Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono varžybos "Tauragė - 500", Data: 2007-05-26, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas      
 16   Jonas Kneita    21:7  21:5 [13']      
   T.Liorančas    
 9   Ignas Reznikas      21:13  21:6 [23']    
 S.Jocys      
 8   Simonas Jocys    21:14  21:11 [20']      
     T.Liorančas  
 5   Laurynas Sparnauskis        21:11  21:16 [23']  
 L.Sparnauskis      
 12   Kęstas Katkauskas    21:6  21:11 [16']      
   A.Narkis    
 13   Gytis Bernotas      21:19  21:9 [21']    
 A.Narkis      
 4   Augustinas Narkis      B/Ž       1-a vieta
       T.Liorančas
 3   Arnas Kučinskas          21:14  21:18 [27']
 A.Kučinskas      
 14   Maksimas Koren    21:11  21:6 [14']      
   L.Rimkus    
 11   Mykolas Šermukšnis      21:17  21:18 [23']    
 L.Rimkus      
 6   Lukas Rimkus    21:9  21:15 [15']      
     L.Rimkus  
 7   Renaldas Šileris        21:8  21:19 [25']  
 R.Šilinga      
 10   Rytis Šilinga    21:16  21:15 [17']      
   M.Atkočaitis    
 15   Petras Bartušis      21:15  21:12 [17']    
 M.Atkočaitis      
 2   Martynas Atkočaitis    21:3  21:9 [16']    A.Narkis   3-a vieta
       M.Atkočaitis
       M.Atkočaitis   22:24  21:11  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Jocys    
     S.Jocys  
     L.Sparnauskis   21:15  21:6 [17']   5-a vieta
       A.Kučinskas
     A.Kučinskas     21:16  21:8 [20']
     A.Kučinskas  
     R.Šilinga   21:15  21:14 [26']  
         
         
       L.Sparnauskis   7-a vieta
       L.Sparnauskis
       R.Šilinga   23:21  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Kneita      
   I.Reznikas    
   I.Reznikas   21:14  21:17 [21']    
     I.Reznikas  
   K.Katkauskas     22:20  19:21  21:13 [39']  
   K.Katkauskas    
   G.Bernotas     B/Ž     9-a vieta
       R.Šileris
   M.Koren       21:16  11:21  21:16 [37']
   M.Šermukšnis    
   M.Šermukšnis   21:18  21:17 [20']    
     R.Šileris  
   R.Šileris     21:17  21:7 [22']  
   R.Šileris    
   P.Bartušis   19:21  21:14  21:12 [33']    
         
       K.Katkauskas   11-a vieta
       M.Šermukšnis
       M.Šermukšnis   21:17  21:13 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Kneita    
     J.Kneita  
     G.Bernotas     B/Ž   13-a vieta
       M.Koren
     M.Koren     21:12  21:11 [19']
     M.Koren  
     P.Bartušis   21:17  21:19 [24']  
         
         
       G.Bernotas   15-a vieta
       P.Bartušis
       P.Bartušis     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 103 104 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.