Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės), Data: 2009-02-07, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07  
 1  Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 16       ->      
  [283] 20:00   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė    
 9  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
    15:21  21:19  21:15 [32']    
[274] 19:45   V.Pratusevičius, V.Lenktienė      
 8  Vilmantas Pratusevičius 
 Vida Lenktienė 
  19:21  21:8  21:13 [23']      
    [287] 20:30   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
 5  Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
      21:11  19:21  21:11 [30']  
[275] 19:45   V.Golubevas, D.Nikitina      
 12  Julius Masaitis 
 Tanita Urbonienė 
  21:6  21:14 [20']      
  [284] 20:15   R.Lavrukaitis, A.Pikčilingienė    
 13         21:14  21:11 [21']    
 R.Lavrukaitis, A.Pikčilingienė      
 4  Rimas Lavrukaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->       1-a vieta
      [302] 21:30   P.Rakauskas, D.Navickienė
 3  Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
        18:21  23:21  21:17 [29']
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 14       ->      
  [285] 20:15   M.Dagilis, R.Grincevičienė    
 11  Roman Antipenkov 
 Eglė Jurkevičienė 
    21:9  16:21  23:21 [20']    
[276] 19:45   M.Dagilis, R.Grincevičienė      
 6  Mindaugas Dagilis 
 Rasita Grincevičienė 
  21:17  21:17 [13']      
    [288] 20:30   P.Rakauskas, D.Navickienė  
 7  Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
      25:23  21:13 [21']  
[277] 19:45   A.Poderys, A.Liepuonienė      
 10  Ramūnas Kavaliauskas 
 Eglė Ratkutė 
  21:3  21:7 [10']      
  [286] 20:15   P.Rakauskas, D.Navickienė    
 15         21:11  22:20 [22']    
 P.Rakauskas, D.Navickienė      
 2  Paulius Rakauskas 
 Deima Navickienė 
  ->    R.Lavrukaitis, A.Pikčilingienė   3-a vieta
      [303] 21:30   M.Dagilis, R.Grincevičienė
       M.Dagilis, R.Grincevičienė   21:12  21:13 [11']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pratusevičius, V.Lenktienė    
    [289] 20:30   V.Pratusevičius, V.Lenktienė  
     V.Golubevas, D.Nikitina   21:8  21:16 [22']   5-a vieta
      [304] 21:30   A.Petkevičius, L.Patašienė
     A.Petkevičius, L.Patašienė     13:21  21:18  21:9 [22']
    [290] 20:30   A.Petkevičius, L.Patašienė  
     A.Poderys, A.Liepuonienė   20:22  22:20  21:10 [28']  
         
         
       V.Golubevas, D.Nikitina   7-a vieta
      [305] 21:30   V.Golubevas, D.Nikitina
       A.Poderys, A.Liepuonienė   21:13  21:13 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   ->    
    [291] 20:30   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
   J.Masaitis, T.Urbonienė     21:10  21:5 [18']  
   J.Masaitis, T.Urbonienė    
    ->     9-a vieta
      [306] 21:45   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė
        8:21  29:27  21:19 [33']
   R.Antipenkov, E.Jurkevičienė    
   R.Antipenkov, E.Jurkevičienė   ->    
    [292] 20:30   R.Antipenkov, E.Jurkevičienė  
   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė     21:15  17:21  21:12 [30']  
   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė    
    ->    
         
       J.Masaitis, T.Urbonienė   11-a vieta
      [307] 21:45   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė
       R.Kavaliauskas, E.Ratkutė   21:17  21:18 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 110 111 
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.