Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Vitalija Movšovič    Dėl 1-8 vietos      
 V.Movšovič      
 16       ->      
  [179]  V.Movšovič    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [184] 20:00    V.Movšovič  
 5   Ivija Baranauskaitė        21:12  21:8 [13']  
[174] 19:10    I.Baranauskaitė      
 12   Ieva Šitkauskaitė    21:10  21:5 [13']      
  [180] 19:35    J.Kelečiūtė    
 13         22:20  26:24 [24']    
 J.Kelečiūtė      
 4   Jogailė Kelečiūtė    ->       1-a vieta
      [187] 20:50    V.Movšovič
 3   Viltė Paulauskaitė          24:22  21:18 [30']
 V.Paulauskaitė      
 14       ->      
  [181] 19:35    V.Paulauskaitė    
 11   Milda Lekšaitė      21:14  21:13 [16']    
[175] 19:10    M.Barauskaitė      
 6   Minija Barauskaitė    22:20  21:10 [20']      
    [184] 20:00    V.Paulauskaitė  
 7   Vaiva Bubulytė        21:9  21:15 [13']  
 V.Bubulytė      
 10       ->      
  [182] 19:35    S.Poklikajeva    
 15         21:17  21:15 [17']    
 S.Poklikajeva      
 2   Snežana Poklikajeva    ->    J.Kelečiūtė   3-a vieta
      [188] 20:50    S.Poklikajeva
       S.Poklikajeva   21:14  19:21  21:17 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     I.Baranauskaitė  
     I.Baranauskaitė   ->   5-a vieta
      [189] 20:50    M.Barauskaitė
     M.Barauskaitė     21:13  22:20 [19']
    [185] 20:25    M.Barauskaitė  
     V.Bubulytė   21:17  21:12 [19']  
         
         
        7-a vieta
       V.Bubulytė
       V.Bubulytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     I.Šitkauskaitė  
   I.Šitkauskaitė     ->  
   I.Šitkauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [183] 20:50    M.Lekšaitė
        21:10  21:12 [14']
   M.Lekšaitė    
   M.Lekšaitė   ->    
     M.Lekšaitė  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 103 104 
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.