Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2009-01-24, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27 a.  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 46, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-01-24 2009-01-24 2009-01-24 2009-01-24 2009-01-25 2009-01-25  
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-32 vietos          
 G.Voitechovskaja          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [67] 13:50   G.Voitechovskaja        
 33   Rytė Kurapkaitė      21:5 [10']        
[27] 12:40   R.Kurapkaitė          
 32   Ugnė Bernotaitė    21:4 [16']     Dėl 1-8 vietos      
    [111] 14:50   G.Voitechovskaja      
 17   Gintarė Katauskytė        21:6  21:6 [17']      
 G.Katauskytė          
 48       ->          
  [68] 13:50   G.Katauskytė        
 49         21:19 [15']        
 G.Railaitė          
 16   Gintautė Railaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [152] 16:30   G.Voitechovskaja    
 9   Amanda Meirytė          21:7  21:10 [16']    
 A.Meirytė          
 56       ->          
  [69] 13:50   A.Meirytė        
 41   Brigita Ravinkaitė      21:4 [13']        
[28] 12:40   B.Ravinkaitė          
 24   Rusnė Petraitytė    21:14 [15']          
    [112] 14:50   A.Meirytė      
 25   Gita Venckutė        21:13  21:15 [33']      
[29] 12:40   G.Venckutė          
 40   Rūta Biliūnaitė    21:8          
  [70] 13:50   G.Liorančaitė        
 57         21:9 [13']        
 G.Liorančaitė          
 8   Giedrė Liorančaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [279] 10:40   G.Voitechovskaja  
 5   Ugnė Vasiliauskaitė            21:13  21:12 [24']  
 U.Vasiliauskaitė          
 60       ->          
  [71] 13:50   U.Vasiliauskaitė        
 37   Ugnė Graužinytė      21:2 [20']        
[30] 12:40   D.Dragūnaitė          
 28   Dominyka Dragūnaitė    21:5 [4']          
    [113] 15:00   U.Vasiliauskaitė      
 21   Ernesta Pakulnytė        21:7  21:9 [21']      
[31] 12:50   E.Pakulnytė          
 44   Toma Kisieliūtė    21:2 [17']          
  [72] 13:50   E.Pakulnytė        
 53         21:18 [15']        
 D.Bortnikaitė          
 12   Dominyka Bortnikaitė    ->          
      [153] 16:30   U.Vasiliauskaitė    
 13   Ramunė Ričkutė          18:21  21:11  22:20 [44']    
 R.Ričkutė          
 52       ->          
  [73] 14:00   R.Ričkutė        
 45   Aušra Vaičiulytė      21:7 [16']        
[32] 12:50   A.Vaičiulytė          
 20   Aistė Pavasarytė    21:18          
    [114] 15:00   I.Starevičiutė      
 29   Kristina Kalvaitytė        21:9  21:8 [18']      
[33] 12:50   G.Juozonytė          
 36   Greta Juozonytė    21:15          
  [74] 14:00   I.Starevičiutė        
 61         21:1 [13']        
 I.Starevičiutė          
 4   Indrė Starevičiutė    ->           1-a vieta
