Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-11-08, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Povilas Bartušis 
 Ramūnas Stapušaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, R.Stapušaitis      
 16       ->      
   P.Bartušis, R.Stapušaitis    
 9   Lukas Kontrimas 
 Ignas Reznikas 
    21:11  21:13 [18']    
 T.Liorančas, R.Šileris      
 8   Tautvydas Liorančas 
 Renaldas Šileris 
  15:21  21:14  21:15 [33']      
     P.Bartušis, R.Stapušaitis  
 5   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
      21:10  21:19 [11']  
 E.Jakubauskas, A.Jockus      
 12       ->      
   A.Plavin, L.Litvinas    
 13         21:4  21:13 [18']    
 A.Plavin, L.Litvinas      
 4   Alan Plavin 
 Lukas Litvinas 
  ->       1-a vieta
       K.Dauskurtas, A.Mizgiris
 3   Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
        21:18  22:20 [23']
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 14       ->      
   E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 11   Michailas Golubevas 
 Tautvydas Raila 
    21:10  21:10 [13']    
 M.Golubevas, T.Raila      
 6   Aidanas Janavičius 
 Linas Zavadskis 
  21:16  21:17 [22']      
     K.Dauskurtas, A.Mizgiris  
 7   Karolis Bartoševičius 
 Augustinas Narkis 
      20:22  21:16  21:17 [31']  
 K.Bartoševičius, A.Narkis      
 10   Lukas Genutis 
 Laurynas Sparnauskis 
  21:13  21:11 [26']      
   K.Dauskurtas, A.Mizgiris    
 15         21:13  21:7 [10']    
 K.Dauskurtas, A.Mizgiris      
 2   Kazimieras Dauskurtas 
 Aurimas Mizgiris 
  ->    A.Plavin, L.Litvinas   3-a vieta
       A.Plavin, L.Litvinas
       E.Slušnys, S.Šaltmeris   21:17  21:19 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Liorančas, R.Šileris    
     E.Jakubauskas, A.Jockus  
     E.Jakubauskas, A.Jockus   21:10  21:4 [20']   5-a vieta
       K.Bartoševičius, A.Narkis
     M.Golubevas, T.Raila     21:13  21:14 [20']
     K.Bartoševičius, A.Narkis  
     K.Bartoševičius, A.Narkis   23:21  21:19 [23']  
         
         
       T.Liorančas, R.Šileris   7-a vieta
       M.Golubevas, T.Raila
       M.Golubevas, T.Raila   27:25  21:12 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Kontrimas, I.Reznikas    
   L.Kontrimas, I.Reznikas   ->    
     L.Kontrimas, I.Reznikas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Janavičius, L.Zavadskis
        21:11  21:16 [21']
   A.Janavičius, L.Zavadskis    
   A.Janavičius, L.Zavadskis   ->    
     A.Janavičius, L.Zavadskis  
   L.Genutis, L.Sparnauskis     21:9  21:13 [22']  
   L.Genutis, L.Sparnauskis    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Genutis, L.Sparnauskis
       L.Genutis, L.Sparnauskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.