Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Žanas Ramonas    Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Ramonas      
 16       ->      
  [112] 17:35   Ž.Ramonas    
 9   Vidas Jelinskas      21:7  22:20 [19']    
[103] 17:10   V.Jelinskas      
 8   Saulius Lapienis    21:14  8:21  21:10 [28']      
    [123] 18:30   I.Vaivada  
 5   Raimundas Masevičius        21:9  21:16 [17']  
[104] 17:10   I.Vaivada      
 12   Ignas Vaivada    21:9  21:8 [16']      
  [113] 18:00   I.Vaivada    
 13         21:8  21:12 [19']    
 A.Kovarskas      
 4   Adomas Kovarskas    ->       1-a vieta
      [133] 19:25   I.Vaivada
 3   Mantas Smalskis          21:14  21:13 [19']
 M.Smalskis      
 14       ->      
  [114] 18:00   M.Smalskis    
 11   Vitoldas Dragūnas      21:9  21:19 [21']    
[105] 17:10   T.Paliulis      
 6   Tautvydas Paliulis    21:15  21:10 [23']      
    [124] 18:55   V.Turolevičius  
 7   Remigijus Jasudėnas        21:14  21:15 [18']  
[106] 17:10   J.Šileris      
 10   Jonas Šileris    19:21  21:16  21:19 [32']      
  [115] 18:00   V.Turolevičius    
 15         21:11  21:16 [19']    
 V.Turolevičius      
 2   Vaidas Turolevičius    ->    Ž.Ramonas   3-a vieta
      [134] 19:25   M.Smalskis
       M.Smalskis   21:18  13:21  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jelinskas    
    [125] 18:55   A.Kovarskas  
     A.Kovarskas   21:9  21:9 [17']   5-a vieta
      [135] 19:25   A.Kovarskas
     T.Paliulis     16:21  21:17  21:15 [31']
    [126] 18:55   T.Paliulis  
     J.Šileris   26:24  21:12 [21']  
         
         
       V.Jelinskas   7-a vieta
      [136] 19:50   J.Šileris
       J.Šileris   21:11  21:10 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Lapienis    
   S.Lapienis   ->    
    [116] 18:00   S.Lapienis  
   R.Masevičius     21:0  
   R.Masevičius    
    ->     9-a vieta
      [127] 18:55   R.Jasudėnas
        21:9  21:12 [17']
   V.Dragūnas    
   V.Dragūnas   ->    
    [117] 18:00   R.Jasudėnas  
   R.Jasudėnas     21:7  21:10 [16']  
   R.Jasudėnas    
    ->    
         
       R.Masevičius   11-a vieta
      [128] 18:55   V.Dragūnas
       V.Dragūnas   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.