Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2009-01-24, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27 a.  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 37, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-01-24 2009-01-24 2009-01-25 2009-01-25 2009-01-25 2009-01-25  
 1   Edgaras Slušnys 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-32 vietos          
 E.Slušnys, G.Voitechovskaja          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [231] 20:10   E.Slušnys, G.Voitechovskaja        
 33   Rokas Norbutas 
 Ugnė Bernotaitė 
    21:1 [14']        
[226] 20:00   T.Randis, N.Žvirblytė          
 32   Tomas Randis 
 Neringa Žvirblytė 
  21:4 [11']     Dėl 1-8 vietos      
    [247] 09:00   E.Slušnys, G.Voitechovskaja      
 17   Alvydas Jockus 
 Emilija Letinauskaitė 
      21:1      
 A.Jockus, E.Letinauskaitė          
 48       ->          
  [232] 20:10   A.Jockus, E.Letinauskaitė        
 49         22:20 [20']        
 E.Jakubauskas, E.Rentauskaitė          
 16   Edvinas Jakubauskas 
 Emilija Rentauskaitė 
  ->       Dėl 1-4 vietos    
      [255] 09:20   E.Slušnys, G.Voitechovskaja    
 9   Tautvydas Raila 
 Emilija Liočaitė 
        21:6  21:7 [13']    
 T.Raila, E.Liočaitė          
 56       ->          
  [233] 20:10   T.Raila, E.Liočaitė        
 41         21:12 [21']        
 M.Golubevas, M.Kubiliūtė          
 24   Michailas Golubevas 
 Miglė Kubiliūtė 
  ->          
    [248] 09:00   T.Raila, E.Liočaitė      
 25   Karolis Narkevičius 
 Rusnė Petraitytė 
      23:21 [13']      
 K.Narkevičius, R.Petraitytė          
 40       ->          
  [234] 20:20   G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė        
 57         21:5 [10']        
 G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė          
 8   Giedrius Miestauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  ->         Dėl 1-2 vietos  
        [259] 09:40   E.Slušnys, G.Voitechovskaja  
 5   Alan Plavin 
 Ieva Linkutė 
          21:14  21:12 [21']  
 A.Plavin, I.Linkutė          
 60       ->          
  [235] 20:20   A.Plavin, I.Linkutė        
 37   Ignas Zdanavičius 
 Lilija Genutytė 
    21:6 [12']        
[227] 20:00   I.Zdanavičius, L.Genutytė          
 28   Žygimantas Ančerys 
 Ernesta Pakulnytė 
    B/Ž          
    [249] 09:00   A.Plavin, I.Linkutė      
 21   Tomas Vaškevičius 
 Gintautė Railaitė 
      21:10 [8']      
 T.Vaškevičius, G.Railaitė          
 44       ->          
  [236] 20:20   I.Reznikas, D.Bortnikaitė        
 53         21:16 [14']        
 I.Reznikas, D.Bortnikaitė          
 12   Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
  ->          
      [256] 09:20   A.Plavin, I.Linkutė    
 13   Lukas Rimkus 
 Justina Tvaskaitė 
        20:22  24:22  25:23 [35']    
 L.Rimkus, J.Tvaskaitė          
 52       ->          
  [237] 20:20   L.Rimkus, J.Tvaskaitė        
 45         21:17 [40']        
 E.Bradūnas, J.Dimšaitė          
 20   Evaldas Bradūnas 
 Justina Dimšaitė 
  ->          
    [250] 09:00   Š.Bilius, O.Jaciuk      
 29   Gvidas Pielikis 
 Dominyka Dragūnaitė 
      21:6 [6']      
[228] 20:00   M.Norušis, A.Vaičiulytė          
 36   Modestas Norušis 
 Aušra Vaičiulytė 
  21:11 [13']          
  [238] 20:30   Š.Bilius, O.Jaciuk        
 61         21:1 [7']        
 Š.Bilius, O.Jaciuk          
 4   Šarūnas Bilius 
 Oksana Jaciuk 
  ->           1-a vieta
          [261] 09:40   R.Stapušaitis, A.Meirytė
 3   Ramūnas Stapušaitis 
 Amanda Meirytė 
            21:13  21:16 [22']
 R.Stapušaitis, A.Meirytė          
 62       ->          
  [239] 20:30   R.Stapušaitis, A.Meirytė        
 35   Aurimas Kurapka 
 Rytė Kurapkaitė 
    21:3 [16']        
[229] 20:00   L.Kavaliauskas, B.Ravinkaitė          
 30   Lukas Kavaliauskas 
 Brigita Ravinkaitė 
  21:16 [13']          
    [251] 09:00   R.Stapušaitis, A.Meirytė      
 19   Lukas Bartusevičius 
 Gita Venckutė 
      21:10 [4']      
 L.Bartusevičius, G.Venckutė          
 46       ->          
  [240] 20:30   L.Genutis, G.Katauskytė        
 51         21:18 [19']        
 L.Genutis, G.Katauskytė          
 14   Lukas Genutis 
 Gintarė Katauskytė 
  ->          
      [257] 09:20   R.Stapušaitis, A.Meirytė    
 11   Tautvydas Liorančas 
 Gintarė Gečaitė 
        21:10  19:21  21:14 [34']    
 T.Liorančas, G.Gečaitė          
 54       ->          
  [241] 20:30   T.Liorančas, G.Gečaitė        
 43         21:12 [14']        
 V.Prevelis, I.Gaidė          
 22   Vaidotas Prevelis 
 Ieva Gaidė 
  ->          
    [252] 09:00   P.Bartušis, G.Liorančaitė      
 27   Eimantas Zdanavičius 
 Loreta Bagdonaitė 
      21:9 [12']      
 E.Zdanavičius, L.Bagdonaitė          
 38       ->          
  [242] 20:40   P.Bartušis, G.Liorančaitė        
 59         21:5 [14']        
 P.Bartušis, G.Liorančaitė          
 6   Povilas Bartušis 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->          
        [260] 09:40   R.Stapušaitis, A.Meirytė  
 7   Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
          17:21  21:13  21:19 [44']  
 L.Litvinas, E.Noreikaitė          
 58       ->          
  [243] 20:40   L.Litvinas, E.Noreikaitė        
 39         21:3 [11']        
 D.Juškys, M.Juškytė          
 26   Dominykas Juškys 
 Monika Juškytė 
  ->          
    [253] 09:20   L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 23   Nedas Bičkovas 
 Gintarė Bilvardaitė 
      21:12 [12']      
 N.Bičkovas, G.Bilvardaitė          
 42       ->          
  [244] 20:40   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė        
 55         21:9 [13']        
 L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė          
 10   Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->          
      [258] 09:20   K.Kašinskis, I.Starevičiutė    
 15   Laurynas Sparnauskis 
 Ramunė Ričkutė 
        21:13  21:11 [32']    
 L.Sparnauskis, R.Ričkutė          
 50       ->        A.Plavin, I.Linkutė   3-a vieta
  [245] 20:40   L.Sparnauskis, R.Ričkutė     [262] 09:40   K.Kašinskis, I.Starevičiutė
 47         21:15 [18']      K.Kašinskis, I.Starevičiutė   21:7  21:17 [22']
 R.Šileris, G.Krivonosovaitė          
 18   Renaldas Šileris 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->          
    [254] 09:20   K.Kašinskis, I.Starevičiutė      
 31   Dovydas Katauskas 
 Saulina Norgailaitė 
      21:5 [9']      
[230] 20:10   A.Spurga, T.Kisieliūtė          
 34   Algirdas Spurga 
 Toma Kisieliūtė 
  21:12 [10']          
  [246] 20:50   K.Kašinskis, I.Starevičiutė        
 63         21:0 [9']        
 K.Kašinskis, I.Starevičiutė          
 2   Klaudijus Kašinskis 
 Indrė Starevičiutė 
  ->       Dėl 5-8 vietos    
         T.Raila, E.Liočaitė    
         
