Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas), Data: 2009-01-10, Vieta: Sigulda, Latvija  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Monika Radovska  
21
8
21
8
21
2
21
0
21
6
21
10
126/34
92
3
1
2 Liis Jarveoja  
8
21
8
21
21
10
21
8
21
19
21
8
100/87
13
2
2
3 Krista Marena  
2
21
0
21
10
21
8
21
13
21
4
21
37/126
-89
0
4
4 Amanda Meirytė  
6
21
10
21
19
21
8
21
21
13
21
4
85/101
-16
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ieva Linkutė  
24
22
21
17
21
18
21
14
21
10
21
10
129/91
38
3
1
2 Liene Zvaigzne  
22
24
17
21
21
16
22
20
21
16
22
20
125/117
8
2
2
3 Marion Kallakas  
18
21
14
21
16
21
20
22
21
8
21
9
110/102
8
1
3
4 Alise Dūne  
10
21
10
21
16
21
20
22
8
21
9
21
73/127
-54
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Indrė Starevičiutė  
23
21
17
21
23
21
21
3
21
9
21
10
21
10
147/95
52
3
1
2 Anja Kago  
21
23
21
17
21
23
21
18
21
7
21
8
21
11
147/107
40
2
2
3 Evita Kalke  
3
21
9
21
18
21
7
21
21
16
21
8
79/108
-29
1
3
4 Kristiana Ulme  
10
21
10
21
8
21
11
21
16
21
8
21
63/126
-63
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gerda Teder  
1
0
21
15
21
9
21
4
21
6
85/34
51
3
1
2 Daina Kairytė  
0
1
13
21
16
21
0
1
29/44
-15
0
4
3 Aija Pope  
15
21
9
21
21
13
21
16
21
14
21
10
108/95
13
2
2
4 Laura Veldre  
4
21
6
21
1
0
14
21
10
21
35/84
-49
1
3



 
 1    Monika Radovska  Dėl 1 vietos  
 M.Radovska  
 4    Gerda Teder   21:13  14:21  21:11  1-a vieta
   M.Radovska
 3    Indrė Starevičiutė     21:19  21:17
 I.Starevičiutė  
 2    Ieva Linkutė   22:20  8:21  21:15  
     
   Dėl 3 vietos  
   G.Teder  3-a vieta
   G.Teder
   I.Linkutė   25:23  15:21  21:13
     



 
 5    Liis Jarveoja  Dėl 5 vietos  
 A.Pope  
 12  Aija Pope   16:21  21:13  21:19  5-a vieta
   A.Pope
 7    Anja Kago     21:19  21:16
 A.Kago  
 6    Liene Zvaigzne   8:21  21:17  21:14  
     
   Dėl 7 vietos  
   L.Jarveoja  7-a vieta
   L.Jarveoja
   L.Zvaigzne   21:16  21:11
     



 
 13  Amanda Meirytė  Dėl 9 vietos  
 A.Meirytė  
 16  Laura Veldre   21:13  21:14  9-a vieta
   M.Kallakas
 11  Evita Kalke     19:21  21:19  21:15
 M.Kallakas  
 10  Marion Kallakas   16:21  21:15  21:16  
     
   Dėl 11 vietos  
   L.Veldre  11-a vieta
   E.Kalke
   E.Kalke     B/Ž
     



 
 8    Daina Kairytė  Dėl 13 vietos  
 
 9    Krista Marena   ->  13-a vieta
 
 14  Alise Dūne     ->
 
 15  Kristiana Ulme   ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.