Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės), Data: 2009-02-07, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 42, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07  
 1  Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-32 vietos          
 G.Krivonosovaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [27] 10:40   G.Krivonosovaitė        
 33  Neringa Gaižutytė      21:8        
[1] 10:00   G.Urbonaitė          
 32  Greta Urbonaitė    24:22 [17']     Dėl 1-8 vietos      
    [59] 11:30   G.Krivonosovaitė      
 17  Vakarė Šiukštaitė        21:11 [11']      
 V.Šiukštaitė          
 48       ->          
  [28] 10:40   G.Narvilaitė        
 49         21:8 [10']        
 G.Narvilaitė          
 16  Gabija Narvilaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [93] 12:30   G.Krivonosovaitė    
 9  Laura Daunytė          21:8 [10']    
 L.Daunytė          
 56       ->          
  [29] 10:40   E.Balskutė        
 41  Erika Balskutė      21:14 [8']        
[2] 10:00   E.Balskutė          
 24  Lilija Genutytė    21:14 [17']          
    [60] 11:30   D.Dragūnaitė      
 25  Greta Palubinskytė        21:11 [10']      
[3] 10:00   G.Palubinskytė          
 40  Justė Krančiukaitė    21:13 [15']          
  [30] 10:40   D.Dragūnaitė        
 57         21:9 [9']        
 D.Dragūnaitė          
 8  Dominyka Dragūnaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [127] 13:45   I.Gaidė  
 5  Rusnė Petraitytė            21:17 [11']  
 R.Petraitytė          
 60       ->          
  [31] 10:50   R.Petraitytė        
 37  Milda Krančiukaitė      21:4 [8']        
[4] 10:00   E.Gusarovaitė          
 28  Edvina Gusarovaitė    21:14 [14']          
    [61] 11:40   R.Petraitytė      
 21  Monika Augustaitytė        21:17 [12']      
 M.Augustaitytė          
 44       ->          
  [32] 10:50   K.Žalandauskaitė        
 53         21:19 [13']        
 K.Žalandauskaitė          
 12  Kristina Žalandauskaitė    ->          
      [94] 12:30   I.Gaidė    
 13  Emilija Rentauskaitė          21:19 [14']    
 E.Rentauskaitė          
 52       ->          
  [33] 10:50   G.Obelieniutė        
 45         21:11 [9']        
 G.Obelieniutė          
 20  Gerda Obelieniutė    ->          
    [62] 11:40   I.Gaidė      
 29  Deimantė Ubytė        21:17 [12']      
[5] 10:00   D.Ubytė          
 36  Gintarė Povilaitytė    21:19 [17']          
  [34] 10:50   I.Gaidė        
 61         21:9 [11']        
 I.Gaidė          
 4  Ieva Gaidė    ->           1-a vieta
          [179] 15:45   I.Gaidė
 3  Gabrielė Janušonytė              21:7 [11']
 G.Janušonytė          
 62       ->          
  [35] 10:50   G.Janušonytė        
 35  Gintarė Vaitkutė      21:7 [10']        
[6] 10:00   G.Vaitkutė          
 30  Samanta Drungilaitė    21:7 [17']          
    [63] 11:40   G.Janušonytė      
 19  Greta Juozonytė        21:10 [8']      
 G.Juozonytė          
 46       ->          
  [36] 10:50   M.Ruzgailaitė        
 51         21:3 [9']        
 M.Ruzgailaitė          
 14  Monika Ruzgailaitė    ->          
      [95] 12:30   G.Janušonytė    
 11  Karolina Šadbaraitė          21:18 [14']    
 K.Šadbaraitė          
 54       ->          
  [37] 11:00   B.Ravinkaitė        
 43         21:3 [10']        
 B.Ravinkaitė          
 22  Brigita Ravinkaitė    ->          
    [64] 11:40   B.Ravinkaitė      
 27  Aušra Vaičiulytė        21:11 [11']      
[7] 10:10   A.Vaičiulytė          
 38  Eivina Radzevičiūtė    21:9 [1']          
  [38] 11:00   L.Bagdonaitė        
 59         21:14 [8']        
 L.Bagdonaitė          
 6  Loreta Bagdonaitė    ->          
        [128] 13:45   E.Letinauskaitė  
 7  Monika Juškytė            21:19 [14']  
 M.Juškytė          
 58       ->          
  [39] 11:00   M.Juškytė        
 39  Simona Narbutaitė      21:11 [13']        
[8] 10:10   T.Kisieliūtė          
 26  Toma Kisieliūtė    21:14 [6']          
    [65] 11:40   E.Letinauskaitė      
 23  Saulina Norgailaitė        21:12 [10']      
[9] 10:10   K.Talmontaitė          
 42  Karolina Talmontaitė      B/Ž          
  [40] 11:00   E.Letinauskaitė        
 55         21:4 [7']        
 E.Letinauskaitė          
 10  Emilija Letinauskaitė    ->          
      [96] 12:30   E.Letinauskaitė    
 15  Ugnė Bernotaitė          21:16 [12']    
 U.Bernotaitė          
 50       ->        G.Krivonosovaitė   3-a vieta
  [41] 11:00   R.Aleksevičiūtė     [180] 16:00   G.Krivonosovaitė
 47         21:6 [10']      G.Janušonytė   21:11 [15']
 R.Aleksevičiūtė          
 18  Rebeka Aleksevičiūtė    ->          
    [66] 11:40   R.Aleksevičiūtė      
 31  Valdonė Besanaitė        21:11 [11']      
[10] 10:10   D.Adomaitytė          
 34  Deimantė Adomaitytė    21:10 [13']          
  [42] 11:00   G.Bilvardaitė        
 63         21:13 [10']        
 G.Bilvardaitė          
 2  Gintarė Bilvardaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         D.Dragūnaitė    
        [129] 13:45   R.Petraitytė  
         R.Petraitytė   21:10 [11']   5-a vieta
          [185] 16:00   R.Petraitytė
         B.Ravinkaitė     21:11 [11']
        [130] 13:45   R.Aleksevičiūtė  
         R.Aleksevičiūtė   21:15 [8']  
             
