Ignas Reznikas    20:22  21:17  24:22 [42']        
  [24] 12:00   L.Rimkus      
 29         21:5  21:5 [13']      
 L.Rimkus        
 4   Lukas Rimkus    ->         1-a vieta
        [163] 10:00   M.Dabrowski
 3   Maciej Dabrowski            21:17  21:13 [27']
 M.Dabrowski        
 30       ->        
  [25] 12:20   M.Dabrowski      
 19   Audrius Muižininkas      21:3  21:7 [16']      
[2] 11:00   A.Muižininkas        
 14   Arturs Janis Petersons    21:6  21:13 [13']        
    [59] 14:00   M.Dabrowski    
 11   Lukas Kontrimas        21:5  21:8 [20']    
 L.Kontrimas        
 22       ->        
  [26] 12:20   E.Strads      
 27         23:21  14:21  21:19 [38']      
 E.Strads        
 6   Edgars Strads    ->        
      [95] 16:00   M.Dabrowski  
 7   Laurynas Sparnauskis          21:17  21:19 [26']  
 L.Sparnauskis        
 26       ->        
  [27] 12:20   L.Sparnauskis      
 23         21:5  21:3 [14']      
 R.Chunka        
 10   Roberts Chunka    ->        
    [60] 14:00   M.Atkočaitis    
 15   Maksimas Koren        21:12  21:8 [17']    
[3] 11:00   M.Koren        
 18   Paulius Ivanauskas    21:8  21:10 [18']      L.Rimkus   3-a vieta
  [28] 12:20   M.Atkočaitis   [164] 10:00   M.Atkočaitis
 31         21:7  21:6 [18']    M.Atkočaitis   29:27  10:21  22:20 [36']
 M.Atkočaitis        
 2   Martynas Atkočaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Šileris    
      [96] 16:00   O.Akmens  
       O.Akmens   21:11  21:17 [24']   5-a vieta
        [165] 10:20   L.Sparnauskis
       E.Strads       B/Ž
      [97] 16:20   L.Sparnauskis  
       L.Sparnauskis   21:16  21:10 [15']  
           
           
         R.Šileris   7-a vieta
        [166] 10:20   R.Šileris
         E.Strads     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Bartušis      
    [61] 14:20   P.Bartušis    
     P.Pakalns   23:21  21:14 [19']    
      [98] 16:20   K.Katkauskas  
     K.Katkauskas     21:11  21:17 [21']  
    [62] 14:20   K.Katkauskas    
     T.Perminas   21:17  12:21  21:19 [29']     9-a vieta
        [167] 10:20   L.Kontrimas
     A.Muižininkas       21:11  21:15 [23']
    [63] 14:20   L.Kontrimas    
     L.Kontrimas   21:10  21:10 [16']    
      [99] 16:20   L.Kontrimas  
     R.Chunka     21:15  21:8 [22']  
    [64] 14:20   M.Koren    
     M.Koren   21:4  21:4 [17']    
           
         P.Bartušis   11-a vieta
        [168] 10:20   M.Koren
         M.Koren   21:10  21:6 [14']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Pakalns    
      [100] 16:20   T.Perminas  
       T.Perminas   21:6  21:6 [14']   13-a vieta
        [169] 10:20   T.Perminas
       A.Muižininkas     21:9  21:6 [12']
      [101] 16:20   A.Muižininkas  
       R.Chunka   21:8  21:8 [16']  
           
           
         P.Pakalns   15-a vieta
        [170] 10:20   P.Pakalns
    Dėl 17-32 vietos      R.Chunka   21:9  21:10 [14']
         
   M.Dapšys      
   M.Dapšys   ->      
     M.Dapšys    
      ->    
   .      
    ->      
      [102] 16:20   I.Reznikas  
        21:7  21:7 [6']  
   .      
    ->      
     I.Reznikas    
   I.Reznikas     ->    
   I.Reznikas      
    ->       17-a vieta
        [171] 10:40   I.Reznikas
          21:15  21:8 [61']
   A.Petersons      
   A.Petersons   ->      
     A.Petersons    
      ->    
   .      
    ->      
      [102] 16:20   P.Ivanauskas  
        21:8  21:0 [16']  
   .      
    ->      
     P.Ivanauskas    
   P.Ivanauskas     ->    
   P.Ivanauskas      
    ->    M.Dapšys   19-a vieta
        [171] 10:40   A.Petersons
         A.Petersons   21:12  21:19 [19']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.