Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP1], Data: 2019-09-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.2 
   5     1       1.6 
 10           4 
 Suaug C 
   7           0.7 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   07 d.  10:00  Suaug B   MD    E.Ramanauskaitė  T.Rakauskaitė   21:11  21:12    I.Gudelytė  A.Mastavičiūtė   15  
 2   07 d.  10:00  Suaug B   MD    G.Krivonosovaitė  K.Nareikienė   20:17  21:17    A.Michaliova  I.Jakutienė   19  
 3   07 d.  10:00  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  P.Gečas   21:14  21:19    D.Mazėtis  M.Puchovičius   17  
 4   07 d.  10:00  Suaug B   VD    J.Bartkus  O.Renevis   21:11  21:17    J.Pauliukas  A.Nareika   21  
 5   07 d.  10:00  Suaug B   VD    A.Thapliyal  M.Danys   16:21  13:21    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   16  
 6   07 d.  10:00  Suaug B   VD    S.Malakauskas  R.Ražanauskas   19:21  20:22    K.Jucys  P.Jūras   21  
 7   07 d.  10:00  Suaug C   VD    D.Vilimas  R.Navaitis   16:21  21:11  21:11    D.Sirvydis  A.Stankevičius   29  
 8   07 d.  10:30  Suaug C   VD    A.Viruišis  V.Jankauskas   21:17  21:12    R.Kazlauskas  A.Šliavas   17  
 9   07 d.  10:20  Suaug C   VD    V.Vasilčenko  H.Raj   13:21  11:21    R.Kulieša  R.Sinius   17  
 10   07 d.  10:20  Suaug B   MD    J.Puchova  G.Plečkaitytė   21:14  21:11    I.Gudelytė  A.Mastavičiūtė   16  
 11   07 d.  10:20  Suaug B   MD    E.Ramanauskaitė  T.Rakauskaitė   21:14  21:17    G.Krivonosovaitė  K.Nareikienė   19  
 12   07 d.  10:20  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  P.Gečas   21:7  21:14    J.Bartkus  O.Renevis   17  
 13   07 d.  10:20  Suaug B   VD    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   20:22  21:19  19:21    K.Jucys  P.Jūras   32  
 14   07 d.  10:20  Suaug B   VD    D.Mazėtis  M.Puchovičius   21:18  13:21  14:21    J.Pauliukas  A.Nareika   29  
 15   07 d.  10:50  Suaug B   VD    A.Thapliyal  M.Danys   16:21  21:12  21:11    S.Malakauskas  R.Ražanauskas   29  
 16   07 d.  10:50  Suaug C   VD    D.Juršys  V.Razbadauskas   21:12  21:14    D.Vilimas  R.Navaitis   19  
 17   07 d.  10:50  Suaug C   VD    A.Viruišis  V.Jankauskas   21:14  21:12    R.Kulieša  R.Sinius   20  
 18   07 d.  10:50  Suaug C   VD    R.Kazlauskas  A.Šliavas   18:21  17:21    V.Vasilčenko  H.Raj   22  
 19   07 d.  10:50  Suaug B   MD    J.Puchova  G.Plečkaitytė   21:7  21:6    A.Michaliova  I.Jakutienė   12  
 20   07 d.  10:50  Suaug B   MD    G.Krivonosovaitė  K.Nareikienė   17:21  19:21    I.Gudelytė  A.Mastavičiūtė   23  
 21   07 d.  11:20  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  P.Gečas   21:13  21:19    K.Jucys  P.Jūras   18  
 22   07 d.  11:20  Suaug B   VD    J.Bartkus  O.Renevis   21:14  17:21  17:21    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   31  
 23   07 d.  11:20  Suaug B   VD    J.Pauliukas  A.Nareika   10:21  12:21    A.Thapliyal  M.Danys   15  