             
           D.Dragūnaitė   7-a vieta
          [186] 16:15   B.Ravinkaitė
           B.Ravinkaitė   21:13 [14']
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Narvilaitė      
      [97] 12:40   G.Narvilaitė    
       E.Balskutė   21:17 [14']    
        [131] 14:00   G.Obelieniutė  
       K.Žalandauskaitė     21:18 [10']  
      [98] 12:40   G.Obelieniutė    
       G.Obelieniutė   21:14 [11']     9-a vieta
          [191] 16:15   G.Obelieniutė
       M.Ruzgailaitė       21:7
      [99] 12:40   L.Bagdonaitė    
       L.Bagdonaitė   21:15 [4']    
        [132] 14:00   L.Bagdonaitė  
       M.Juškytė     21:19 [15']  
      [100] 12:40   G.Bilvardaitė    
       G.Bilvardaitė   21:18 [11']    
             
           G.Narvilaitė   11-a vieta
          [192] 16:30   G.Bilvardaitė
           G.Bilvardaitė   21:17 [13']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         E.Balskutė    
        [133] 14:00   K.Žalandauskaitė  
         K.Žalandauskaitė   21:9 [12']   13-a vieta
          [197] 16:30   M.Ruzgailaitė
         M.Ruzgailaitė     21:6 [10']
        [134] 14:00   M.Ruzgailaitė  
         M.Juškytė   21:14 [9']  
             
             
           E.Balskutė   15-a vieta
          [198] 16:45   M.Juškytė
      Dėl 17-32 vietos      M.Juškytė   21:14
     G.Urbonaitė        
    [67] 11:50   G.Urbonaitė      
     V.Šiukštaitė   21:14 [15']      
      [101] 12:40   G.Urbonaitė    
     L.Daunytė     21:17 [12']    
    [68] 11:50   G.Palubinskytė      
     G.Palubinskytė   21:15 [9']      
        [135] 14:00   G.Urbonaitė  
     E.Gusarovaitė       21:19 [14']  
    [69] 11:50   M.Augustaitytė      
     M.Augustaitytė   21:16 [13']      
      [102] 12:40   E.Rentauskaitė    
     E.Rentauskaitė     21:14 [13']    
    [70] 11:50   E.Rentauskaitė      
     D.Ubytė   21:12 [8']       17-a vieta
          [203] 16:45   T.Kisieliūtė
     G.Vaitkutė         21:14 [12']
    [71] 11:50   G.Vaitkutė      
     G.Juozonytė   21:4 [7']      
      [103] 12:50   A.Vaičiulytė    
     K.Šadbaraitė     21:10 [10']    
    [72] 11:50   A.Vaičiulytė      
     A.Vaičiulytė   21:16 [13']      
        [136] 14:00   T.Kisieliūtė  
     T.Kisieliūtė       21:16 [12']  
    [73] 12:00   T.Kisieliūtė      
     K.Talmontaitė   21:7 [9']      
      [104] 12:50   T.Kisieliūtė    
     U.Bernotaitė     21:15 [13']    
    [74] 12:00   D.Adomaitytė      
     D.Adomaitytė   21:8 [11']    E.Rentauskaitė   19-a vieta
         