          [311] 12:20   G.Voitechovskaja
 3   Ieva Linkutė              15:21  21:12  21:19 [42']
 I.Linkutė          
 62       ->          
  [75] 14:00   I.Linkutė        
 35   Rebeka Aleksevičiūtė      21:2 [13']        
[34] 12:50   E.Letinauskaitė          
 30   Emilija Letinauskaitė    21:17 [12']          
    [115] 15:00   I.Linkutė      
 19   Gintarė Bilvardaitė        21:8  21:12 [18']      
[35] 12:50   G.Bilvardaitė          
 46   Ugnė Vaitkevičiūtė    21:5 [11']          
  [76] 14:00   G.Gečaitė        
 51         21:9 [13']        
 G.Gečaitė          
 14   Gintarė Gečaitė    ->          
      [154] 16:30   I.Linkutė    
 11   Justina Dimšaitė          21:18  21:4 [26']    
 J.Dimšaitė          
 54       ->          
  [77] 14:00   J.Dimšaitė        
 43   Saulina Norgailaitė      21:10 [9']        
[36] 12:50   I.Gaidė          
 22   Ieva Gaidė    21:10 [2']          
    [115] 15:00   E.Liočaitė      
 27   Monika Juškytė        21:9  21:4 [16']      
[37] 13:00   N.Žvirblytė          
 38   Neringa Žvirblytė    21:13 [14']          
  [78] 14:00   E.Liočaitė        
 59         21:7 [10']        
 E.Liočaitė          
 6   Emilija Liočaitė    ->          
        [280] 10:40   O.Jaciuk  
 7   Erika Noreikaitė            20:22  21:14  22:20 [44']  
 E.Noreikaitė          
 58       ->          
  [79] 14:10   E.Noreikaitė        
 39   Deimantė Sandaraitė      21:2 [7']        
[38] 13:00   L.Bagdonaitė          
 26   Loreta Bagdonaitė    21:5 [13']          
    [116] 15:00   E.Noreikaitė      
 23   Miglė Kubiliūtė        21:12  21:12 [19']      
[39] 13:00   M.Kubiliūtė          
 42   Lilija Genutytė    21:11 [12']          
  [80] 14:10   A.Kupliauskaitė        
 55         21:8 [15']        
 A.Kupliauskaitė          
 10   Agnė Kupliauskaitė    ->          
      [155] 16:30   O.Jaciuk    
 15   Justina Tvaskaitė          21:15  21:5 [17']    
 J.Tvaskaitė          
 50       ->        U.Vasiliauskaitė   3-a vieta
  [81] 14:10   J.Tvaskaitė     [312] 12:20   I.Linkutė
 47         21:4 [9']      I.Linkutė   21:15  21:17 [20']
 G.Krivonosovaitė          
 18   Goda Krivonosovaitė    ->          
    [117] 15:00   O.Jaciuk      
 31   Emilija Rentauskaitė        21:3 [15']      
[40] 13:00   G.Narvilaitė          
 34   Gabija Narvilaitė    21:13 [10']          
  [82] 14:10   O.Jaciuk        
 63         21:2 [9']        
 O.Jaciuk          
 2   Oksana Jaciuk    ->       Dėl 5-8 vietos    
         A.Meirytė    
        [281] 10:40   I.Starevičiutė  
         I.Starevičiutė   21:14  21:12 [22']   5-a vieta
          [313] 12:40   I.Starevičiutė
         E.Liočaitė     21:16  21:15 [17']
        [282] 10:40   E.Liočaitė  
         E.Noreikaitė   7:21  21:18  21:19 [82']  
             
