Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės), Data: 2009-02-07, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07  
 1  Arūnas Petkevičius 
 Juozas Špelveris 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, J.Špelveris      
 16       ->      
  [237] 18:15   A.Petkevičius, J.Špelveris    
 9  Valentinas Golubevas 
 Ignas Vaivada 
    21:15  21:9 [19']    
[218] 17:30   V.Golubevas, I.Vaivada      
 8  Gediminas Gresevičius 
 Borisas Lozinskis 
  21:13  18:21  21:16 [29']      
    [248] 18:45   A.Petkevičius, J.Špelveris  
 5  Mindaugas Dagilis 
 Giedrius Miestauskas 
      21:17  21:17 [34']  
[219] 17:30   M.Dagilis, G.Miestauskas      
 12  Kęstutis Vaitonis 
 Valentinas Bagdanavičius 
  21:12  21:15 [17']      
  [238] 18:15   A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
 13  Roman Antipenkov 
 Julius Masaitis 
    15:21  21:10  21:15 [34']    
[220] 17:30   A.Morkūnas, L.Vaškevičius      
 4  Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
  21:17  21:18 [30']       1-a vieta
      [264] 19:15   A.Petkevičius, J.Špelveris
 3  Rimas Lavrukaitis 
 Rolandas Juknevičius 
        21:13  21:17 [18']
[221] 17:30   R.Lavrukaitis, R.Juknevičius      
 14  Edvardas Mažeikis 
 Alexandre Torresan 
  21:9  21:12 [13']      
  [239] 18:15   R.Lavrukaitis, R.Juknevičius    
 11  Kęstutis Supronas 
 Aurelijus Umantas 
    21:10  21:10 [24']    
[222] 17:30   A.Poderys, A.Vizgirda      
 6  Aidas Poderys 
 Arūnas Vizgirda 
    B/Ž      
    [249] 18:45   P.Rakauskas, A.Michejenko  
 7  Vilmantas Pratusevičius 
 Ramūnas Kavaliauskas 
      21:14  21:13 [24']  
[223] 17:30   V.Pratusevičius, R.Kavaliauskas      
 10  Mindaugas Loveikis 
 Audrius Šadbaras 
  21:17  21:17 [22']      
  [240] 18:15   P.Rakauskas, A.Michejenko    
 15  Jaronimas Sazanskis 
 Gulli Anders 
    21:12  21:17 [24']    
[224] 17:45   P.Rakauskas, A.Michejenko      
 2  Paulius Rakauskas 
 Artūras Michejenko 
  21:5  21:2 [12']    A.Morkūnas, L.Vaškevičius   3-a vieta
      [265] 19:15   A.Morkūnas, L.Vaškevičius
       R.Lavrukaitis, R.Juknevičius   21:13  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Golubevas, I.Vaivada    
    [250] 18:45   M.Dagilis, G.Miestauskas  
     M.Dagilis, G.Miestauskas   22:20  21:17 [27']   5-a vieta
      [266] 19:30   M.Dagilis, G.Miestauskas
     A.Poderys, A.Vizgirda     21:8  21:18 [22']
    [251] 18:45   V.Pratusevičius, R.Kavaliauskas  
     V.Pratusevičius, R.Kavaliauskas   21:16  21:15 [19']  
         
         
       V.Golubevas, I.Vaivada   7-a vieta
      [267] 19:30   V.Golubevas, I.Vaivada
       A.Poderys, A.Vizgirda   21:5  21:12 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Gresevičius, B.Lozinskis    
   G.Gresevičius, B.Lozinskis   ->    
    [252] 18:45   G.Gresevičius, B.Lozinskis  
   K.Vaitonis, V.Bagdanavičius     14:21  21:15  21:14 [32']  
  [241] 18:15   R.Antipenkov, J.Masaitis    
   R.Antipenkov, J.Masaitis   21:10  24:22 [24']     9-a vieta
      [268] 19:30   G.Gresevičius, B.Lozinskis
   E.Mažeikis, A.Torresan       21:16  17:21  21:12 [34']
  [242] 18:30   E.Mažeikis, A.Torresan    
   K.Supronas, A.Umantas     B/Ž    
    [253] 18:45   M.Loveikis, A.Šadbaras  
   M.Loveikis, A.Šadbaras     21:16  21:9 [22']  
  [243] 18:30   M.Loveikis, A.Šadbaras    
   J.Sazanskis, G.Anders   21:9  21:18 [20']    
         
       R.Antipenkov, J.Masaitis   11-a vieta
      [269] 19:30   R.Antipenkov, J.Masaitis
       E.Mažeikis, A.Torresan   21:7  21:3 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [254] 19:00   K.Vaitonis, V.Bagdanavičius  
     K.Vaitonis, V.Bagdanavičius   ->   13-a vieta
      [270] 19:30   K.Vaitonis, V.Bagdanavičius
     K.Supronas, A.Umantas     21:10  21:10 [16']
    [255] 19:00   J.Sazanskis, G.Anders  
     J.Sazanskis, G.Anders     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       K.Supronas, A.Umantas
       K.Supronas, A.Umantas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 110 111 
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.