Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2008-10-25, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-10-25 2008-10-25 2008-10-25 2008-10-25  
 1   Rolandas Juknevičius    Dėl 1-8 vietos      
[46] 13:40   R.Juknevičius      
 16       ->      
  [54] 14:20   R.Juknevičius    
 9   Mindaugas Dagilis      21:9  21:19    
[47] 13:40   L.Supronas      
 8   Linas Supronas    19:21  21:14  21:6      
    [66] 15:40   R.Juknevičius  
 5   Vilmantas Pratusevičius        22:20  21:9  
[48] 13:40   V.Pratusevičius      
 12   Ramūnas Vaitkus    21:15  21:9      
  [55] 14:20   V.Golubevas    
 13   Ramūnas Kavaliauskas      21:14  21:15    
[49] 14:00   V.Golubevas      
 4   Valentinas Golubevas    21:3  14:21  21:15       1-a vieta
      [78] 16:40   J.Kačerauskas
 3   Mindaugas Loveikis          21:13  21:16
[50] 14:00   T.Supronas      
 14   Tadas Supronas    21:18  21:17      
  [56] 14:20   D.Vitkauskas    
 11   Ignas Vaivada      21:17  21:19    
[51] 14:00   D.Vitkauskas      
 6   Daumantas Vitkauskas    21:14  22:20      
    [67] 15:40   J.Kačerauskas  
 7   Giedrius Miestauskas        21:18  21:7  
[52] 14:00   J.Kačerauskas      
 10   Jonas Kačerauskas    21:16  22:20      
  [57] 14:40   J.Kačerauskas    
 15   Kęstas Supronas      21:11  13:21  21:7    
[53] 14:20   R.Lavrukaitis      
 2   Rimas Lavrukaitis    21:15  21:12    V.Golubevas   3-a vieta
      [79] 17:00   V.Golubevas
       D.Vitkauskas   21:19  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Supronas    
    [68] 15:40   V.Pratusevičius  
     V.Pratusevičius   21:19  18:21  21:17   5-a vieta
      [80] 17:00   R.Lavrukaitis
     T.Supronas     22:20  15:21  21:16
    [69] 15:40   R.Lavrukaitis  
     R.Lavrukaitis   21:12  21:17  
         
         
       L.Supronas   7-a vieta
      [81] 17:00   L.Supronas
       T.Supronas   21:18  15:21  21:17
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [58] 14:40   M.Dagilis    
   M.Dagilis   ->    
    [70] 16:00   M.Dagilis  
   R.Vaitkus     21:18  21:16  
  [59] 14:40   R.Kavaliauskas    
   R.Kavaliauskas   16:21  24:22  21:15     9-a vieta
      [82] 17:00   G.Miestauskas
   M.Loveikis       21:18  21:10
  [60] 14:40   I.Vaivada    
   I.Vaivada   21:19  21:14    
    [71] 16:00   G.Miestauskas  
   G.Miestauskas     21:9  21:13  
  [61] 15:00   G.Miestauskas    
   K.Supronas   21:10  21:19    
         
       R.Kavaliauskas   11-a vieta
      [83] 17:20   I.Vaivada
       I.Vaivada   17:21  21:15  21:17
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [72] 16:00   R.Vaitkus  
     R.Vaitkus   ->   13-a vieta
      [84] 17:20   M.Loveikis
     M.Loveikis     21:19  21:10
    [73] 16:00   M.Loveikis  
     K.Supronas   21:13  16:21  21:6  
         
         
        15-a vieta
      [85] 17:20   K.Supronas
       K.Supronas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.