Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės, Data: 2007-04-22, Vieta: Klaipėda  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Narutis Deksnys 
 Rimas Lavrukaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Deksnys, R.Lavrukaitis      
 16       ->      
   N.Deksnys, R.Lavrukaitis    
 9   Sergejus Korobovas 
 Sergejus Lesota 
    21:9  21:13    
 S.Korobovas, S.Lesota      
 8   Mindaugas Loveikis 
 Jonas Šileris 
  18:21  21:11  22:20      
     N.Deksnys, R.Lavrukaitis  
 5   Vilmantas Pratusevičius 
 Valentinas Stiklius 
      21:15  21:13  
 V.Pratusevičius, V.Stiklius      
 12   Žygimantas Eismontas 
 Linas Zavadskis 
  21:11  17:21  21:18      
   K.Adomaitis, A.Poderys    
 13   Arkadij Maksimenko 
 Antanas Mizgiris 
    21:18  21:13    
 K.Adomaitis, A.Poderys      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
  21:16  24:22       1-a vieta
       N.Deksnys, R.Lavrukaitis
 3   Arūnas Morkūnas 
 Borisas Lozinskis 
        21:19  21:17
 A.Morkūnas, B.Lozinskis      
 14   Vytautas Rimkus 
 Žanas Sabulis 
  21:16  21:17      
   V.Giedraitis, V.Paulauskas    
 11   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
    21:17  21:17    
 V.Giedraitis, V.Paulauskas      
 6   Valdas Giedraitis 
 Valdas Paulauskas 
  21:10  21:13      
     R.Juknevičius, K.Žilys  
 7   Rolandas Juknevičius 
 Kęstutis Žilys 
      21:17  21:11  
 R.Juknevičius, K.Žilys      
 10   Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
  21:9  21:11      
   R.Juknevičius, K.Žilys    
 15         21:14  21:10    
 V.Liorančas, J.Špelveris      
 2   Vilmantas Liorančas 
 Juozas Špelveris 
  ->    K.Adomaitis, A.Poderys   3-a vieta
       V.Giedraitis, V.Paulauskas
       V.Giedraitis, V.Paulauskas   21:11  20:22  21:6
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Korobovas, S.Lesota    
     S.Korobovas, S.Lesota  
     V.Pratusevičius, V.Stiklius   16:21  21:19  21:19   5-a vieta
       S.Korobovas, S.Lesota
     A.Morkūnas, B.Lozinskis     16:21  21:16  21:19
     V.Liorančas, J.Špelveris  
     V.Liorančas, J.Špelveris   21:15  16:21  21:13  
         
         
       V.Pratusevičius, V.Stiklius   7-a vieta
       V.Pratusevičius, V.Stiklius
       A.Morkūnas, B.Lozinskis   27:25  20:22  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Loveikis, J.Šileris    
   M.Loveikis, J.Šileris   ->    
     A.Maksimenko, A.Mizgiris  
   Ž.Eismontas, L.Zavadskis     21:14  20:22  22:20  
   A.Maksimenko, A.Mizgiris    
   A.Maksimenko, A.Mizgiris   21:15  21:14     9-a vieta
       V.Rimkus, Ž.Sabulis
   V.Rimkus, Ž.Sabulis       18:21  23:21  21:19
   V.Rimkus, Ž.Sabulis    
   E.Jakubauskas, A.Jockus   21:18  21:18    
     V.Rimkus, Ž.Sabulis  
   P.Bartušis, T.Liorančas     21:17  21:17  
   P.Bartušis, T.Liorančas    
    ->    
         
       M.Loveikis, J.Šileris   11-a vieta
       P.Bartušis, T.Liorančas
       P.Bartušis, T.Liorančas   21:18  19:21  21:19
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis  
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis   ->   13-a vieta
       Ž.Eismontas, L.Zavadskis
     E.Jakubauskas, A.Jockus     21:19  21:7
     E.Jakubauskas, A.Jockus  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 103 104 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.