             
           A.Meirytė   7-a vieta
          [314] 12:40   E.Noreikaitė
           E.Noreikaitė   20:22  21:13  21:14 [31']
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Katauskytė      
      [156] 16:30   G.Liorančaitė    
       G.Liorančaitė   21:16  21:11 [25']    
        [283] 11:00   G.Liorančaitė  
       E.Pakulnytė     21:14  21:15 [41']  
      [157] 16:30   E.Pakulnytė    
       R.Ričkutė   21:9  21:14 [23']     9-a vieta
          [315] 12:40   G.Liorančaitė
       G.Gečaitė       21:9  21:15 [22']
      [158] 16:55   J.Dimšaitė    
       J.Dimšaitė   21:4  21:7 [20']    
        [284] 11:00   A.Kupliauskaitė  
       A.Kupliauskaitė     21:17  21:12 [26']  
      [159] 16:55   A.Kupliauskaitė    
       J.Tvaskaitė   20:22  21:12  21:13 [35']    
             
           E.Pakulnytė   11-a vieta
          [316] 12:40   J.Dimšaitė
           J.Dimšaitė   21:16  21:11 [22']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         G.Katauskytė    
        [285] 11:00   G.Katauskytė  
         R.Ričkutė   21:12 [14']   13-a vieta
          [317] 12:40   G.Katauskytė
         G.Gečaitė     21:14  21:17 [23']
        [286] 11:00   J.Tvaskaitė  
         J.Tvaskaitė   21:13 [14']  
             
             
           R.Ričkutė   15-a vieta
          [318] 12:40   R.Ričkutė
      Dėl 17-32 vietos      G.Gečaitė   21:11  21:6 [19']
     R.Kurapkaitė        
    [118] 15:10   G.Railaitė      
     G.Railaitė   21:7 [10']      
      [160] 17:00   G.Railaitė    
     B.Ravinkaitė     21:5 [13']    
    [119] 15:10   B.Ravinkaitė      
     G.Venckutė   21:19 [15']      
        [287]  D.Bortnikaitė  
     D.Dragūnaitė       21:14 [13']  
    [120] 15:10   D.Bortnikaitė      
     D.Bortnikaitė   21:5 [13']      
      [161] 17:00   D.Bortnikaitė    
     A.Vaičiulytė     21:1 [11']    
    [120] 15:10   A.Vaičiulytė      
     G.Juozonytė   21:9 [13']       17-a vieta
          [319] 13:00   D.Bortnikaitė
     E.Letinauskaitė           B/Ž
    [121] 15:10   G.Bilvardaitė      
     G.Bilvardaitė   21:18 [15']      
      [162] 17:00   N.Žvirblytė    
     I.Gaidė     21:7 [12']    
    [122] 15:10   N.Žvirblytė      
     N.Žvirblytė   21:19 [15']      
        [288] 11:00   N.Žvirblytė  
     L.Bagdonaitė       21:15 [9']  
    [123] 15:20   M.Kubiliūtė      
     M.Kubiliūtė   21:8 [11']      
      [163] 17:00   M.Kubiliūtė    
     G.Krivonosovaitė     21:19 [9']    
    [124] 15:20   G.Krivonosovaitė      
     G.Narvilaitė   21:17 [17']    G.Railaitė   19-a vieta
          [320] 13:00   G.Railaitė
           M.Kubiliūtė   21:6 [8']
             
          Dėl 21-24 vietos    
         B.Ravinkaitė    
        [289] 11:20   B.Ravinkaitė  
         A.Vaičiulytė   21:8 [17']   21-a vieta
          [321] 13:00   G.Krivonosovaitė
         G.Bilvardaitė     21:17  21:8 [20']
        [290] 11:20   G.Krivonosovaitė  
         G.Krivonosovaitė   21:15  
             
             
           A.Vaičiulytė   23-a vieta
          [322] 13:00   G.Bilvardaitė
           G.Bilvardaitė   21:4 [8']
        Dėl 25-32 vietos      
       R.Kurapkaitė      
      [164] 17:00   R.Kurapkaitė    
       G.Venckutė   21:17 [25']    
        [291] 11:20   R.Kurapkaitė  
       D.Dragūnaitė     21:12  
      [165] 17:00   D.Dragūnaitė    
       G.Juozonytė   21:2 [10']     25-a vieta
          [323] 13:00   I.Gaidė
       E.Letinauskaitė         B/Ž
      [166] 17:10   I.Gaidė    
       I.Gaidė   21:16 [16']    
        [292] 11:20   I.Gaidė  
       L.Bagdonaitė     21:10 [10']  
      [167] 17:10   L.Bagdonaitė    
       G.Narvilaitė   21:17 [14']    
             
           D.Dragūnaitė   27-a vieta
          [324] 13:00   D.Dragūnaitė
           L.Bagdonaitė   21:18  25:24 [31']
             
