Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas), Data: 2009-01-10, Vieta: Sigulda, Latvija  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kristin Kuuba  
21
7
21
11
21
3
21
11
21
8
21
5
126/45
81
3
1
2 Anna Saulite  
7
21
11
21
21
9
21
10
21
17
11
21
20
22
112/121
-9
1
3
3 Loreta Bagdonaitė  
3
21
11
21
9
21
10
21
10
21
7
21
50/126
-76
0
4
4 Ieva Pakalna  
8
21
5
21
17
21
21
11
22
20
21
10
21
7
115/111
4
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Helina Ruutel  
21
4
21
7
21
8
21
10
21
5
21
6
126/40
86
3
1
2 Vaiva Žymantaitė  
4
21
7
21
11
21
21
23
21
15
21
14
85/115
-30
1
3
3 Ketija Kalninja  
8
21
10
21
21
11
23
21
21
7
21
1
104/82
22
2
2
4 Zanda Burve  
5
21
6
21
15
21
14
21
7
21
1
21
48/126
-78
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jekaterina Romanova  
21
7
22
20
21
9
21
5
21
13
21
7
127/61
66
3
1
2 Kaili Must  
7
21
20
22
21
11
21
18
21
8
21
7
111/87
24
2
2
3 Gabrielė Janušonytė  
9
21
5
21
11
21
18
21
14
21
17
21
74/126
-52
0
4
4 Ilze Negriba  
13
21
7
21
8
21
7
21
21
14
21
17
77/115
-38
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ieva Eglite  
21
12
21
15
21
23
13
21
21
9
21
9
118/89
29
2
2
2 Marta Gavare  
12
21
15
21
9
21
11
21
21
13
21
18
89/115
-26
1
3
3 Sale-Liis Teesalu  
23
21
21
13
21
9
21
11
21
14
21
13
128/81
47
3
1
4 Ieva Gaidė  
9
21
9
21
13
21
18
21
14
21
13
21
76/126
-50
0
4



 
 1    Kristin Kuuba  Dėl 1 vietos  
 K.Kuuba  
 12  Sale-Liis Teesalu   21:12  21:14  1-a vieta
   K.Kuuba
 3    Jekaterina Romanova     21:17  21:14
 H.Ruutel  
 2    Helina Ruutel   19:21  21:19  21:12  
     
   Dėl 3 vietos  
   S.Teesalu  3-a vieta
   J.Romanova
   J.Romanova   21:19  21:13
     



 
 13  Ieva Pakalna  Dėl 5 vietos  
 I.Eglite  
 4    Ieva Eglite   21:8  21:14  5-a vieta
   I.Eglite
 7    Kaili Must     15:21  21:3  21:9
 K.Must  
 10  Ketija Kalninja   21:18  18:21  23:21  
     
   Dėl 7 vietos  
   I.Pakalna  7-a vieta
   K.Kalninja
   K.Kalninja   18:21  21:10  21:18
     



 
 5    Anna Saulite  Dėl 9 vietos  
 M.Gavare  
 8    Marta Gavare   21:12  21:12  9-a vieta
   M.Gavare
 15  Ilze Negriba     17:21  21:14  21:18
 V.Žymantaitė  
 6    Vaiva Žymantaitė   23:21  21:19  
     
   Dėl 11 vietos  
   A.Saulite  11-a vieta
   I.Negriba
   I.Negriba   17:21  21:16  21:17
     



 
 9    Loreta Bagdonaitė  Dėl 13 vietos  
 
 14  Zanda Burve   ->  13-a vieta
 
 11  Gabrielė Janušonytė     ->
 
 16  Ieva Gaidė   ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.