           A.Vaičiulytė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         G.Palubinskytė    
         
         M.Augustaitytė   ->   21-a vieta
         
         G.Vaitkutė     ->
         
         D.Adomaitytė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       V.Šiukštaitė      
      [105] 12:50   L.Daunytė    
       L.Daunytė   21:12 [9']    
         
       E.Gusarovaitė     ->  
      [106] 12:50   E.Gusarovaitė    
       D.Ubytė   21:12 [11']     25-a vieta
         
       G.Juozonytė       ->
      [107] 12:50   K.Šadbaraitė    
       K.Šadbaraitė   21:5 [8']    
         
       K.Talmontaitė     ->  
      [108] 12:50   K.Talmontaitė    
       U.Bernotaitė   21:19 [15']    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
         V.Šiukštaitė    
         
         D.Ubytė   ->   29-a vieta
         
         G.Juozonytė     ->
         
         U.Bernotaitė   ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   N.Gaižutytė        
   N.Gaižutytė   ->        
     N.Gaižutytė      
      ->      
   .        
    ->        
      [109] 13:00   N.Gaižutytė    
        21:19 [15']    
   L.Genutytė        
   L.Genutytė   ->        
    [75] 12:00   L.Genutytė      
   J.Krančiukaitė     21:11 [9']      
   J.Krančiukaitė        
    ->        
        [137] 14:15   N.Gaižutytė  
          21:12 [11']  
   M.Krančiukaitė        
   M.Krančiukaitė   ->        
     M.Krančiukaitė      
      ->      
   .        
    ->        
      [110] 13:00   M.Krančiukaitė    
        21:17 [12']    
   .        
    ->        
     G.Povilaitytė      
   G.Povilaitytė     ->      
   G.Povilaitytė        
    ->         33-a vieta
          [204] 17:00   N.Gaižutytė
            21:15
   S.Drungilaitė        
   S.Drungilaitė   ->        
     S.Drungilaitė      
      ->      
   .        
    ->        
      [111] 13:00   S.Drungilaitė    
        21:17 [13']    
   .        
    ->        
     E.Radzevičiūtė      
   E.Radzevičiūtė     ->      
   E.Radzevičiūtė        
    ->        
        [138] 14:15   S.Narbutaitė  
          21:16 [12']  
   S.Narbutaitė        
   S.Narbutaitė   ->        
    [76] 12:00   S.Narbutaitė      
   S.Norgailaitė       B/Ž      
   S.Norgailaitė        
    ->        
      [112] 13:00   S.Narbutaitė    
        21:14 [10']    
   .        
    ->      M.Krančiukaitė   35-a vieta
     V.Besanaitė   [209] 17:00   S.Drungilaitė
   V.Besanaitė     ->    S.Drungilaitė   21:18 [14']
   V.Besanaitė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         L.Genutytė    
        [139] 14:15   L.Genutytė  
         G.Povilaitytė   21:10 [12']   37-a vieta
         
         E.Radzevičiūtė     ->
        [140] 14:15   V.Besanaitė  
         V.Besanaitė   21:16 [12']  
             
           G.Povilaitytė   39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos    E.Radzevičiūtė   ->
           
       J.Krančiukaitė    
       J.Krančiukaitė   ->    
         J.Krančiukaitė  
          ->  
       .    
        ->     41-a vieta
           J.Krančiukaitė
              B/Ž
       .    
        ->    
         S.Norgailaitė  
       S.Norgailaitė     ->  
       S.Norgailaitė    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 110 111 
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.