Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2009-01-31, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-01-31 2009-01-31 2009-01-31 2009-02-01  
 1  Kristina Dovydaitytė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [52] 16:25   K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja    
 9  Regina Narijauskaitė 
 Aistė Pavasarytė 
    21:8  21:9 [24']    
[47] 16:00   R.Narijauskaitė, A.Pavasarytė      
 8  Viktorija Novik 
 Ernesta Pakulnytė 
  21:15  21:12 [24']      
    [62] 17:15   K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja  
 5  Ieva Linkutė 
 Amanda Meirytė 
      21:19  21:13 [25']  
 I.Linkutė, A.Meirytė      
 12       ->      
  [53] 16:25   O.Jaciuk, D.Janavičiūtė    
 13         17:21  21:16  21:17 [34']    
 O.Jaciuk, D.Janavičiūtė      
 4  Oksana Jaciuk 
 Deimantė Janavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [123] 13:45   A.Stapušaitytė, L.Bandholm
 3  Indrė Starevičiutė 
 Rasa Šulnienė 
        21:9  21:16 [26']
 I.Starevičiutė, R.Šulnienė      
 14       ->      
  [54] 16:25   I.Starevičiutė, R.Šulnienė    
 11         7:21  21:12  21:17 [28']    
 V.Čekauskienė, A.Tolstaja      
 6  Vaida Čekauskienė 
 Anastasija Tolstaja 
  ->      
    [63] 17:40   A.Stapušaitytė, L.Bandholm  
 7  Gintarė Katauskytė 
 Ramunė Ričkutė 
      21:10  21:8 [18']  
 G.Katauskytė, R.Ričkutė      
 10       ->      
  [55] 16:50   A.Stapušaitytė, L.Bandholm    
 15         21:5  21:4 [26']    
 A.Stapušaitytė, L.Bandholm      
 2  Akvilė Stapušaitytė 
 Ligita Bandholm 
  ->    O.Jaciuk, D.Janavičiūtė   3-a vieta
      [124] 13:45   O.Jaciuk, D.Janavičiūtė
       I.Starevičiutė, R.Šulnienė   21:14  21:19 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Narijauskaitė, A.Pavasarytė    
    [64] 17:40   I.Linkutė, A.Meirytė  
     I.Linkutė, A.Meirytė   21:14  21:11 [9']   5-a vieta
      [125] 13:45   V.Čekauskienė, A.Tolstaja
     V.Čekauskienė, A.Tolstaja     16:21  21:18  21:19 [32']
    [65] 17:40   V.Čekauskienė, A.Tolstaja  
     G.Katauskytė, R.Ričkutė   21:9  21:9 [17']  
         
         
       R.Narijauskaitė, A.Pavasarytė   7-a vieta
      [122] 13:20   R.Narijauskaitė, A.Pavasarytė
       G.Katauskytė, R.Ričkutė   21:13  16:21  23:21 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Novik, E.Pakulnytė    
   V.Novik, E.Pakulnytė   ->    
     V.Novik, E.Pakulnytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       V.Novik, E.Pakulnytė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.