Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-11-08, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ieva Linkutė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Linkutė, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   I.Linkutė, G.Voitechovskaja    
 9   Loreta Bagdonaitė 
 Dominyka Dragūnaitė 
    21:7  21:7 [17']    
 E.Pakulnytė, G.Venckutė      
 8   Ernesta Pakulnytė 
 Gita Venckutė 
  21:11  21:8      
     I.Linkutė, G.Voitechovskaja  
 5   Gintarė Katauskytė 
 Ramunė Ričkutė 
      21:7  21:11 [19']  
 G.Katauskytė, R.Ričkutė      
 12       ->      
   D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė    
 13         21:19  21:17 [21']    
 D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė      
 4   Dominyka Bortnikaitė 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->       1-a vieta
       I.Linkutė, G.Voitechovskaja
 3   Erika Noreikaitė 
 Emilija Unte 
        23:21  21:12 [33']
 E.Noreikaitė, E.Unte      
 14       ->      
   E.Noreikaitė, E.Unte    
 11         21:3  21:4 [5']    
 G.Gečaitė, G.Krivonosovaitė      
 6   Gabrielė Gečaitė 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->      
     E.Liočaitė, I.Starevičiutė  
 7   Gintarė Bilvardaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
      13:21  21:10  22:20 [34']  
 G.Bilvardaitė, G.Janušonytė      
 10       ->      
   E.Liočaitė, I.Starevičiutė    
 15         21:1  21:3 [14']    
 E.Liočaitė, I.Starevičiutė      
 2   Emilija Liočaitė 
 Indrė Starevičiutė 
  ->    D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė   3-a vieta
       E.Noreikaitė, E.Unte
       E.Noreikaitė, E.Unte   21:7  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Pakulnytė, G.Venckutė    
     G.Katauskytė, R.Ričkutė  
     G.Katauskytė, R.Ričkutė   21:15  21:13 [21']   5-a vieta
       G.Katauskytė, R.Ričkutė
     G.Gečaitė, G.Krivonosovaitė     21:13  21:8 [18']
     G.Bilvardaitė, G.Janušonytė  
     G.Bilvardaitė, G.Janušonytė   19:21  22:20  21:19 [44']  
         
         
       E.Pakulnytė, G.Venckutė   7-a vieta
       E.Pakulnytė, G.Venckutė
       G.Gečaitė, G.Krivonosovaitė   21:7  21:5 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Bagdonaitė, D.Dragūnaitė    
   L.Bagdonaitė, D.Dragūnaitė   ->    
     L.Bagdonaitė, D.Dragūnaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       L.Bagdonaitė, D.Dragūnaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.