          Dėl 29-32 vietos    
         G.Venckutė    
        [293] 11:20   G.Venckutė  
         G.Juozonytė     B/Ž   29-a vieta
          [325] 13:20   G.Venckutė
         E.Letinauskaitė     21:9  21:13 [42']
        [294] 11:20   E.Letinauskaitė  
         G.Narvilaitė   21:15 [1']  
             
             
           G.Juozonytė   31-a vieta
          [326] 13:20   G.Narvilaitė
    Dėl 33-64 vietos        G.Narvilaitė     B/Ž
           
   U.Bernotaitė        
   U.Bernotaitė   ->        
    [125] 15:20   U.Bernotaitė      
      ->      
   .        
    ->        
      [168] 17:10   R.Petraitytė    
        21:6 [11']    
   R.Petraitytė        
   R.Petraitytė   ->        
    [126] 15:20   R.Petraitytė      
   R.Biliūnaitė       B/Ž      
   R.Biliūnaitė        
    ->        
         R.Petraitytė  
          21:6 [11']  
   U.Graužinytė        
   U.Graužinytė   ->        
    [127] 15:20   T.Kisieliūtė      
   T.Kisieliūtė     21:5 [14']      
   T.Kisieliūtė        
    ->        
      [169] 17:10   T.Kisieliūtė    
          B/Ž    
   A.Pavasarytė        
   A.Pavasarytė   ->        
    [128] 15:20   A.Pavasarytė      
   K.Kalvaitytė       B/Ž      
   K.Kalvaitytė        
    ->         33-a vieta
           R.Petraitytė
            21:16  21:11 [21']
   R.Aleksevičiūtė        
   R.Aleksevičiūtė   ->        
    [129] 15:30   R.Aleksevičiūtė      
   U.Vaitkevičiūtė     21:5 [12']      
   U.Vaitkevičiūtė        
    ->        
      [170] 17:10   R.Aleksevičiūtė    
        21:17 [18']    
   S.Norgailaitė        
   S.Norgailaitė   ->        
    [130] 15:30   M.Juškytė      
   M.Juškytė     21:15 [21']      
   M.Juškytė        
    ->        
         R.Aleksevičiūtė  
          21:9 [4']  
   D.Sandaraitė        
   D.Sandaraitė   ->        
    [131] 15:30   L.Genutytė      
   L.Genutytė     21:5 [9']      
   L.Genutytė        
    ->        
      [171] 17:10   E.Rentauskaitė    
        21:18 [15']    
   .        
    ->      T.Kisieliūtė   35-a vieta
     E.Rentauskaitė    E.Rentauskaitė
   E.Rentauskaitė     ->    E.Rentauskaitė   23:21 [17']
   E.Rentauskaitė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         U.Bernotaitė    
         U.Bernotaitė  
         A.Pavasarytė     B/Ž   37-a vieta
           M.Juškytė
         M.Juškytė     21:4  21:13 [72']
         M.Juškytė  
         L.Genutytė   21:10 [11']  
             
           A.Pavasarytė   39-a vieta
           L.Genutytė
        Dėl 41-48 vietos    L.Genutytė     B/Ž
           
       R.Biliūnaitė    
       R.Biliūnaitė   ->    
         U.Graužinytė  
       U.Graužinytė       B/Ž  
       U.Graužinytė    
       K.Kalvaitytė     B/Ž     41-a vieta
           S.Norgailaitė
       U.Vaitkevičiūtė       21:8  21:8 [19']
       S.Norgailaitė    
       S.Norgailaitė   21:12    
         S.Norgailaitė  
       D.Sandaraitė     21:8 [9']  
       D.Sandaraitė    
        ->    
             
           R.Biliūnaitė   43-a vieta
           D.Sandaraitė
           D.Sandaraitė     B/Ž
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         K.Kalvaitytė  
         K.Kalvaitytė   ->   45-a vieta
           U.Vaitkevičiūtė
         U.Vaitkevičiūtė       B/Ž
         U.Vaitkevičiūtė  
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
          [325] 13:20 
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
          [326] 13:20 
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.