Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2009-01-24, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27 a.  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 37, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-01-24 2009-01-24 2009-01-25 2009-01-25 2009-01-25 2009-01-25  
 1  Edgaras Slušnys 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-32 vietos          
 E.Slušnys, G.Voitechovskaja          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [231] 20:10   E.Slušnys, G.Voitechovskaja        
 33  Rokas Norbutas 
 Ugnė Bernotaitė 
    21:1 [14']        
[226] 20:00   T.Randis, N.Žvirblytė          
 32  Tomas Randis 
 Neringa Žvirblytė 
  21:4 [11']     Dėl 1-8 vietos      
    [247] 09:00   E.Slušnys, G.Voitechovskaja      
 17  Alvydas Jockus 
 Emilija Letinauskaitė 
      21:1      
 A.Jockus, E.Letinauskaitė          
 48       ->          
  [232] 20:10   A.Jockus, E.Letinauskaitė        
 49         22:20 [20']        
 E.Jakubauskas, E.Rentauskaitė          
 16  Edvinas Jakubauskas 
 Emilija Rentauskaitė 
  ->       Dėl 1-4 vietos    
      [255] 09:20   E.Slušnys, G.Voitechovskaja    
 9  Tautvydas Raila 
 Emilija Liočaitė 
        21:6  21:7 [13']    
 T.Raila, E.Liočaitė          
 56       ->          
  [233] 20:10   T.Raila, E.Liočaitė        
 41         21:12 [21']        
 M.Golubevas, M.Kubiliūtė          
 24  Michailas Golubevas 
 Miglė Kubiliūtė 
  ->          
    [248] 09:00   T.Raila, E.Liočaitė      
 25  Karolis Narkevičius 
 Rusnė Petraitytė 
      23:21 [13']      
 K.Narkevičius, R.Petraitytė          
 40       ->          
  [234] 20:20   G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė        
 57         21:5 [10']        
 G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė          
 8  Giedrius Miestauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  ->         Dėl 1-2 vietos  
        [259] 09:40   E.Slušnys, G.Voitechovskaja  
 5  Alan Plavin 
 Ieva Linkutė 
          21:14  21:12 [21']  
 A.Plavin, I.Linkutė          
 60       ->          
  [235] 20:20   A.Plavin, I.Linkutė        
 37  Ignas Zdanavičius 
 Lilija Genutytė 
    21:6 [12']        
[227] 20:00   I.Zdanavičius, L.Genutytė          
 28  Žygimantas Ančerys 
 Ernesta Pakulnytė 
    B/Ž          
    [249] 09:00   A.Plavin, I.Linkutė      
 21  Tomas Vaškevičius 
 Gintautė Railaitė 
      21:10 [8']      
 T.Vaškevičius, G.Railaitė          
 44       ->          
  [236] 20:20   I.Reznikas, D.Bortnikaitė        
 53         21:16 [14']        
 I.Reznikas, D.Bortnikaitė          
 12  Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
  ->          
      [256] 09:20   A.Plavin, I.Linkutė    
 13  Lukas Rimkus 
 Justina Tvaskaitė 
        20:22  24:22  25:23 [35']    
 L.Rimkus, J.Tvaskaitė          
 52       ->          
  [237] 20:20   L.Rimkus, J.Tvaskaitė        
 45         21:17 [40']        
 E.Bradūnas, J.Dimšaitė          
 20  Evaldas Bradūnas 
 Justina Dimšaitė 
  ->          
    [250] 09:00   Š.Bilius, O.Jaciuk      
 29  Gvidas Pielikis 
 Dominyka Dragūnaitė 
      21:6 [6']      
[228] 20:00   M.Norušis, A.Vaičiulytė          
 36  Modestas Norušis 
 Aušra Vaičiulytė 
  21:11 [13']          
  [238] 20:30   Š.Bilius, O.Jaciuk        
 61         21:1 [7']        
 Š.Bilius, O.Jaciuk          
 4  Šarūnas Bilius 
 Oksana Jaciuk 
  ->           1-a vieta
          [261] 09:40   R.Stapušaitis, A.Meirytė
 3  Ramūnas Stapušaitis 
 Amanda Meirytė 
            21:13  21:16 [22']
 R.Stapušaitis, A.Meirytė          
 62       ->          
  [239] 20:30   R.Stapušaitis, A.Meirytė        
 35  Aurimas Kurapka 
 Rytė Kurapkaitė 
    21:3 [16']        
[229] 20:00   L.Kavaliauskas, B.Ravinkaitė          
 30  Lukas Kavaliauskas 
 Brigita Ravinkaitė 
  21:16 [13']          
    [251] 09:00   R.Stapušaitis, A.Meirytė      
 19  Lukas Bartusevičius 
 Gita Venckutė 
      21:10 [4']      
 L.Bartusevičius, G.Venckutė          
 46       ->          
  [240] 20:30   L.Genutis, G.Katauskytė        
 51         21:18 [19']        
 L.Genutis, G.Katauskytė          
 14  Lukas Genutis 
 Gintarė Katauskytė 
  ->          
      [257] 09:20   R.Stapušaitis, A.Meirytė    
 11  Tautvydas Liorančas 
 Gintarė Gečaitė 
        21:10  19:21  21:14 [34']    
 T.Liorančas, G.Gečaitė          
 54       ->          
  [241] 20:30   T.Liorančas, G.Gečaitė        
 43         21:12 [14']        
 V.Prevelis, I.Gaidė          
 22  Vaidotas Prevelis 
 Ieva Gaidė 
  ->          
    [252] 09:00   P.Bartušis, G.Grigonė      
 27  Eimantas Zdanavičius 
 Loreta Bagdonaitė 
      21:9 [12']      
 E.Zdanavičius, L.Bagdonaitė          
 38       ->          
  [242] 20:40   P.Bartušis, G.Grigonė        
 59         21:5 [14']        
 P.Bartušis, G.Grigonė          
 6  Povilas Bartušis 
 Giedrė Grigonė 
  ->          
        [260] 09:40   R.Stapušaitis, A.Meirytė  
 7  Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
          17:21  21:13  21:19 [44']  
 L.Litvinas, E.Noreikaitė          
 58       ->          
  [243] 20:40   L.Litvinas, E.Noreikaitė        
 39         21:3 [11']        
 D.Juškys, M.Juškytė          
 26  Dominykas Juškys 
 Monika Juškytė 
  ->          
    [253] 09:20   L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 23  Nedas Bičkovas 
 Gintarė Bilvardaitė 
      21:12 [12']      
 N.Bičkovas, G.Bilvardaitė          
 42       ->          
  [244] 20:40   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė        
 55         21:9 [13']        
 L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė          
 10  Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->          
      [258] 09:20   K.Kašinskis, I.Starevičiutė    
 15  Laurynas Sparnauskis 
 Ramunė Ričkutė 
        21:13  21:11 [32']    
 L.Sparnauskis, R.Ričkutė          
 50       ->        A.Plavin, I.Linkutė   3-a vieta
  [245] 20:40   L.Sparnauskis, R.Ričkutė     [262] 09:40   K.Kašinskis, I.Starevičiutė
 47         21:15 [18']      K.Kašinskis, I.Starevičiutė   21:7  21:17 [22']
 R.Šileris, G.Krivonosovaitė          
 18  Renaldas Šileris 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->          
    [254] 09:20   K.Kašinskis, I.Starevičiutė      
 31  Dovydas Katauskas 
 Saulina Norgailaitė 
      21:5 [9']      
[230] 20:10   A.Spurga, T.Kisieliūtė          
 34  Algirdas Spurga 
 Toma Kisieliūtė 
  21:12 [10']          
  [246] 20:50   K.Kašinskis, I.Starevičiutė        
 63         21:0 [9']        
 K.Kašinskis, I.Starevičiutė          
 2  Klaudijus Kašinskis 
 Indrė Starevičiutė 
  ->       Dėl 5-8 vietos    
         T.Raila, E.Liočaitė    
         
