Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas), Data: 2009-01-10, Vieta: Sigulda, Latvija  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ieva Pope  
21
8
21
16
21
4
21
14
21
7
21
8
126/57
69
3
1
2 Merili Koorits  
8
21
16
21
21
13
13
21
22
20
21
17
21
16
122/129
-7
2
2
3 Gintarė Gečaitė  
4
21
14
21
13
21
21
13
20
22
21
19
21
23
19
21
133/161
-28
0
4
4 Katrina Andžejevska  
7
21
8
21
17
21
16
21
19
21
23
21
21
19
111/145
-34
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Anna Pušakova  
15
21
20
22
21
7
21
12
21
7
21
8
119/77
42
2
2
2 Anette Martin  
21
15
22
20
23
21
21
12
21
7
21
13
129/88
41
3
1
3 Dominyka Bortnikaitė  
7
21
12
21
21
23
12
21
16
21
11
21
79/128
-49
0
4
4 Zanda Saulite  
7
21
8
21
7
21
13
21
21
16
21
11
77/111
-34
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Helen Kaarjarv  
21
8
21
7
21
7
21
10
21
9
21
3
126/44
82
3
1
2 Ramunė Ričkutė  
8
21
7
21
21
12
21
11
21
15
21
12
99/92
7
2
2
3 Marika Caunite  
7
21
10
21
12
21
11
21
21
18
21
19
82/121
-39
1
3
4 Liene Daugule  
9
21
3
21
15
21
12
21
18
21
19
21
76/126
-50
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Lembi Kaasik  
10
21
21
7
21
14
21
16
21
17
21
8
21
5
136/88
48
3
1
2 Anna Pumpure  
21
10
7
21
14
21
21
9
15
21
21
18
21
5
21
9
141/114
27
2
2
3 Agnė Kupliauskaitė  
16
21
17
21
9
21
21
15
18
21
21
14
21
17
123/130
-7
1
3
4 Sigita Burve  
8
21
5
21
5
21
9
21
14
21
17
21
58/126
-68
0
4



 
 1    Ieva Pope  Dėl 1 vietos  
 I.Pope  
 4    Lembi Kaasik   21:16  21:17  1-a vieta
   H.Kaarjarv
 3    Helen Kaarjarv     21:19  21:23  21:12
 H.Kaarjarv  
 6    Anette Martin   21:12  17:21  21:7  
     
   Dėl 3 vietos  
   L.Kaasik  3-a vieta
   A.Martin
   A.Martin   21:17  21:13
     



 
 8    Anna Pumpure  Dėl 5 vietos  
 M.Koorits  
 5    Merili Koorits   16:21  21:17  21:18  5-a vieta
   A.Pušakova
 7    Ramunė Ričkutė     21:11  21:15
 A.Pušakova  
 2    Anna Pušakova   21:9  21:10  
     
   Dėl 7 vietos  
   A.Pumpure  7-a vieta
   A.Pumpure
   R.Ričkutė   21:13  21:15
     



 
 13  Katrina Andžejevska  Dėl 9 vietos  
 A.Kupliauskaitė  
 12  Agnė Kupliauskaitė   21:7  21:15  9-a vieta
   A.Kupliauskaitė
 11  Marika Caunite     21:13  21:17
 M.Caunite  
 14  Zanda Saulite   21:18  21:19  
     
   Dėl 11 vietos  
   K.Andžejevska  11-a vieta
   Z.Saulite
   Z.Saulite   23:21  21:19
     



 
 9    Gintarė Gečaitė  Dėl 13 vietos  
 
 10  Dominyka Bortnikaitė   ->  13-a vieta
 
 15  Liene Daugule     ->
 
 16  Sigita Burve   ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.