Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas, Data: 2008-11-22, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Sergej Leonovič 
 Deimantė Janavičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Leonovič, D.Janavičiūtė      
 16       ->      
   S.Leonovič, D.Janavičiūtė    
 9   Karolis Bartoševičius 
 Ieva Baniulytė 
    21:13  21:9    
 K.Bartoševičius, I.Baniulytė      
 8   Ignas Vaivada 
 Dalia Jaščemskienė 
  21:15  21:16      
     S.Leonovič, D.Janavičiūtė  
 5   Ramūnas Kavaliauskas 
 Deima Navickienė 
      21:12  21:9  
 R.Kavaliauskas, D.Navickienė      
 12   Mykolas Šermukšnis 
 Miglė Kubiliūtė 
  20:22  21:12  21:15      
   V.Golubevas, D.Nikitina    
 13   Dominykas Ancuta 
 Justina Jaščemskaitė 
    15:21  22:20  21:16    
 V.Golubevas, D.Nikitina      
 4   Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
  21:7  21:9       1-a vieta
       S.Leonovič, D.Janavičiūtė
 3   Arvydas Vanagas 
 Ingrida Kerušauskaitė 
        21:16  21:17
 A.Vanagas, I.Kerušauskaitė      
 14   Ramūnas Vaitkus 
 Viktorija Kuncaitė 
  21:11  21:11      
   A.Kovaliov, V.Salygina    
 11   Michailas Golubevas 
 Vaiva Žymantaitė 
    21:15  21:16    
 A.Kovaliov, V.Salygina      
 6   Aleksandr Kovaliov 
 Veronika Salygina 
  21:8  21:17      
     J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė  
 7   Algimantas Plytnikas 
 Rita Plytnikienė 
      21:7  19:21  21:10  
 V.Pratusevičius, E.Jurkevičienė      
 10   Vilmantas Pratusevičius 
 Eglė Jurkevičienė 
  18:21  21:16  21:6      
   J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė    
 15   Rytis Šilinga 
 Darina Muchina 
    21:19  21:17    
 J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė      
 2   Jonas Kačerauskas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:4  21:11    V.Golubevas, D.Nikitina   3-a vieta
       A.Kovaliov, V.Salygina
       A.Kovaliov, V.Salygina   21:18  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Bartoševičius, I.Baniulytė    
     K.Bartoševičius, I.Baniulytė  
     R.Kavaliauskas, D.Navickienė   21:10  16:21  21:15   5-a vieta
       K.Bartoševičius, I.Baniulytė
     A.Vanagas, I.Kerušauskaitė     21:11  12:21  21:12
     V.Pratusevičius, E.Jurkevičienė  
     V.Pratusevičius, E.Jurkevičienė   21:11  16:21  21:15  
         
         
       R.Kavaliauskas, D.Navickienė   7-a vieta
     
       A.Vanagas, I.Kerušauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Vaivada, D.Jaščemskienė    
   I.Vaivada, D.Jaščemskienė   ->    
     M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė  
   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė     21:17  21:19  
   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė    
   D.Ancuta, J.Jaščemskaitė   21:9  18:21  21:4     9-a vieta
       M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė
   R.Vaitkus, V.Kuncaitė       14:21  21:19  21:16
   M.Golubevas, V.Žymantaitė    
   M.Golubevas, V.Žymantaitė   21:17  21:19    
     A.Plytnikas, R.Plytnikienė  
   A.Plytnikas, R.Plytnikienė     21:14  16:21  21:13  
   A.Plytnikas, R.Plytnikienė    
   R.Šilinga, D.Muchina   21:10  21:17    
         
       I.Vaivada, D.Jaščemskienė   11-a vieta
     
       M.Golubevas, V.Žymantaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Ancuta, J.Jaščemskaitė  
     D.Ancuta, J.Jaščemskaitė   ->   13-a vieta
     
     R.Vaitkus, V.Kuncaitė     ->
     R.Vaitkus, V.Kuncaitė  
     R.Šilinga, D.Muchina   21:8  21:17  
         
         
        15-a vieta
       R.Šilinga, D.Muchina
       R.Šilinga, D.Muchina   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.