Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2009-01-24, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27 a.  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-01-24 2009-01-24 2009-01-24 2009-01-25 2009-01-25  
 1   Gerda Voitechovskaja 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė        
 32       ->        
  [198] 18:20   G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė      
 17   Ugnė Bernotaitė 
 Saulina Norgailaitė 
    21:0 [9']      
[183] 17:40   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė        
 16   Emilija Letinauskaitė 
 Emilija Rentauskaitė 
  21:10 [19']        
    [218] 19:20   G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė    
 9   Justina Tvaskaitė 
 Gita Venckutė 
      21:1  21:7 [16']    
 J.Tvaskaitė, G.Venckutė        
 24       ->        
  [199] 18:20   G.Gečaitė, R.Ričkutė      
 25         21:8 [17']      
 G.Gečaitė, R.Ričkutė        
 8   Gintarė Gečaitė 
 Ramunė Ričkutė 
  ->        
      [335] 13:40   G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė  
 5   Giedrė Liorančaitė 
 Amanda Meirytė 
        21:11  21:16 [27']  
 G.Liorančaitė, A.Meirytė        
 28       ->        
  [200] 18:20   G.Liorančaitė, A.Meirytė      
 21         21:8 [14']      
 R.Petraitytė, I.Gaidė        
 12   Rusnė Petraitytė 
 Ieva Gaidė 
  ->        
    [219] 19:20   G.Liorančaitė, A.Meirytė    
 13   Loreta Bagdonaitė 
 Dominyka Dragūnaitė 
      22:20  21:14 [27']    
[184] 17:40   L.Bagdonaitė, D.Dragūnaitė        
 20   Ugnė Graužinytė 
 Deimantė Sandaraitė 
  21:10 [20']        
  [201] 18:20   I.Linkutė, E.Pakulnytė      
 29         21:6 [11']      
 I.Linkutė, E.Pakulnytė        
 4   Ieva Linkutė 
 Ernesta Pakulnytė 
  ->         1-a vieta
        [351] 14:40   G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė
 3   Oksana Jaciuk 
 Erika Noreikaitė 
          17:21  12:9  1:0 [20']
 O.Jaciuk, E.Noreikaitė        
 30       ->        
  [202] 18:30   O.Jaciuk, E.Noreikaitė      
 19   Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
    21:6 [12']      
[185] 17:40   M.Juškytė, B.Ravinkaitė        
 14   Monika Juškytė 
 Brigita Ravinkaitė 
  21:12 [26']        
    [220] 19:20   O.Jaciuk, E.Noreikaitė    
 11   Lilija Genutytė 
 Gintarė Katauskytė 
      21:9  21:9 [26']    
 L.Genutytė, G.Katauskytė        
 22       ->        
  [203] 18:30   D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė      
 27         21:12 [14']      
 D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė        
 6   Dominyka Bortnikaitė 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->        
      [336] 13:40   O.Jaciuk, E.Noreikaitė  
 7   Justina Dimšaitė 
 Gintautė Railaitė 
        21:23  21:14  21:17 [35']  
 J.Dimšaitė, G.Railaitė        
 26       ->        
  [204] 18:30   J.Dimšaitė, G.Railaitė      
 23         21:10 [15']      
 G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė        
 10   Gintarė Bilvardaitė 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->        
    [221] 19:20   E.Liočaitė, I.Starevičiutė    
 15   Rytė Kurapkaitė 
 Neringa Žvirblytė 
      21:9  21:9 [25']    
[186] 17:50   R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė        
 18   Toma Kisieliūtė 
 Aušra Vaičiulytė 
  21:8 [17']      G.Liorančaitė, A.Meirytė   3-a vieta
  [205] 18:30   E.Liočaitė, I.Starevičiutė   [352] 14:40   E.Liočaitė, I.Starevičiutė
 31         21:2 [13']    E.Liočaitė, I.Starevičiutė   21:16  21:9 [24']
 E.Liočaitė, I.Starevičiutė        
 2   Emilija Liočaitė 
 Indrė Starevičiutė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Gečaitė, R.Ričkutė    
      [337] 14:00   I.Linkutė, E.Pakulnytė  
       I.Linkutė, E.Pakulnytė   21:16  21:17 [24']   5-a vieta
        [353] 14:40   I.Linkutė, E.Pakulnytė
       D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė     21:16  15:21  21:16 [27']
      [338] 14:00   D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė  
       J.Dimšaitė, G.Railaitė   22:20  16:21  21:14 [42']  
           
           
         G.Gečaitė, R.Ričkutė   7-a vieta
        [354] 14:40   J.Dimšaitė, G.Railaitė
         J.Dimšaitė, G.Railaitė   21:9  21:9 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė      
    [222] 19:50   J.Tvaskaitė, G.Venckutė    
     J.Tvaskaitė, G.Venckutė   21:11 [19']    
      [339] 14:00   J.Tvaskaitė, G.Venckutė  
     R.Petraitytė, I.Gaidė     21:11 [13']  
    [223] 19:50   L.Bagdonaitė, D.Dragūnaitė    
     L.Bagdonaitė, D.Dragūnaitė   21:17 [17']     9-a vieta
        [355] 15:00   J.Tvaskaitė, G.Venckutė
     M.Juškytė, B.Ravinkaitė       21:19  21:7 [19']
    [224] 19:50   L.Genutytė, G.Katauskytė    
     L.Genutytė, G.Katauskytė   21:14 [15']    
      [340] 14:00   L.Genutytė, G.Katauskytė  
     G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė     21:13 [13']  
    [225] 19:50   G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė    
     R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė   21:18 [14']    
           
         L.Bagdonaitė, D.Dragūnaitė   11-a vieta
        [356] 15:00   G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė
         G.Bilvardaitė, G.Krivonosovaitė   21:6  21:7 [21']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė    
      [341] 14:00   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė  
       R.Petraitytė, I.Gaidė   21:14 [15']   13-a vieta
        [357] 15:00   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė
       M.Juškytė, B.Ravinkaitė       B/Ž
      [342] 14:00   R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė  
       R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė   21:19 [15']  
           
           
         R.Petraitytė, I.Gaidė   15-a vieta
        [358] 15:00   R.Petraitytė, I.Gaidė
    Dėl 17-32 vietos      M.Juškytė, B.Ravinkaitė   21:11  21:23  21:10 [30']
         
   U.Bernotaitė, S.Norgailaitė      
   U.Bernotaitė, S.Norgailaitė   ->      
     U.Bernotaitė, S.Norgailaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     U.Graužinytė, D.Sandaraitė    
   U.Graužinytė, D.Sandaraitė     ->    
   U.Graužinytė, D.Sandaraitė      
    ->       17-a vieta
        [359]
          ->
   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė   ->      
     R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė    
   T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė     ->    
   T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė      
    ->     19-a vieta
        [360]
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
        [361]
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
        [362]
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
        [363]
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
        [364]
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
        [365]
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
        [366]
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.