 24   07 d.  11:20  Suaug B   VD    D.Mazėtis  M.Puchovičius   21:16  21:11    S.Malakauskas  R.Ražanauskas   17  
 25   07 d.  11:20  Suaug C   VD    D.Juršys  V.Razbadauskas   18:21  21:17  21:15    A.Viruišis  V.Jankauskas   31  
 26   07 d.  11:20  Suaug C   VD    D.Vilimas  R.Navaitis   15:21  21:19  21:10    R.Kulieša  R.Sinius   30  
 27   07 d.  11:50  Suaug C   VD    D.Sirvydis  A.Stankevičius   10:21  19:21    V.Vasilčenko  H.Raj   19  
 28   07 d.  11:50  Suaug B   MD    J.Puchova  G.Plečkaitytė   21:15  21:11    G.Krivonosovaitė  K.Nareikienė   16  
 29   07 d.  11:50  Suaug B   MD    E.Ramanauskaitė  T.Rakauskaitė   21:11  21:7    A.Michaliova  I.Jakutienė   14  
 30   07 d.  11:50  Suaug B   MD    J.Puchova  G.Plečkaitytė   13:21  15:21    E.Ramanauskaitė  T.Rakauskaitė   19  
 31   07 d.  11:50  Suaug B   MD    A.Michaliova  I.Jakutienė   21:19  7:21  8:21    I.Gudelytė  A.Mastavičiūtė   26  
 32   07 d.  11:50  Suaug B   MX    O.Renevis  R.Žigienė   9:21  15:21    M.Danys  E.Bagdonienė   18  
 33   07 d.  12:20  Suaug B   MX    J.Masaitis  K.Ragalevičiūtė   14:21  13:21    A.Thapliyal  G.Krivonosovaitė   16  
 34   07 d.  12:20  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  J.Puchova   21:14  21:13    M.Danys  E.Bagdonienė   14  
 35   07 d.  12:20  Suaug B   MX    P.Gečas  G.Plečkaitytė   19:21  21:16  19:21    A.Nareika  K.Nareikienė   33  
 36   07 d.  12:20  Suaug B   MX    S.Malakauskas  E.Ramanauskaitė   21:17  19:21  21:6    J.Pauliukas  T.Rakauskaitė   28  
 37   07 d.  12:20  Suaug B   MX    A.Thapliyal  G.Krivonosovaitė   21:14  21:18    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   19  
 38   07 d.  12:20  Suaug B   MX    O.Renevis  R.Žigienė   0:0    .    
 39   07 d.  12:50  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  J.Puchova   21:12  19:21  21:14    A.Nareika  K.Nareikienė   29  
 40   07 d.  12:50  Suaug B   MX    S.Malakauskas  E.Ramanauskaitė   21:15  21:16    A.Thapliyal  G.Krivonosovaitė   17  
 41   07 d.  12:50  Suaug B   MX    M.Danys  E.Bagdonienė   21:23  18:21    P.Gečas  G.Plečkaitytė   18  
 42   07 d.  12:50  Suaug B   MX    J.Pauliukas  T.Rakauskaitė   9:21  20:22    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   18  
 43   07 d.  12:50  Suaug B   MX    A.Nareika  K.Nareikienė   21:16  21:16    A.Thapliyal  G.Krivonosovaitė   18  
 43   07 d.  12:50  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  J.Puchova   16:21  21:13  18:21    S.Malakauskas  E.Ramanauskaitė   32  
 44   07 d.  13:20  Suaug B   MX    P.Gečas  G.Plečkaitytė   21:16  21:11    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   17  
 45   07 d.  13:20  Suaug B   MX    M.Danys  E.Bagdonienė   21:19  14:21  16:21    J.Pauliukas  T.Rakauskaitė   31  
 46   07 d.  13:20  Suaug B   MX    O.Renevis  R.Žigienė   21:18  17:21  5:21    J.Masaitis  K.Ragalevičiūtė   26  
50 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 98 
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.