Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2009-01-31, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-01-31 2009-01-31 2009-01-31 2009-02-01  
 1  Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-8 vietos      
 A.Stapušaitytė      
 16       ->      
  [21] 13:05   A.Stapušaitytė    
 9  Agnė Kupliauskaitė      21:3  21:7 [17']    
[7] 11:25   A.Meirytė      
 8  Amanda Meirytė    21:7  21:9 [20']      
    [37] 14:45   A.Stapušaitytė  
 5  Rasa Šulnienė        21:7  21:16 [24']  
[8] 11:25   R.Šulnienė      
 12  Gintarė Katauskytė    21:14  21:8 [19']      
  [22] 13:05   O.Jaciuk    
 13  Ernesta Pakulnytė      21:14  10:21  21:17 [42']    
[9] 11:50   O.Jaciuk      
 4  Oksana Jaciuk    21:7  21:5 [13']       1-a vieta
      [107] 12:05   A.Stapušaitytė
 3  Gerda Voitechovskaja          21:10  24:22 [37']
[10] 11:50   G.Voitechovskaja      
 14  Aistė Pavasarytė    21:9  21:11 [19']      
  [23] 13:05   I.Linkutė    
 11  Ramunė Ričkutė      21:14  16:21  21:15 [40']    
[11] 11:50   I.Linkutė      
 6  Ieva Linkutė    21:4  21:5 [17']      
    [38] 14:45   K.Dovydaitytė  
 7  Indrė Starevičiutė        21:10  21:12 [20']  
[12] 11:50   I.Starevičiutė      
 10  Viktorija Novik    21:9  21:9 [17']      
  [24] 13:05   K.Dovydaitytė    
 15         21:18  21:9 [18']    
 K.Dovydaitytė      
 2  Kristina Dovydaitytė    ->    O.Jaciuk   3-a vieta
      [108] 12:05   O.Jaciuk
       I.Linkutė   21:12  21:11 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Meirytė    
    [39] 14:45   R.Šulnienė  
     R.Šulnienė   21:10  21:8 [21']   5-a vieta
      [109] 12:05   G.Voitechovskaja
     G.Voitechovskaja     21:12  19:21  21:17 [45']
    [40] 14:45   G.Voitechovskaja  
     I.Starevičiutė   21:16  21:9 [23']  
         
         
       A.Meirytė   7-a vieta
      [110] 12:05   I.Starevičiutė
       I.Starevičiutė   21:13  21:10 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kupliauskaitė    
   A.Kupliauskaitė   ->    
    [41] 15:10   G.Katauskytė  
   G.Katauskytė     16:21  21:17  21:15 [33']  
  [25] 13:30   G.Katauskytė    
   E.Pakulnytė   21:15  23:21 [16']     9-a vieta
      [106] 11:40   G.Katauskytė
   A.Pavasarytė       21:8  15:21  21:19 [30']
  [26] 13:30   A.Pavasarytė    
   R.Ričkutė   21:15  23:21 [22']    
    [42] 15:10   V.Novik  
   V.Novik     21:18  21:12 [24']  
   V.Novik    
    ->    
         
       A.Kupliauskaitė   11-a vieta
      [105] 11:40   A.Pavasarytė
       A.Pavasarytė   22:20  21:16 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Pakulnytė  
     E.Pakulnytė   ->   13-a vieta
      [104] 11:40   E.Pakulnytė
     R.Ričkutė     21:18  21:23  21:15 [33']
     R.Ričkutė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.