         Š.Bilius, O.Jaciuk   ->   5-a vieta
         
         P.Bartušis, G.Liorančaitė     ->
         
         L.Litvinas, E.Noreikaitė   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       A.Jockus, E.Letinauskaitė      
         
       G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė   ->    
         
       I.Reznikas, D.Bortnikaitė     ->  
         
       L.Rimkus, J.Tvaskaitė   ->     9-a vieta
         
       L.Genutis, G.Katauskytė       ->
         
       T.Liorančas, G.Gečaitė   ->    
         
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė     ->  
         
       L.Sparnauskis, R.Ričkutė   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     T.Randis, N.Žvirblytė        
         
     E.Jakubauskas, E.Rentauskaitė   ->      
         
     M.Golubevas, M.Kubiliūtė     ->    
         
     K.Narkevičius, R.Petraitytė   ->      
         
     I.Zdanavičius, L.Genutytė       ->  
         
     T.Vaškevičius, G.Railaitė   ->      
         
     E.Bradūnas, J.Dimšaitė     ->    
         
     M.Norušis, A.Vaičiulytė   ->       17-a vieta
         
     L.Kavaliauskas, B.Ravinkaitė         ->
         
     L.Bartusevičius, G.Venckutė   ->      
         
     V.Prevelis, I.Gaidė     ->    
         
     E.Zdanavičius, L.Bagdonaitė   ->      
         
     D.Juškys, M.Juškytė       ->  
         
     N.Bičkovas, G.Bilvardaitė   ->      
         
     R.Šileris, G.Krivonosovaitė     ->    
         
     A.Spurga, T.Kisieliūtė   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   R.Norbutas, U.Bernotaitė        
   R.Norbutas, U.Bernotaitė   ->        
     R.Norbutas, U.Bernotaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       R.Norbutas, U.Bernotaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         
          ->  
   Ž.Ančerys, E.Pakulnytė        
   Ž.Ančerys, E.Pakulnytė   ->        
     Ž.Ančerys, E.Pakulnytė      
      ->      
   .        
    ->        
       G.Pielikis, D.Dragūnaitė    
          B/Ž    
   .        
    ->        
     G.Pielikis, D.Dragūnaitė      
   G.Pielikis, D.Dragūnaitė     ->      
   G.Pielikis, D.Dragūnaitė        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   A.Kurapka, R.Kurapkaitė        
   A.Kurapka, R.Kurapkaitė   ->        
     A.Kurapka, R.Kurapkaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Kurapka, R.Kurapkaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       D.Katauskas, S.Norgailaitė    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     D.Katauskas, S.Norgailaitė  
   D.Katauskas, S.Norgailaitė     ->     ->
   D.Katauskas, S.Norgailaitė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         Ž.Ančerys, E.Pakulnytė  
         Ž.Ančerys, E.Pakulnytė   ->   37-a vieta
           Ž.Ančerys, E.Pakulnytė
            ->
         .  
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       .    
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.