         Š.Bilius, O.Jaciuk   ->   5-a vieta
         
         P.Bartušis, G.Grigonė     ->
         
         L.Litvinas, E.Noreikaitė   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       A.Jockus, E.Letinauskaitė      
         
       G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė   ->    
         
       I.Reznikas, D.Bortnikaitė     ->  
         
       L.Rimkus, J.Tvaskaitė   ->     9-a vieta
         
       L.Genutis, G.Katauskytė       ->
         
       T.Liorančas, G.Gečaitė   ->    
         
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė     ->  
         
       L.Sparnauskis, R.Ričkutė   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     T.Randis, N.Žvirblytė        
         
     E.Jakubauskas, E.Rentauskaitė   ->      
         
     M.Golubevas, M.Kubiliūtė     ->    
         
     K.Narkevičius, R.Petraitytė   ->      
         
     I.Zdanavičius, L.Genutytė       ->  
         
     T.Vaškevičius, G.Railaitė   ->      
         
     E.Bradūnas, J.Dimšaitė     ->    
         
     M.Norušis, A.Vaičiulytė   ->       17-a vieta
         
     L.Kavaliauskas, B.Ravinkaitė         ->
         
     L.Bartusevičius, G.Venckutė   ->      
         
     V.Prevelis, I.Gaidė     ->    
         
     E.Zdanavičius, L.Bagdonaitė   ->      
         
     D.Juškys, M.Juškytė       ->  
         
     N.Bičkovas, G.Bilvardaitė   ->      
         
     R.Šileris, G.Krivonosovaitė     ->    
         
     A.Spurga, T.Kisieliūtė   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   R.Norbutas, U.Bernotaitė        
   R.Norbutas, U.Bernotaitė   ->        
     R.Norbutas, U.Bernotaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       R.Norbutas, U.Bernotaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         
          ->  
   Ž.Ančerys, E.Pakulnytė        
   Ž.Ančerys, E.Pakulnytė   ->        
     Ž.Ančerys, E.Pakulnytė      
      ->      
   .        
    ->        
       G.Pielikis, D.Dragūnaitė    
          B/Ž    
   .        
    ->        
     G.Pielikis, D.Dragūnaitė      
   G.Pielikis, D.Dragūnaitė     ->      
   G.Pielikis, D.Dragūnaitė        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   A.Kurapka, R.Kurapkaitė        
   A.Kurapka, R.Kurapkaitė   ->        
     A.Kurapka, R.Kurapkaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Kurapka, R.Kurapkaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       D.Katauskas, S.Norgailaitė    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     D.Katauskas, S.Norgailaitė  
   D.Katauskas, S.Norgailaitė     ->     ->
   D.Katauskas, S.Norgailaitė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         Ž.Ančerys, E.Pakulnytė  
         Ž.Ančerys, E.Pakulnytė   ->   37-a vieta
           Ž.Ančerys, E.Pakulnytė
            ->
         .  
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       .    
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.