Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2008-01-05, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Kęstutis Navickas 
 Akvilė Stapušaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Navickas, A.Stapušaitytė      
 16       ->      
   K.Navickas, A.Stapušaitytė    
 9   Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
    21:8  21:9 [17']    
 E.Slušnys, I.Linkutė      
 8   Edgaras Slušnys 
 Ieva Linkutė 
  21:19  21:17 [21']      
     K.Navickas, A.Stapušaitytė  
 5   Paulius Geležiūnas 
 Indrė Starevičiutė 
      21:19  21:15 [22']  
 P.Geležiūnas, I.Starevičiutė      
 12   Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Untė 
  15:21  21:9  21:11 [29']      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 13   Povilas Bartušis 
 Giedrė Liorančaitė 
    21:17  21:11 [24']    
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 4   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  21:6  21:12 [20']       1-a vieta
       K.Navickas, A.Stapušaitytė
 3   Klaudijus Kašinskis 
 Rasa Šulnienė 
        21:12  21:19 [23']
 K.Kašinskis, R.Šulnienė      
 14   Maksimas Koren 
 Agnė Kupliauskaitė 
  21:6  21:7 [24']      
   K.Kašinskis, R.Šulnienė    
 11   Lukas Litvinas 
 Emilija Liočaitė 
    21:15  20:22  23:21 [36']    
 P.Rakauskas, O.Jaciuk      
 6   Paulius Rakauskas 
 Oksana Jaciuk 
  21:10  21:12 [22']      
     D.Narvilas, K.Dovydaitytė  
 7   Vaidotas Vitkauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      21:17  21:16 [27']  
 V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė      
 10   Arnoldas Slušnys 
 Salvinija Tarvydaitė 
  21:9  21:15 [21']      
   D.Narvilas, K.Dovydaitytė    
 15         21:17  21:15 [17']    
 D.Narvilas, K.Dovydaitytė      
 2   Donatas Narvilas 
 Kristina Dovydaitytė 
  ->    A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   3-a vieta
       K.Kašinskis, R.Šulnienė
       K.Kašinskis, R.Šulnienė   18:21  21:11  21:15 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Slušnys, I.Linkutė    
     P.Geležiūnas, I.Starevičiutė  
     P.Geležiūnas, I.Starevičiutė   21:18  21:12 [20']   5-a vieta
       P.Geležiūnas, I.Starevičiutė
     P.Rakauskas, O.Jaciuk     21:14  21:10 [18']
     V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė  
     V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė   21:13  12:21  21:16 [27']  
         
         
       E.Slušnys, I.Linkutė   7-a vieta
       P.Rakauskas, O.Jaciuk
       P.Rakauskas, O.Jaciuk   21:9  19:21  21:14 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Razas, A.Meirytė    
   D.Razas, A.Meirytė   ->    
     D.Razas, A.Meirytė  
   K.Dauskurtas, E.Untė     21:18  21:14 [16']  
   K.Dauskurtas, E.Untė    
   P.Bartušis, G.Liorančaitė   21:8  21:16 [18']     9-a vieta
       D.Razas, A.Meirytė
   M.Koren, A.Kupliauskaitė       21:17  21:10 [19']
   L.Litvinas, E.Liočaitė    
   L.Litvinas, E.Liočaitė   21:8  21:2 [18']    
     A.Slušnys, S.Tarvydaitė  
   A.Slušnys, S.Tarvydaitė     21:15  23:21 [20']  
   A.Slušnys, S.Tarvydaitė    
    ->    
         
       K.Dauskurtas, E.Untė   11-a vieta
       K.Dauskurtas, E.Untė
       L.Litvinas, E.Liočaitė   21:13  21:18 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Bartušis, G.Liorančaitė  
     P.Bartušis, G.Liorančaitė   ->   13-a vieta
       P.Bartušis, G.Liorančaitė
     M.Koren, A.Kupliauskaitė     21:16  21:6 [19']
     M.Koren, A.Kupliauskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.