Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės, Data: 2007-04-22, Vieta: Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas 
 Lina Sprainytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, L.Sprainytė      
 16       ->      
   T.Liorančas, L.Sprainytė    
 9   Tautvydas Raila 
 Gintautė Railaitė 
    17:21  21:8  21:15    
 T.Raila, G.Railaitė      
 8   Erikas Buto 
 Dominyka Bortnikaitė 
  21:16  21:8      
     T.Liorančas, L.Sprainytė  
 5   Lukas Rimkus 
 Agnė Prišmantaitė 
      21:12  21:10  
 L.Rimkus, A.Prišmantaitė      
 12       ->      
   L.Rimkus, A.Prišmantaitė    
 13         21:19  21:19    
 L.Kontrimas, R.Kaubrytė      
 4   Lukas Kontrimas 
 Raminta Kaubrytė 
  ->       1-a vieta
       T.Liorančas, L.Sprainytė
 3   Martynas Atkočaitis 
 Greta Parnarauskaitė 
        21:19  21:14
 M.Atkočaitis, G.Parnarauskaitė      
 14       ->      
   M.Atkočaitis, G.Parnarauskaitė    
 11         21:7  21:9    
 I.Reznikas, A.Kupliauskaitė      
 6   Ignas Reznikas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->      
     M.Atkočaitis, G.Parnarauskaitė  
 7   Maksimas Koren 
 Aleksandra Novik 
      21:15  21:15  
 M.Koren, A.Novik      
 10       ->      
   L.Sparnauskis, J.Tvaskaitė    
 15         21:10  21:8    
 L.Sparnauskis, J.Tvaskaitė      
 2   Laurynas Sparnauskis 
 Justina Tvaskaitė 
  ->    L.Rimkus, A.Prišmantaitė   3-a vieta
       L.Sparnauskis, J.Tvaskaitė
       L.Sparnauskis, J.Tvaskaitė   21:8  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Raila, G.Railaitė    
     T.Raila, G.Railaitė  
     L.Kontrimas, R.Kaubrytė   21:17  21:17   5-a vieta
       T.Raila, G.Railaitė
     I.Reznikas, A.Kupliauskaitė     21:9  21:11
     M.Koren, A.Novik  
     M.Koren, A.Novik   11:21  21:16  21:12  
         
         
       L.Kontrimas, R.Kaubrytė   7-a vieta
       L.Kontrimas, R.Kaubrytė
       I.Reznikas, A.Kupliauskaitė   21:17  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Buto, D.Bortnikaitė    
   E.Buto, D.Bortnikaitė   ->    
     E.Buto, D.Bortnikaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       E.Buto, D.Bortnikaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.